Mustafa Gönden veda etti

Bursaspor Sportif Direktörü Mustafa Gönden, kendi sosyal medya hesabından duygusal bir veda mesajı yayınladı.

Sosyal medya hesaplarından açıklamada bulunan Mustafa Gönden “Veda etmeyi seven ya da becerebilen biri değilim. Göreve geldiğim günden bugüne kadar bana gösterilen saygı, sevgi ve samimiyet için öncelikle Özlüce Tesisleri bünyesinde bulunan herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Kısa bir dönem gibi görülen, ancak en zor günler olduğunu açık yüreklilikle söyleyebileceğim bir çalışma süresini harika bir verimle geçirdik.

Bu kısa döneme gerçekten çok güzel hatıralar koyduk. Ben şahsım adına sizden oluşturduğumuz bu takıma sonuna kadar destek vermenizi rica ediyorum. Çok güzel bir takım bıraktığımıza eminim. Sonuçta uzak olmayacağız, her zaman bu camianın içinde olan biri olarak alnım ak bir şekilde ayrılıyorum. İsmim üzerinden Bursaspor‘a zarar gelmemesi en büyük ricam. Kararı veren Başkan ve Yönetim Kurulunun da yolları açık olsun, kendilerine kırgın ya da dargın ayrılmıyorum.

Bu bir tercih meselesidir, tercihlerine de saygı duyuyorum. Bu dönem içinde beraber çalıştığımız Hoca ekibimize ve Sporcularımıza ayrı bir teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten güzel bir çalışma ve hazırlık dönemini beraber geçirdik, onların da yolları açık olsun, benim hepsine, eğer bir hakkım varsa helaldir. Ve biliyorum ki en doğru zamanda yine birlikte olacağız. Allah‘a her zaman beni kimseye mahçup etmemesini ve hakkımızda her zaman hayırlısını dilemiştim. O sebeple çok huzurluyum Herkese sonsuz teşekkürler Sizleri çok seviyorum.” ifadelerini kullandı.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bizden biriydi bu formayı terletmiş ve hakkını vernişti. Şans verilmesi gerekliydi diye düşünüyorum. Zaten futbol okulları var ve futbolcu yetiştiriyordu başarılı olma şansı çok yuksekti ! Yönetim hocalığa mustafa er’ i getirerek doğru ancak sportif direktör konusunda mustafa gönden’ i göndermekle ise yanlış yaptı…

  30
  9
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Takım zaten ondan bu hallerde taraftar tam fırıldak.. Ali aya oy verenler fırıldagın başı. ay kısmını buyuk yazmadım gerek yok…Ali ismine sagısızlık olmasın.

   13
   1
   1. @kemo yorumuna yanıt olarak

    Yaw bu Eser denen adamın bi tane doğru teşhis edilmiş bi yorumunu göremiycezmi be? Herif sürekli bi şeyler yazıyor, ama hep yanlış teşhis, ve hep kuru gürültü. Kurşunu atıyor ama hep karavana. Lan bi kere de hedefi tuttur be. Bi insan bu kadar mı boş ve yanlış bilgiyle donatılmış olur. Pess

    6
    4
  1. @a.samet yorumuna yanıt olarak

   Hee vardı noolcak? 5 trilyon tazminat alcakmış Mustafa. Naapçan bakalım? Sen anca yaz ordan. Sen yazdın diye bugün Erkan Kamat bi basın toplantısı yapıp açıklar artık.

   8
   2
  2. @a.samet yorumuna yanıt olarak

   Ne sözleşmesi adam gönüllü geldi hepsi bizim camiamızdan değerlerini bilmek gerek…
   Eline emeğine sağlık Mustafa hocam bir gün inşaallah yine göreve gelirsin…

   13
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu