Mustafa Gönden “Ligdeki yerimiz tesadüf değil!”

Bursaspor'un eski futbolcusu ve eski sportif direktörü Mustafa Gönden, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

İntertoto Kupası‘nda efsane futbolcular Musisi, Ercüment, Baliç‘li kadroyla birlikte forma giyen, Güney Kore ve Danimarka‘da da futbol oynayan Mustafa Gönden, Bursaspor‘un bu sezon hiçbir hamlesini bir plan dahilinde yapmadığını söyledi.

Mesut Mestan döneminde sportif direktör olarak görev yapan Mustafa Gönden “Oyuncuları, doğru bir plan, zamanlama, pazarlama ve yerlerini gelecek adına doğru doldurmak şartıyla gönderebilirsin. Ama Bursaspor bu sezon hiçbir hamlesini bir plan dahilinde yapmadı. Gelen/Giden Oyuncular/Hocalar Hep anlık verilen kararlardı. Ligdeki yerimiz hiç tesadüf değil.” dedi.

5 Yorum Onay bekleyen 12 yorum var

 1. Taşıma suyu ile değirmen dönmez. Bu kulübü kurtarırsa taraftar kurtarır. Bir zengin gelip bi b.k yiyemez dediğimde küfür edilmişti. Yine diyorum kulübü taraftar kurtarır. 1 milyar TL yi taraftar verecek. Vermiyorsada kulüp kapanacak. Çok net

  40
  7
  1. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

   1milyar borcu ödemen bir şey ifade etmez, bu zihniyet devam ederse yine aynı transferler yapılır, aynı hatalar tekrarlanır borç yine o seviyeye çıkar bir de 40bin has taraftarımız var desek kişi başı 25bin lira yapar bu ekonomik şartlarda, dünya hastalıktan kırılıyorken kim çıkarıp, eğlence için takip ettiği kulübe o kadar para verebilir? Hiç deme Bursa nüfusu 3-4 milyon, o kadar kişiden 200-300 lira toplamak 40bin kişiden 25biner lira toplamaktan daha zor. Yorum belirtirken rasyonel olmak lazım.

   27
   3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu