Mutlu Topçu rest çekti!

Tolga ÖZTAŞ’ın haberi

Yaklaşık 1 buçuk saat süren idmanda Yeşil Beyazlılarda yaşadığı sakatlık sonrası uzun süredir bireysel çalışmalarını sürdüren Emre Taşdemir de kontrollü olarak takımla birlikte çalıştı. Akhisar Belediye karşısında alınan 5-1’lik yenilgi sonrası yapılan ilk antrenman öncesinde ise Teknik Direktör Mutlu Topçu, futbolcularla saha ortasında yaklaşık 15 dakikalık bir toplantı yaptı.

KENDİNİZİ AFFETTİRİN

İlk olarak kaptan Pablo Batalla takım arkadaşlarına Galatasaray maçının öneminden bahsederken, teknik direktör Mutlu Topçu ise talebelerine adeta rest çekti. Topçu, “Galatasaray maçı bizim için büyük şans. Bu maçta çok daha büyük özveri göstermenizi ve kendinizi affettirmenizi istiyorum. Takımın içindeki muhalefetten dolayı sevinen varsa şimdi söylesin ve gitsin” diye konuştu. Mutlu Topçu bu sözünden sonra basın mensuplarının kendisini dinlediğini fark edince, “Neyse daha sonra devam ederiz. Biz bir takımız bunu ortaya koyalım” diyerek toplantıyı sona erdirdi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu