Nakoulma arada kaldı!

Bir dönem Bursaspor’da forma giyen Mersin İdmanyurdu yardımcı antrenörü Serkan Damla, Timsah’ın gündemindeki Nakoulma’yı takımda tutacaklarını ayrıca Filipe Josue’ye da talip olduklarını söyledi. 

Antalya kampında Olay Spor’un sorularını yanıtlayan Serkan Damla, Burkina Fasolu oyuncunun alacaklarını ödediklerini belirterek, “Nakoulma bizim için önemli bir futbolcu. Transfer tekliflerinin gelmesi normal. Ancak kulüpten şuan herhangi bir alacağı yok. Mersin İdmanyurdu salmadığı sürece bir yere gidemez. Göndermek gibi bir niyetimiz asla yok” şeklinde konuştu. Bursaspor‘un yollarını ayırmayı düşündüğü Filipe Josue‘ye talip olduklarını ifade eden Serkan Damla “Josue beğendiğimiz bir futbolcu. Eğer Bursaspor ve oyuncuyma anlaşabilirsek alabiliriz” dedi.

NAKOULMA DA KONUŞTU

Mersin İdmanyurdu ile sözleşmesini feshetmek üzere olduğu iddia edilen Burkino Fasolu oyuncu, alacaklarının kulüp tarafından ödendiğini açıkladı. Mersin İdmanyurdu ile sözleşmesinin devam ettiğini ifade eden tecrübeli kanat oyuncusu, “Birçok takımdan teklif vardı. Ancak şuan kulübümde devam edeceğim gibi duruyor” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu