Mütarekespor Futbulcularımızı Ağırladı

İbrahim Öztürk, Ferhat Kiraz, Musa Çağıran, Murat Yıldırım, Genç Kaleci Bekir Sevgi Mütarekespor Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Pulat, Yönetici Yusuf Akbulut ile birlikte kendilerini tarihi Alay Kahvesi'nde ağırladı. Burada toplanan sporcular bulundukları mekana hayran kalırken toplantıya Başkan Pulat'ın Kardeşi, Ertuğrul Sağlam'ın yardımcılığını da yapan teknik Direktör Özhan Pulat da eşlik etti.

Bir süre Bursaspor ve genel anlamda futbol konuşan sporcular, çaylarını yudumlarken Mudanya'yı çok sevdiklerini söylemeyi ihmal etmedi. Başkan Pulat, sporculara sosyal sorumluluk projelerinden bahsetmesinin ardından genç sporcular kendilerinin de katıldığı bir projede olmak istediklerini söyledi. Pulat, yakında açıklayacağı bir projenin içinde manevi olarak bulunmalarının kendisini çok mutlu edeceğini söyleyince Bursasporlu futbolculardan olur sözü aldı.

 

İHA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı