Mustafa Gönden “Özlüce’de her şey kontrol altında”

Bursaspor Kulübü Sportif Direktörü Mustafa Gönden açıklamalarda bulundu.

Mustafa Gönden’in açıklaması şöyle;

Göreve geldiğim bir haftalık süre içerisinde elimden gelen maksimum çabayı göstererek, ilk etapta, Özlüce’de, genç, dinamik, pozitif ve geleceğimize yatırım yapabileceğimiz profesyonel bir kadro kurmak için çok ciddi bir çalışma temposu içine girdim.

Takımdaki oyuncularımızla kaynaşmamız, aynı dili konuşacak ortak paydamızı ortaya koyarak doğru anlayışları bulmaya çalışmamız konusunda çok ciddi yollar kat ettik.

Bu göreve beni layık gören, güvenen ve atayan mevcut yönetimimizin ve aynı zamanda adaylığını açıklamış olan yeni yönetimin de şahsıma duydukları güveni ve desteği neticesinde, Bursaspor’a yakışacak, ve ilk etapta mevcutta var olan kadromuzdaki değerlerimizin maksimum fayda sağlamaları adına her iki tarafında bilgisi dahilinde benden istenen tüm bilgileri de kendileriyle paylaşıyorum.

Gelinen noktada herkesin şunu bilmesini istiyorum ki, şu dakika itibariyle Özlüce’de her şey kontrol altında devam ediyor

Bize yakışacak olan, baskılı, coşkulu, arzulu takımı izlettirmek en büyük isteğimiz.

 

Saygılarımla

Mustafa Gönden

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Ben geçen seneki 19 kadrosundan 8/10 kişiyi ilk 18 e girer diye düşünüyorum, 1/2 kişi de ilk 11 i zorlayacak kapasitede, Mustafa Gönden bu iş için biçilmiş kaftan, yaşları 17/18/19 olan gençlerr Bursasporumuzun yedek takımı olucak, hadi hayırlısı…

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Kin ne derse desin hocam çalış çalış çalış çünki zor oyunu bozar karşı takım ne kadar tecrübeli olursa olsun kondisyon karşı takımı bozar. Gençlerin arasına 3 Veya 4 tecrübeli atarsak bu ligten çıkarız atanla tutanın iyi olmalı bunlar tecrübeli olursa iyi olur.

 1. Hocam her şey kontrol altında diyorsun da. .. Takım dan birer birer futbolcu lar kaçıyor. . ( Durun bir yere gitmeyin ) Diyemiyorsun. ??? Her giden futbolcunun yeri dolacak mı. ??? Yerine alternatif futbolcu lar var mı. ??? Artık tff 1.lig bize zor geliyor. . Ağır geliyor. BURSASPOR BU LİGİ HAKEDİYOR MU.???

  18
  22
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Adamlar 10 aydır maaş almıyor tabi kaçacaklar ayrıca dur gitme diyecek olan başkandır. Bu adamın ne suçu var daha geleli 2 hafta olmadı bile.Zaten düşmemeye oynayacağız belki alt yapıdan iyi futbolcu çıkarsa satar biraz rahatlarız.

   32
   3
   1. @Koris yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim doğru diyorsun da . Geleli 2. Hafta olmadı diyorsun. . Sen nerden biliyorsun düşmemeye oynacağız. . Belki alt yapıdan iyi futbolcu çıkacak. . Diyorsun. .. Satma kardeşim iyi çalım atan iyi orta yapan iyi goller atan topçu yu niye satıyorsun. .. Hele BURSASPOR lige çıksın ondan sonra sat satacaksan. .. BEN DİYORUM FORMA … SEN DİYORSUN PARA. .. HELE ÇIKALIM. .. SONRA NE SATARSAN SAT. ..

    3
    3
   2. @Koris yorumuna yanıt olarak

    Sevgili Mustafa göndem hocam,
    Çık şu skorcu. tahtacı, ve transferci kişilere her şeyi dobra dobra anlat.
    Bursaspor’da deniz bitti. Bizden en az beş sene şampiyonluk beklemesin. Kendi gençlerimizle yeni bir yapılanmaya gidiyoruz. Yolumuz biraz uzun ama Buna mecburuz. Bunu yapmazsak kulüp tarihten silinecek. Kendine BEN BURRSASPORLUYUM! diyenler bize SABIR GÖSTERMEK ve DESTEK VERMEK ZORUNDALAR.
    bunu yapmayanların bursasporluluğu tartışılır hale gelir de lütfen…

 2. Mustafa kardesim.
  Tamamen sahipsiz kalmış takımı s ahiplendigin ve merak etmeyin biz buradayız açıklaması yaptığın için çok tesekkurler.
  Iyi çalışmalar.

 3. Gençlere güvenmeyen,bunlarla olmaz düşeriz diyen, küsen söven, menfaat peşinde koşan ne kadar taraftar varsa gidin. Hangi ligi izlerseniz izleyin, hangi takımı desteklerseniz destekleyin ama Bursaspor’dan uzak durun. Yeter artık.

 4. Geçmişte de ne iskeleler kuruldu. İskeletler etlenip semizlendikçe hemen kasaplar(mecazidir) devreye girip eti iskeletten ayırıp antrkot, bonfile olarak yüksek fiyattan satıp parayı indiragandi ediyor. Bu süreç sonunda bize (yani kulübe) yine iskelet(kemik) kalıyor. Haydi AFİYET OLSUN.

 5. Geçen yıl süper lige çıkılamadı birçok kişi tarafından bu platformlarda elimizde bulunan futbolcu grubunun yeteneksiz beceriksiz olduğu hakkında sık sık yorumlarda bulunuldu şikayetler edildi… o futbolcular takımdan birbir ayrılıyor şimdi ise neden müdahale edilmiyor giden gidene diye şikayet ediliyor… yani kör ölür badem gözlü kel ölür sırma saçlı çok doğru bir sözdür… Sanki izole bir faunusta dışarıda olup bitenden habersiz yaşıyormuş gibi yorum yapmaktan vazgeçin… 8 aydır ödenmeyen futbolcu maaşları, başkansız, teknik ekipsiz, ve her şeyden önemlisi borç batağına sürüklenmiş bir kulüp var bunu yaşayarak bizzat öğrenen futbolculara geçen yıl başarısız oldukları için bu durumun verdiği moralsizlik ve can sıkıntısıyla bu ortamdan ayrılıp yeni bir maceraya atılmalarına şaşırmamak lazım… Bu giden futbolcuların Bursasporumuzun maddi anlamda aleyhine olmayacak sözleşme fesihi yaptıklarında üzülmemek hatta sevinmek lazım diye düşünüyorum yeni gelecek yönetimin bir şekilde kaynak bulup transfer tahtasını açabilirse en azından çalışmak istediği futbolcuları seçme şansı olacaktır birde elde olanları gönderelim diye bir çaba içinde bulunmayacaktır …

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu