Mustafa Hoca yordu

Bursaspor'un Antalya'da gerçekleştirdiği devre arası kampının üçüncü gününde yapılan sabah idmanı keyifli ve yorucu geçti.

Devre arası çalışmalarını Antalya Belek’te sürdüren takımımız kampın 3. gününde sabah saatlerinde ilk çalışmasını gerçekleştirdi.

Takımda morallerin oldukça yüksek olduğu gözlemlenirken futbolcuların çalışma azmi ise dikkat çekti. Formayı kapmak ve Mustafa Er‘in gözüne girmek için tüm enerjilerini idmanda sarf eden oyuncular antrenman sonunda ise yorgunluktan bitap düştü.

Teknik Direktörümüz Mustafa Er gözetiminde gerçekleşen antrenman 1 saat 20 dakika sürdü.

Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, dar alanda oynanan kontrol pas oyunuyla devam etti. Daha sonra “çabuk kuvvet” antrenmanları yapıldı.

 

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Yormuşsun İyi Hoca Ama Yönetim Ve Sen Ali Akman’nın Yaptıklarına El Atmanız Lazım Bu Ne Cüret? -Kontratını Uzatmayıp Bursaspor’un Para Kazanmamısını İstemesi Cidden Bir Hayal Kırıklığı Daha 18 Yaşında Ve Onu Kaç Senedir Yetiştiren Kulübe Vakıfköy’deki Emektarın Emeklerine Böyle Davranmasını Avrupalı Kulüpler Tarafındanda Görülüyor Ve Onlar Bile Böyle Yapmasına Sıfır Nokta Sıfır Puan Vermişlerdir – Eğer Böyle Yapıp GS’ye vs Giderse Enes Ünal’ın Bağcıkları Olamaz – Konratını Uzatmış Olsa Bursaspor’un Bir Kaç Milyon Kazanmasına Katkıda Bulunacak Onu Bile Yapmıyor Ne Biçim İştir Onu Bile Koz Olarak Kullanıyor -Bu Kendisine Kalitesine Bir Kara Çizik Olmadan Kontratını Uzatması Lazım Kulağına Bağıra Bağıra Birileri Anlatması Gerekiyor!.

 1. Mustafa hocaya sadece bir sorum olacak Ozan ismail Koç gibi adam varken neden her seferinde kerem şen gibi cılız birini oyuna sokuyor?

  2
  5
 2. Mustafa Er hocam tahta açılamayacak belli eldekilerden de Recep Aydın Ali Akman bıiurak Kapacak gidiyor galiba, Ali Akmanın yerine Batuhanı ileri en uçta oynattın Burağın yerine Çağatay ı hazırladın, Recep zaten yedekti özer de bir maç oynuyor üç maç sakat böyle giderse son sezonu futbol hayatı biter bu adamın…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu