Mustafa Genç’e PFDK’dan 6 maç ceza!

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun Mustafa Genç’e tedbir konarak savunması istemesinin ardından cezası açıklandı.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu alınan kararı Türkiye Futbol Federasyonu‘nun resmi internet sitesinden açıkladı;

Bursaspor Kulübü sporcusu Mustafa Genç’in, 20.12.2023 tarihinde oynanan BursasporDiyarbekirspor A.Ş. TFF 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, rakip takım mensubuna yönelik saldırısı nedeniyle 6 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 10.800.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu ceza alan düdüklerin hepsini Askere yollanması şart hemde öyle 15-18 Ay Sarıkamış vs ki biraz adam olmak disiplin öğrensinler ve ellerinde olan kıymeti bilmeyen laubali züppe kahve pavyon bar Ferrari cartier dizi usulü gece hayatı sevgili vs ortamından uzak kalsınlar Bursaspor’un adını kullanıp kendilerine hayat kuracaklar aklı sıra

  18
  2
  1. @Teksaz yorumuna yanıt olarak

   Vaay, agaa, Cartier’i falan da biliyon he?. Levent Kızıl abi, yoksa sen misin abi? Gelmişin burlarda Teksaz Tommiks falan diye bizi kekliyon? Tanız Ferrari derken, ne tip Ferrari abi? California mı? Roma mı? He, ölmez klasik diyosan F 430 mu? Hatta Scuderia mı? ön kaputtan aşağı 3 renk İtalyan bayrağı şeritler imer hani.

   1
   8
   1. @Tommikiz yorumuna yanıt olarak

    Ya bu Teksaz bildiğin saçmalamış. Ne Ferrari si ne hali))) Çocuklar asgari ücrete oynuyor. Trenle gidip geliyorlar maça bu sanıyor ki trilyonlar alıyorlar.

    2
    5
 2. Çağatay’ın gazına gelip yaktın kendini. Berat Altindis bu kadar formsuzken formayı kapabilirdin ondan. Şimdi bizi Berat Altindis izlemeye mecbur edeceksin. Adam penaltı atamıyor. Atarken bile o kadar emindim ki kaçıracağından.

  10

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu