Mustafa Er’in ekibindeyim

AS TV'de yayınlanan Satırbaşı programına konuk olan Bursasporlu eski futbolcu Serdar Kurtuluş, geçirdiği zor günleri geride bıraktığını ve hayatında yeni bir sayfa açmak adına teknik adamlık kurslarına katıldığını söyledi.

12 Kasım 2016’da Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde Bursaspor’un 21 Yaş Altı Takımı ile oynadığı karşılaşmada ağır bir şekilde sakatlanan ve ilerleyen süreçte futbolu bırakmak zorunda kalan Serdar Kurtuluş, dün AS TV’de yayınlanan Satırbaşı programına konuk oldu ve merak edilen soruları cevapladı. Çok zor dönemler geçirdiğini ve zaman zaman yürümekte bile sıkıntı yaşadığı söyleyen Kurtuluş, “Maalesef sakatlığımdan dolayı futbolu 30 yaşında bırakmak zorunda kaldım. Bursaspor’a yeniden dönmeyi çok istemiştim ama maalesef katkı veremedim” dedi.

“MİLLLİ TAKIM HEYECAN VERİYOR”

Bundan sonraki hayatında futboldan kopmayacağını belirten Serdar Kurtuluş amacının teknik direktörlük yapmak olduğunu söyledi. Gerekli lisansları almak adına kurslara gittiği belirten 32 yaşındaki eski futbolcu, “Mustafa Er hocamın ekibindeyim. Ortak bir çalışma içerisindeyiz. Belki futbolculuk kariyerim erken bitti ama bu bana teknik direktörlük kariyerime erken başlamama vesile oldu. İlerleyen dönemde Bursaspor‘a yeniden hizmet etmek isterim” dedi. A Milli Futbol Takımı‘nı başarılı bulduğunu da belirten Serdar Kurtuluş Türkiye‘de yabancı oyuncu sayısının düşmesi gerektiğini düşündüğünü de sözlerine ekledi.

Geçirdiği ağır sakatlık sonrası futbolu bırakan 32 yaşındaki eski futbolcu, yoluna teknik adam olarak devam edeceğini söyledi

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

    Yamyam kendi türünü avlayana zarar verene yiyene denir. Bu adamda serdara zarar vererek futbol hayatini bitirdiğine göre yamyam burada uygun tabir olur ırkçılık ile alakasi yok

   2. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

    Nijeryalı Abdurrahman Taiwo adi herif Serdarı ne aradı ne sordu sonra da kaçıp gitti şimdi slovakyanın alt lig takımlarında , böyle şeref yoksunları kulübün kapısının önünden geçirmeyeceksin.

    7
    1
   3. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

    Irkçılık yapmadı kelimesi yanlıştı para yamyamı diyecekti bence para için ona kucak açan bursasporu hiç kulube uğramamış gibi çağrılara cevap vermeden tüydü şu adamın futbol kariyerini bitirdi adama sorduklarında ne zaman futbola döncen yürüyeyim başka şey istemiyorum o durumda bıraktı kaçtı gitti üç kuruş fazla alacak diye

    8
    1
 1. Serdar eminim bir gün iyi bir antrenör olabilir eğer iyi takımlarda çalışırsa çünkü büyük kulüplerde oynadı ve uzun zamanda sakatlıklardan kenarda kaldığı için oturduğu yerden tecrübe edindi ama Bursaspor artık yaz boz tahtası veya geçmiş yönetimlerenin getirdiği yanlış antrenör guruplar veya menajerlik şirketinin yöneticisi gibi çalışan ekiplerince yönetilen bir yer olmıyacak onun içi Bayburt’ta İnegöl’e vs gidip baştan tecrübe ve sonra başarı edinmesi lazım futbol artık öyle ver gazı çık oyna tip spor değil olsa Türk takımları Avrupa’da başarılı olur tecrübesiz dünya futbolunu bilmeyen Galatasaray Fenerbahçe Beşiktaş Trabzonspor yerli antrenörle kademe düştük Bursaspor’u hedef seçeceğinize git Avrupa’da kulüplerde yardımcılık vs yap tecrübe çok önemli Mustafa Er gibi oturup Bursaspor’un kötü gitmesi ve görev beklemesi yanlışı yapma!

  11
  12
 2. Düşüncen çok güzel başarılar dilerim yanlız bir noktaya dikkat çekmek isterim Mustafa erin ekibindeyim demişsin Mustafa hoca aylardır takım çalıştırmıyor bildiğim kadarıyla sende o hatayı yapma git alt liglerde deneyim kazan ortamları gör oyunculuk başka antrenörlük başkadır bu Sergen yalçına Hamza hocaya Fenerli İsmail’e hem sistemin içinde kaldılar sende öyle ol başarılar..

  1
  1
 3. Eziktaşa giderken heyecandan sesi titreyip en güzel dönemini Antep’te geçir şimdi Bursalı ol keşke profesyonel olup eziktaşa hizmet etsen

  1
  5

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu