Mutlu Mesut Spor Kulübü!

Bursaspor camiası bir garip gerçekten...

‘Başkan seçildi, sonuna kadar destek olun karşim’ciler türedi yine…

Benim sosyal medyadan yazdığımdan ya da köşe yazımdan etkilenecek bir yönetimse zaten yapmasın bu işi…

Niye işine bakıp da yaptıklarıyla cevap vermek yerine, kaosu seçer insanlar?

Seni sevmeyen olabilir, seni ilerleyen zamanda sevmeyecek de olabilir…

Sen Bursaspor‘un efsane başkanını mahkeme kapılarında süründürmüşsün, göreve gelirken son anda çift dalıp Lemi Keskin‘i saha dışına atmışsın, göreve gelmek isteyen Hayri Yazıcı‘yı da saman altından ‘mahkemeye veririm’ diyerek saf dışı bırakmışsın…

Yani kokuşmuş futbol kültürümüze yeni meyveler vermişsin…

Bunun üzerine ne yapmamızı isterdin?

Bu zihniyet, bu kafa Bursaspor‘u düşürmedi mi zaten?

‘Artık yeni seçilmiş başkanın arkasında durma zamanı’ cümlelerini kuranlar, üç ay sonra küfür eder hale geliyor…

Biz de küfür etmeden kendi halimizde yanlışları söylüyoruz…

Onlar anlık tepki verdiği için büyük Bursasporlu oluyor, biz birilerine (kimse artık o birileri) hizmet ediyoruz…

İşe halen otobüsle gidip gelen birisine bunu söylemek de ironi olsa gerek, ya da son yılların popüler davranışı bilgisizliğin bilgeliği!

Kişi kendinden bilirmiş işi hesabı, kendince doğru söyleyeni sürekli bir yaftalama, belirli bir kaba sığdırmaya çalışma, belirli bir tarafa çekme isteği…

Kendi taraflarında olmayanı hep bir kötüleme, karalama durumu…

Tanıdık gerçi bu tavır, bu tavır son yılların milli tavrı açıkçası…

Seçim döneminde de belirli bir düşüncenin peşinde koşmayanlar azgın azınlık da oldu, terörist de oldu, Yunan da oldu değil mi?

Bursaspor özelinden genele baktığımızda asıl sorunun ne olduğu belli: Yıllar bizi karşıt düşünceye saygısızlığı, hatta hakaret etmeyi, suçlamayı öğretti…

Dönelim yine Bursaspor‘a…

Bir Bursasporlu olarak söylüyorum: Mesut Mestan‘ın göreve gelişi de geçmişteki yaptıkları da o makamın ağırlığına yakışmıyor…

Süper Lig‘e çıksak ne olur, Şampiyonlar Ligi‘ni alsak ne olur!

Ne kültürümüz kaldı, ne de ahlakımız!

Buna en güzel örnek de takımdan ayrılan oyunculara sarf edilen sözler…

Mesela Yusuf Erdoğan…

Futbolcu olarak hiç sevmediğim, sürekli eleştirdiğim bir oyuncu…

Ancak 2 milyon 400 bin lira alacağını silmiş, şikayette bulunmamış, bonservisini almış gitmiş…

Adamın arkasından söylenmeyen kalmadı…

2 milyon 400 bin lirayı hayatı boyunca göremeyenler, iş başında çekirdek çitleyip sosyal medyaya bakarken ‘tabii bırakacan, ne oynadın ki’ gibi anlamsız bir cümle kuruyor…

Diğer oyuncular için de geçerli bu durum…

Hak edilmiş bir bedel var, ortada bir sözleşme var, sana çalıştığın yerde aynı işi yaparken ‘5 bin lira fazla vereceğim’ deseler ayakları kıçına vura vura koşar kabul edersin, adama teklif edilen sözleşmeyi sorguluyorsun!

Sonuca gelecek olursak;

‘Şimdilerde camia olarak susma, ne olursa olsun destek çıkma vakti, kötü giderse sallarız küfrü!’

Son yıllarımız bu şekilde geçti ve halen akıllanmadık…

Haydi şimdi çoğalacak borçlarımızla ve yapılacak yeni transferlerle mutlu mesut yaşayalım…

Battığımızda bağırırsınız!

57 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. adam şampiyon başkanımızı mahkemelere verdi tamam Hayri yazıcıyı da mahkemeye veririm dedi oda korktu tamam.başka adam var mı? seçimden önce niye aday olmadı hayri yazıcı demekki zaten aday olmak istemiyordu. bursada o kadar zengin veya kabul edilmiş adam dolu neden aday olmadı adamlık göstermedi ben ona bakarım. geçmiş geçmiştir. geleceğe bakıcaksın adam adamlık yapıp bu durumda aday oldu. adam olsaydınız aday olurdunuz.şimdi kötüleme zamanı değiş kötüleyenler bursasporun düşmanıdır. destek zamanı bu zaman bütün olma zamanı.

  161
  28
  1. @hsyn yorumuna yanıt olarak

   tolga kardeş bu yazıyı recep bölükbaşı ve ali ay seçildiğindede yazmanı isterdik ama onlara sesin çıkmaz çıkamaz ..2 gündür kankan sühayla beraber vurun abalıya misali mesut mestana giydiriyorsunuz..ama taraftar yemiyor…bıktık artık adamına göre muammeleden..adamın başkan olduğunun üstünden daha 72 saat geçmeden bu telaş niye acep:)))

   6
   7
  2. @hsyn yorumuna yanıt olarak

   Babasının hayrına mı aday oldu sanıyorsun ? Bursaspor’u çok seviyor diyemi ? Bırakın Allahınızı severseniz Batmış bir klübün başkanı bile iyi prim yaptırır . Burası iyi bir basamaktır . İş kapıları açar yeni müşteriler karşısında Bursaspor başkanını görür . Ama iş işten çoktan geçti artık kanser çoktan yayıldı . Bu hasta artık çoktan öldü

   8
   2
  3. @hsyn yorumuna yanıt olarak

   sevgili ataokay, ”artık yeni seçilen başkanın arkasında durma zamanı!” değilse peki neyin zamanı?
   bu ülke de benzin mazot vaadı da bizmi içtik ?
   kulübün içine hergün edilmesine rağmen hala mı gübre yok?
   bir sürü aday vardı da içlerinde en kötüsü olan mesut mestan mı? seçildi?
   kongre tarihi neredeyse 1 yıl öncesinden belliyken sn yazıcı neden son günü bekledi?

   doğru tavır, mesut mestan değilde sen seçilmiş olsaydın kayıtsız şartsız senin arkanda durulmasıdır.
   mesela,
   Yusuf Erdoğan ve diğer oyuncular için söylediklerin nasıl % 1.000.000 doğru ise
   yazıcı – mestan arasındaki kıyaslaman da, zaman-mekan açısından % 1.000.000 hatalı ve yanlış.

   idam mahkumunun bile son arzusunun sorulduğu ve yerine getirildiği bir devirde bırakalım da yeni seçilenler yoğurdu nasıl yediklerini bi göstersinler.

   lütfen yargısız infazdan uzak duralım. hiç olmazsa 10 yılda bir.
   seni ve başkalarını bilmem ama sokaktaki bir Bursasporlu olarak kaos, kargaşa, toz ve,dumandan şahsen ben yoruldum! bittim! tükendim..

   7
   6
  1. @Apolitik yorumuna yanıt olarak

   Bu yazıyı yazarken nefret doluymuş belli de kardesim sallamasyon yazı olmaz birse söylüyorsun o öyle oldu şu şöyle oldu kanıtı delili varmı.Adam mahkemeye verse davalık olursun.Onu geçtim baskanlık koltuğu ordaydı niye kimse aday olmadı ayrıca öyle bir anlatmışsınki sanki kulübün kasası real madrid veya monaco kulübünün kasası sanar millet bu kulüp elektrik faturasını ödeyemiyor boğazına kadar borca batmış adam bu kulüpten ne çalıcak Allahın seversen kulüp personellerinin maasları ödenmemis faturalar ödenmemiş futbolcu maasları verilmemis yani böyle bir baskana bu yazıyı yazman gerekirken sen borc batağı içinde kulübü devralmıs adama bunu yaziyorsun komik

   43
   17
   1. @Apolitik yorumuna yanıt olarak

    Sizi gidi kokuşmuş beyinler ulan virüz gibisiniz be her yerden çıkıyorsunuz yırtıl dondan çıkar gibi adam geleli iki gün olmuş sallamaya başladınız gene.

    4
    5
   2. @Apolitik yorumuna yanıt olarak

    Apolitik, marjinal olacagim derken, s.çıp batırıyorsun afedersin. Şu yaziyi köşe yazisi diye ciddiye almak bile hata.Beyefendi yerden yere vurmuş başkani ,eyvallah fikridir saygi duyariz da ee, sonůç? Sorun tespiti var da çözüm önerisi nerede¿ Çozum uretemiyorsan çabalayanlara saygisizlik yapmayacaksin, destek olmuyorsan bari köstek olma..

    4
    5
  2. @Apolitik yorumuna yanıt olarak

   Olumsuz insanlar ne düşündüğünüz kendinize kalsın gelip burda insanların arasına fitne sokmayın. Siz olumsuz yorum yapınca hiç bişey değişmicek sırf egolarınız yüzünden kendiniz haksız çıkmamak için Mestanı kötüleyip insanları da kötülemesi için teşvik ediyosunuz, destek olmuyonuz bari köstek de olmayın. İŞİNİZE BAKIN.

   60
   33
  1. @161616 yorumuna yanıt olarak

   Psikolojik bozulma belirtileri..
   Doğruları da var yanlışlarida.
   Taraftar genelide bu durumda.
   Hangi fikir, başkan, hoca ve futbolcu ismi ortaya atılsa camianın yarısı otomatik olarak karşı çıkıyor.
   Birlik olmazsak ki olacak gibi de durmuyor, bu yolculuk amatörlüğe kadar gider.
   Ne kadar büyük acziyet. Camia kendi kendini yönetemiyor.

   4
   1
 2. Bursada okuma yazma bilen herkes yazıyo yönetim geleli 2 gün olmuş yok geçmiş Yok bilmem ne sallamalar başladı .Saf dışı bıraktı dediğin hayri bey adaylık sürecinde neredeydi şunu algılayın artık hayri bu işi yapmak istemedi dava falan hikaye istese yolunu bulurdu.Sizin gibiler yüzünden bu haldeyiz Tolga bey hep olumsuz işleri görüyorsunuz bu adam şampiyon takımda futbol şube sorumlusuydu.keny miller-altidore-belluschi gibi transferleri bu adam yaptı.Yanlışları vardır eyvallah ama bu zor dönemde sorumluluk aldı taktir etmek lazım .O saydığın lemi hayri falan madem iyi BURSASPORLU o zaman topladıkları parayı bağış yapsınlar veyatta hayri bey olmadıysa lemi bey olsaydı bu arada Yusuf Erdoğan mevzusunda fabrikada çalışan işçiyle futbolcuyu kıyaslaman evlere şenlik hakkeden.En lüks arabalara binen en lüks villalarda oturan topçular küme düşürdükleri takımdan alacaklarını istiyorlar .Yok sözleşme Yok profesyonellik sahada niye profosyonel değil bu yusuf bey taraftara el kol yapıp çıktı.

  53
  12
 3. Niye paramparça olduğumuzun niye kendi içimizde bölündüğümüzün kanıtıdır bu yazı. . Ve niye kümeye düştüğümüzün nasıl düştüğümüzün sorgulanmasıdır. Bütünleşmediğimiz birleşmediğimiz sürece bu takımdan bu taraftar dan hiç bir şey olmaz. .Çünkü tek bir takımımız var o da BURSASPOR lütfen takımın etrafında birleşelim bütünleşelim. Çok mu zor. ASLA ….

  44
  9
 4. Bu yorumu dün yazmıştım bugün de yazayım bizim bilmediğimiz başka bir aday mı vardı biz gittik mestan ı seçtik Hayri yazıcı mesut mestan dan çekinecek bir insan değil işte neymiş efendim mestan konuyu mahkemeye taşırmış ondanda çekinecek bir insan değil ve taraftarın içinden biri olarak Hayri yazıcı adaylığı nı koysaydı gözle görülür bir çoğunluğu arkasına alacaktı bu kesin şimdi benim söyleceğim şudur ki Hayri yazıcı tamamen takımın borcundan korkarak seçime girmemiştir kulübün borcu yok herşey güllük gülistanlık ken herkes başkanlık yapar ben çalışan biriyim verin bana borçsuz Bursaspor u bakın nasıl oynatıyorum köşe yazarları ve basın mensupları lütfen takımın şuanki başkanının yanında durun artık takımda atılacak mermi kalmadı biraz akıllı olun lütfen

  43
  7
 5. Yerel medya nedense hep Yusuf erdogan ve
  Furkan soyalp in yanciliğini yapiyor.
  Takimda bir hegemonya kurup gazetecileride yanlarina almişlar .
  Daha sezon başı Yusufa takimin kaptani diyordunuz.
  İnşallah atilan trilyonluk imzalar.
  Satılan ataziler, zarara uğratilan bursasporda
  Payınız yoktur.
  Evini zor geçindirip bilet alan insanlarin hakkini yiyenlere ortak olurdunuz yoksa

  39
  8
 6. Bu yazıyı yazan arkadaş siyasetçi mi spor yazarı mı? Siyaset konuşacaksa gitsin partiye üye olsun nerde napıyorsa yapsın. Belliki teröristlerle aynı tarafta bir duruşu var ona batmış fena şekilde yüzüne vurulduğu için. Bursaspora destek olmayacaksan da boşuna tatava da yapmasın bıktık hiçbirşeyi beyenmezükçülerden. Kimseyi tutan yoktu koysalardı adaylıklarını kardeşim . Hayri yazıcı da vaktinde adaylığını koysaydı . İsteyen adam zamanında yapardı araştırmasını arkasındaki desteğide arayabilirdi.

  30
  22
 7. Ne yapalim sevgili yazar kardeş! Ne yapalım? 3 – 5 tane başkan adayı ciktida bizmi bunu tercih ettik. İşiniz gücünüz yıkıcı eleştiri. O kadar yazı yazmışsın ama çözüm? Koca bir sıfır. Şimdi savunanlar 3 ay sonra küfür edecek diyorsun . Aynı şey senin içinde geçerli değil mi ? Takim iyi gider , başkan iyi işler yaparsa ; bravo hiç beklemiyordum , iyi toparladin . Beni mahcup ettin . Yeterki Bursaspor kazansın diyeceksin. Takim kötü giderse 3-5 ay sonra bu yazini çıkartıp , ben demedim mi diyeceksin.
  Sanki şuanda destek olmaktan başka caremiz varmış gibi, depresyon da olan taraftarı sahada demoralize etmeyin. Bi düşün Bursaspor’un yakasından be bı düşün kardeşim…

  32
  8
 8. 2 milyonu hayatında göremeyenler tarzı saçma sapan küçümseyen laflar gereksiz olmuş biraz yazıyı yazan arkadaşın vasfı nedir acaba merak ettim forum yazarı olarak bu tarz lafları kullanma hakkını nerden buluyo

  22
  10
  1. @... yorumuna yanıt olarak

   Kardeşler inşallah doğru deildir ama duyduğum ya tugay kerimoğlu yada bülent uygunmuş hoca bursaspor gözümüzün önünde ellerimizden kayıp gidiyor çok kızgın ve üzgünüm ulan tugay menejerlik yapar bülent mafya menejer bu başkan yönetici şehrin büyüklerinde hicmi akıl fikir duyum yok nasıl böle adamları düşünüyorsunuz getiriyorsunuz yazıklar olsun be hakkımı helal etmiyorum bursaspor u mahvettiler Allah b versin

   1
   1
 9. Aynen Tolgay Ataokay. Alkışlıyorum ve tamamen katılıyorum. Hatta bir şey daha söyleyeyim, senin gibi değerli bir adamı da yedi bu medya. Meydan Orhan Güney gibi patron tetikçisi dansözlere kaldı malesef

  20
  21
 10. Hayri Yazıcı , Mestan ın mahkemeye veririm tehdidi yüzünden başkan olmadıysa çok yazık. Doğru aday idi.

  Ne klüp kültürü, ne tribün kültürü kaldı. Holiganlar, ahlaksızlar ve yiyiciler herşeyi domine etti.

  Kendi menfaatlerini , Bursaspor sevgisinden daha önemli gören bu grup Bursaspor u yedi bitirdi.

  Bu zevat biz Bursasporluyuz demesin.

  19
  6
 11. Bursaspor başkanlığına öyle yada böyle geldi.Bende yetersiz buluyorum ,bizim klübümüz bu kadar küçüldü mü ? Etik
  değerlerden bu kadar uzaklaştı mı?Evet ,Evet
  Ama desteklememek içinde bulunduğumuz kaosu ikiye katlamaz mı ?Mecburen destekleyeceğiz.
  Kan kusacağız ,bağrımıza taş basacağız ama destekleyeceğiz.
  Yusuf Erdoğan ve diğer futbolcular konusuna tamamen katılıyorum.

  14
  4
 12. ne istiyon tolgay?
  napalım?
  devam mı karışıklığa?
  o zaman batmıcak mı bursaspor? daha ahlaklı daha kültürlü mü olacak?

  11
  8
 13. Bu yönetim daha gelmeden hocayı belli etmediği için amatör olduğunu belli etti bence sen futbolcuyla hangi kafayla görüşüyorsun ki takımda hoca yok operasyona mi geldiniz hayırdır bir bursaspor kırıntısı kaldı bunuda onlar emicek

  10
  3
 14. Boş eleştıri yapıyo yine tolgay. Kardeşim sen de bursasporluysan eğer bi çözüm sun bize. De ki bu klüp şöyle kurtulur. he değilsen bursasporlu işin yok burda. Eleştiri yapmaya ne var arkadaş. Bursasporla, yönetimle ilgili 50 sayfa yazı yazayım sana. Ama neyi çözecekki. Neden yazıyosun bunları biliyomusun. başarısız olursa mestan koca koca harflerle BEN DEMİŞTİM diyebilmek için. He çok zor ihtimal ( kim başkan olursa olsun zor ) ama başarılı olursa eğer zaten sana kimse ne oldu len tolgay demiyecek. Bursasporun kurtulduğuna sevinicez hepimiz. Kolayı seçme tolgay. Çözüm üretmeye çalış. Çünkü bizim acilen çözüme ihtiyacımız var. Şu an sadece yönetimin görevi değil bu. Hepimizin görevi. Çünkü bursasporun gelebilecek en küçük faydaya bile ihtiyacı var.

  9
  8
 15. Kusura bakmayın ama bursaspor bitmiş a dan z ye taraftar tutturmuş bir kısım hayatında hocalık tecrübesi olmayan mustafa er die yönetim kimin ne olduğu belli deil ne yaptıkları belli deil transferi neye kime göre yapıyorlar ismi geçen hocaların hepsi skandal bi belki osman ÖZKÖYLÜ topçular ne alemde bilen eden yok serbest gidiyorlar şehrin büyükleri salakta ne olmuş bu bursaya büyük türkiye bursaspor u konuşuyor bursada biz durumları görmüyoruz karabük gibi olmayız inşallah

  8
  1
 16. peki başka adaylar vardıda bizmi görmedik sayın yazıcı normal mevzuata gününde adaylığını koysa kim karşı çıkabilirdi ve diğer aday namzetlerinin elini kolunu bağlayanmı vardı seversiniz sevmessiniz bu kişi kongre üyelerinin oylarıyla başkan seçildi buna saygı duymak zorundayız ve dahi destek olmalıyız tedirginliklerimiz olsada başarılı olması için duacı olmalıyız bak ne güzel söylüyorsunuz biz şampiyon başkanımızı bile kahrettik bize kim yarandıki 200 tl ye kombine alıp 500 tl ceza yidiren taraftarımız diyemiyeceğim sayısı az yaygarası çok fazla olan gerçek taraftar dediğimiz kitleyede rahat vermiyerek başarısızlığın baş aktörleri oluyorlar biz her gelen yönetime .teknik kadroya . futbolcuya .hatta alt yapıdan gelen gençlerimize bile ana avrat düz gidersek yakın zamanda bu külübe hizmet edecek kimse bulamayız lütfen yapıcı olun bu takımı bitiriyorsunuz saygılar

  8
  2
 17. Bunlar nein peşinde onuda anlamadım ulan ne biçim yönetim anlayışı menajerlerden bikmadinizmi siz hala bursasporun hocası yok bu yonetim ne ayak futbolcu ile falan görüşüyor dur bakalım bi hocayı getir bi plan proje yapın b planın varmı ismi geçen adama bak bülent uygun tugay kerimoğlu siz kulübü kimlere peşkeş cekiceksiniz kardeşim hocanın hala belli olmaması bile muaama

  7
  2
  1. @Çilehane yorumuna yanıt olarak

   “Yönetim bişiler çeviriyor” ne çevirecek kardeşim. Önümüzde ödenmesi gereken borçlar var aksi halde -6 yicez.
   Öncelikle olması gereken borçların ödenmesi ve transfer tahtasının açılması.
   Bi durun yahu.

 18. Kes gırgırı ye bulguru! Bursaspor’un düşmanını dışarıda arama ! Orhan Güney ve saz arkadaşlarına sen de katıl….
  Çocuk kadar aklın yok yazar olmuşsun artık yorganı ayağımıza göre uzatmamız lazım!g

  6
  3
 19. Bu mali tablo ile Başkanlığa adaylığını akıllı olan koymazdı . Koymadıda ! Olanı biteni bizim insanımız çabuk unutuyor . Bu yazıyı unutmayın . Seneye bir alt lige düştügümüzde Buda digerinden farklı olmuycak giderken parasını çatır çatır alıp gidecek ! BATMIŞ BİR KLÜBÜN BAŞKANI OLMAKTA BİR GELİR KAPISIDIR . burası herkes için bir basamaktır . Basamak olmayada devam edicek. Ama bu kez çok geç artık kanser içeride . O sözüm ona birlik beraberlik mesajı verenler Sene sonu küfür edip duracaklar . İşte maalesef insanımızın hali . Hayal aleminde yaşayan insanlar

 20. artık ağlayan bir başkan değil,rakipleri ağlatan bir başkan görmek istiyorum!ama mesut mestan da küçük isim bence bi cavit çağlar gibi vizyonu büyük insan gelmedi kulübe!ismi küçük inş başarısı büyük olur diyorum!yapacağı ilk iş pablo martin batallayı hem futbolcu hemde sportif direktör olarak Geri getirmesi.daha sonra doğru hamle transferleri yapmak lazım!çünkü ptt 1.liginde herkes savaşıyor ve ordan çıkmak da öyle kolay iş değil!8 tane üst düzey süper lig ayarında oyuncun olmalı ancak öyle işi götürürsün.barışla konuşun bu senede kalsın sana ihtiyacımız var dicen ve oyuncuyu kafalıcan yani bu i,şi bizmi öğretelim yani!

 21. Tolgay kardesim herseyi cok guzel ozetlemisinde bence kendinle celiskilisiyosun.. Yazdiginla anlatmak istedigin cok farkli seyler. Birakin gecmiside su durumdan nasil cikariz herkez elini tasin altina koysun. Brnde hic sevmem mesut mestani zamaninda yaptiklarindan dolayi. Yigidi oldur hakkini yeme demisler. Mesut mestandan baska hangi babayigit cikti bu kadar borclu bir klune aday oldu. Bursaspor bitik suan.. Bitik bir kluotrn mesut mestan ne bekliyebilirki.. Onudami gormek istemiyorsun. Bence senin mesut mestana olan hirsin dusuncelerinide bastirmis..

 22. Metin korkmaz a kulübün anahtarını verin daha çok patlayalim bursasporun lobisi yüksel çolak bey hala uzaktan bursasporlami ilgileniyor acaba tugaylar bülent uygunlar bu nasıl bir uçurum ismi gecen emanet edilcek isimlere bak adil cenkciler özhan pulat vay vay vay kadroya bak ah benim koskoca bursasporum

 23. ,Tolgay sende bırakacaksan bırak şu işi git siyasete gir.
  Cl kupasını alsak ne olurmuş.Tam komedi yazısı.
  Taraftar gerektiği yerde sever gerektiği yerde söver sanane.
  Çok biliyorsanız ünlü medya patronlarınıza diyeceniz aday olacak…

  1
  1
 24. Bu tolgayi oldum olasi sevmem buyrun simdiye kadar butun yazilarini okuyalim bir tane olumlu yazisi varsa birlestirici yazisi varsa birsey bilmiyorum kardesim sen yazarsin parti degilsin surekli elestiri yapiyorsun bir tane olumlu yazini gormedik birde destek ol be kardesim en zor zamanlarimizda kotu dusuncelerini su kulube yansitma kotu dusuncen varsa da yazma neymis rahmetli baskani mahkemeye vermis neymis lemi keskini saf disi etmis hatalar olabilir lemi keskine gelince baskan adayi olucam dersin olursun yok o onu kandirmis yok bu bunu kandirmis gecin bu isleri

 25. Sorumsuz ve düşmanlık kokan bir yazı.

  Keşke bu kadar düşmanca bir yazı hazırlayacağına Bursaspor adına yaptığın zerrece bir iyilik varsa onu belirtseydin.

  Bi bitmediniz…

 26. Çok boş yazmışsın kardeşim, bide siyaset yapmadan Bursaspor’u yazsan daha güzel olur, bide bi yazar için üslubun hiç hoş değil bırak sen bu işi..

 27. O KADAR BOŞ YAZI Kİ HAYRİ ABİN O ZAMAN ADAYLIK ZAMANI AÇIKLASAYDI ADAYLIĞINI YUSUF ALDIĞI PARAYI HAK ETMEDİ SEN ŞİMDİ DESTEK OLMUCAKSAN BAŞKA ZAMAN DESTEK OLMA VE İNSANLARI KARŞI KARŞIYA BIRAKAN AÇIKLAMALAR YAZMA

 28. yusuf parasından feragat edip gittiyse, zarar etmedik sayılır. serbest kalıp bir de parasını isterse iş te bu rezalettir.

 29. takım adına olumsuz yorum yapanı kayde almayın tıpkı bu haberi yazan taraftarı galyana getirmeye çalışan sahte taraftar ağzına dahil yakışmıyor bizim BURSASPORMYUZ

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu