Naim Süleymanoğlu’na vefa

Geçtiğimiz günlerde 50 yaşında yaşamını yitiren Olimpiyat ve Dünya şampiyonu efsane halterci Naim Süleymanoğlu’nu Bursaspor tribünleri unutmadı.

Bursasporlu taraftarlar bu hafta sonu Timsah Arena’da Süper Lig’in 13. haftasında oynanacak Bursaspor– Karabükspor karşılaşmasında tribünlerde Naim Süleymanoğlu pankartı açarak efsaneyi anacak.

Kaynak
Bursa.com

30 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Şehr i Osmanlı grubunu kimdir, nedir bilmiyorum ama Bursaspor taraftarı Türk milliyetçisidir. Ve bu gibi kurulan yeni gruplar Ak milliyetçi propagandası koktuğu için sempati ile karşılayamıyorum.

  60
  20
  1. @YesilBeyazSevdali yorumuna yanıt olarak

   Cahil cahil konuşma be kardeşim milliyetçiliğin ne olduğunu bilmeyen çakma ulusalcılar osmanlı devletinden rahatsız olur olmuşlar.Milliyetçilik size 2 gömlek büyük gelir siz etilerin soyundan geldiğinizi falan iddia atmeye devam edin biz oğuz kağanın torunları tarihimizle gurur duymaya devam ediyoruz.

   7
   23
   1. @Cemil yorumuna yanıt olarak

    İstanbul takımlarını pompalayan medyadan nasıl rahatsızsak havuz medyadan da keza öyleyiz ki sebebi söylemlerindeki cahiliyetin müsebbibi oluşudur.

    16
    4
    1. @YesilBeyazSevdali yorumuna yanıt olarak

     havuz medyayla benim söylediklerimin ne alakası var milliyetçilik hakkında konuşacak adam önce erol güngörü osman yükseli ahmet arvasiyi okuyacak sonra ahkam kesecek milliyetçiliğin msinden haberi olmayan osmanlı hakkında atıp tutmayacak.Medyanın yandaşıda candaşıda milliyetçilerin gözünde birdir.

     2
     9
     1. @cemil yorumuna yanıt olarak

      osmanlının adını duymaya tahammül edemiyosun halada bıkbık ötüyosun sizin gibi kendinden haberi olmayan ulusalcılar yüzünden 15 senedir nasıl yönetildiğimiz ortada dahada yamayacağım bu konuda.

     2. @cemil yorumuna yanıt olarak

      15 senedir AKP iktidar ve ne muhafazakar milliyetçilik ile ne de seküler milliyetçilik ile alakası yok. Ha şu konuda haklısın ki halimiz içler acısı.

     3. @cemil yorumuna yanıt olarak

      Erol Güngör’ü okumuşsun ama anlayamamışsın, sana tavsiyem okumak için değil; anlamak için okuyabilmen dileği ile. İktibas ederek münevver takılma gayretin takdir edilesi değil, idrak noksan çünkü. Dilerim idrakin ile bilincin el ele olur hayatın boyunca.

      8
      1
  2. @YesilBeyazSevdali yorumuna yanıt olarak

   türk milliyetçisi mi? trübün lideri kolsuz kürt be oğlum. taraftarın yarısı boşnak, arnavut, kürt, çerkez. Yani Osmanlıda olduğu gibi çeşitli. Aslolan ırk ve renkler değil, müslümanlıktır. Bursa tribünleri de Türkiye ortalamasına göre muhafazakardır. her sene Umreye gidilir vs. Osmanlı bizim atamızdır, şehrimiz Osmanlı şehridir. Ve de çok büyük gurur kaynağıdır.

   19
   24
   1. @fatih yorumuna yanıt olarak

    Aslolan ırk ve renkler değil, müslümanlıktır lafı ne kadar da sığ bir düşüncenin ürünü böyle ?! ne yani başka dinden ya da dinsizler Bursaspor’u destekleyemez mi ? ağır saçmalamışsın kardeşim, insanların dinine de karışma bir zahmet .

    8
    4
   2. @fatih yorumuna yanıt olarak

    Sen heralde stadın etrafında yürümeden arka kapıdan vip ten giriyorsun? Herkesin elindeki içecekler ne??

    10
    1
   3. @fatih yorumuna yanıt olarak

    Türk milliyetçiliğini etnik kökene indirmeniz, Türk tarihini Osmanlı’ya indirgemeniz ile beklediğim bir durum maalesef. Türk milliyetçiliği, Türk topraklarındaki her vatandaşın iyiliğini, refahını istemektir. Ayriyetten siyasetin bize hiçbir hayrı olmadı aksine zararı oldu.

    17
    3
 2. Recep Altepe’den akıllanmamışız gibi bazı siyasilerin peşinden koşuyoruz hala.Bursa kendine gel, sen milliyetçi şehirsin.Ne oldukları belli olmayanların peşinden koşma.

  22
  8
  1. @Milliyetçi_Atatürkçü yorumuna yanıt olarak

   ne olduğu belli olmayanların derken kardeş ?
   eğer ne olduğu belli olmayan lafın OSMANLI ya ise bizim atamızdır ecdadımızdır bunu öğren…
   heee yok OSMSNLI ya değil ise açıkla töhmet altında bırakma ki senin nereden geldiğini ecdadının kim olduğunu biz öğrenelim…

   3
   13
   1. @fuba yorumuna yanıt olarak

    Osmanlı’dan değil.Bugün osmanlı torunuyum diye ortalıkta gezenlerden bahsediyorum.Kendine Osmanlı diyenler Osmanlı başkenti Bursa’yı ne hale getirdiler görüyoruz.Osmanlı’nın yaptığı camileri, eserleri ne hale getirdiler.Bursaspora siyaset karışmasın diyenler, bugün Türkiye’de siyasetin karışmadığı yer kaldı mı Allah aşkına? Bu ülkede artık her şey siyasete göre oluyor.Eğer malum partiyi desteklemiyorsan her yerden tekme yiyorsun.Ben müslüman bir Türk’üm, daha kendine Türk’üm diyemeyen adamları desteklemem.Ne olduğu belli olmayan lafını da bunlara söyledim.

    13
    3
  2. @Milliyetçi_Atatürkçü yorumuna yanıt olarak

   Siyaset Bursasporumuza bulaşmasın eyvallah ama senin gibi cahillerde burda saçma salak yorumlar yapmasın osmanlı bizimdir bizde osmanlıyız senin milliyetçilik sandığın şey ulusalcılıktır ulusalcılıkta son derece sığ olan bir cahil ideolojisidir sen milliyetçiliği ağzına alma bir daha çünkü milliyetçilik nedir onu dahi bilmiyorsun.

   4
   13
   1. @Cemil yorumuna yanıt olarak

    İstanbul takımlarını pompalayan medyadan nasıl rahatsızsak havuz medyadan da keza öyleyiz ki sebebi söylemlerindeki cahiliyetin müsebbibi oluşudur.

    6
    3

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu