Mustafa Er’i resmen açıkladı

Yeni Başkan Erkan Kamat, kongre sonrası yaptığı kısa konuşmada teknik direktörlük koltuğuna Mustafa Er’in getirileceğini ifade etti.

Başkan Erkan Kamat “Mustafa Er ile anlaşmaya vardık. Yarın mazbata töreninden sonra resmi sözleşme imzalanacak” diyerek yeni teknik adamı resmi ağızdan açıklamış oldu.

40 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ben ne olursa olsun Vakıfköy’ün sadece Bursa’nın değil, Türkiye’nin en önemli futbol değerlerinden olduğunu düşünüyorum. Geçen yılki gibi bir saçmalığa imza atılmayıp çer çöp doldurulmazsa, Vakıfköy’ün neler başardığını televizyonlardan stadyumdan seyredeceğiz. Altınordu’nun parlatıldığı bu ülkede, Türkiye’nin en iyi altyapısı neler yapacak gururla göreceğiz. Birkaç tecrübeli oyuncu ve aidiyet duygusu had safhada Mustafa Er ile bu çocuklar başaracaklar. Göreceksiniz. Sadece sabırla destek olmak lazım ve yapıcı eleştirileri de esirgememek lazım.

  KUBİLAY KANATSIZKUŞ DERHAL GÖNDERİLSİN!

  123
  16
  1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Haklısın kardeşim.kasımpaşanın alanyanın bulduğu uygun fiyatlı iki üç siyahi yabancı takviyesi ile,bursasporda para için değil gönül için oynayacak bazı oyuncular ile kadromuzu güçlendirebilirsek alt yapımız herşeye kadirdir.büyük takımların oynatamayacağı hatır transferleride değerlendirilebilir.ikili ilişkiler kullanılabilir.biz sekiztaştan aldıpımız zapa ile şampiyon olduk adamın maaşının yarısını sekiztaş ödüyordu.yeterki şu komplexlerimizdrn kurtulalım.yok o bilmen ne takımından deyip ön yargı ile davranmayalım.mesela gs oynatmayacaksa hesse sekidika gibi adamlar.bunlar iyi ilişkilerle kiralanabilir kullanılabişir.ama çöp ne olur almayalım.GELEN VAR OLAN HİÇ BİR OYUNCUYADA ÇÖP DEMİYELİM.çünkü o artık bursasporun oyuncusudur.

   18
   6
   1. @Barbaros yorumuna yanıt olarak

    Sevgili kardeşim,görüşlerine saygı duyuyorum.Yanlız komplexlerimizden kurtulalım,ön yargılı olmayalım diyorsun ama dediklerini kendin yalanlıyorsun.Beşiktaş’a sekiz taş demek, tamamen bir komplex ve ön yargı neticesidir.Bundan sonra sekiztaş,bizans benzetmeleri bizlere yakışmaz.Biz kendi işimize bakalım,elbirliği ile takımımızı ve de yeni yönetimimizi destekleyelim r.ryeter.Başka takım ve taraftarlarıyla dalaşmak bize bir fayda getimiyeceği gibi ancak bizim motivasyonunuzu bozar.Yoksa düşüncelerin çok olumlu ve güzel.

 2. Bursaspor umuza hayırlı olsun bu günden itibaren birlik beraberlik içinde sadece takımımızın başarı sı için gayret gösterelim ve hakkettigimiz süper lige bir an önce dönelim tekrar rabbim yolumuzu açık etsin amin

  88
  3
  1. @kacakload16 yorumuna yanıt olarak

   Bursasporumuzun ismi altında oynayan hiç bir oyuncu çöp değildir dediğimiz gün ,hiçbir hocayı yerin dibine sokmadığımız gün,hiçbir insana küfür etmediğimiz gün büyük bursaspor yeniden ortaya çıkacaktır.yenildiğimizde hadi dediğimiz bu takımda bizim dediğimiz gün yine şampiyon olacağız demektir.küfürle,hakaretle,dayakla başarının oldupu bir örnek yoktur bu dünyada.ne kazandık böyle haraket ederek hiçbirşey.ne zaman kazandık bir olduğumuzda saygı duyduğumuzda.SONUNA KADAR DESTEK,SONSUZA KADAR BURSASPOR!!!Bu seneki sloganımız.

   16
   5
   1. @Barbaros yorumuna yanıt olarak

    Ğerçek Bursaspor taraftarı böyle olmalı.Seni eksileyenlerin gerçek bir Bursaspor’lu olduğunu düşünmüyorum.Biz yolumuza centilmence devam edelim.Bir de şiddet,küfür ve hakaretlerle egolarını tatmin etmek için tribünlere gelenler de kendilerine çeki düzen verseler tribünler bayram yerine döner.

    5
    1
 3. BURSA ve BURSASPOR için yeni bir sayfa olur İNŞALLAH. . Çınar ağacı mız yine gölge vermeye devam edecektir. .. SONUNA KADAR DEĞİL SONSUZA KADAR BURSASPOR. …

  68
  3
   1. @Barbaros yorumuna yanıt olarak

    Mustafa er aceminin teki ondan bişey olmaz malum bir maçta çıktı zaten sonuç az çok belliydi adam biranda kurtarıcı ilan edildi buradan söylüyorum iyi izleyin transferleri Makedonya Arnavutluk gelmezse adiyim. Bu kafayla gidildikçe bu takımdan bişey olmaz çünkü Bi kere gerçekten taraftar çorbacı onların bile malum tribün olan menfaati olmasa Mustafa er diye Bi yerlerini yırtmazdı. Akraba koy tabağa SK sabah işi bunlar

 4. Kızıl’ın yeni başkana desteğini açıklaması çok hoşuma gitti güzel görüntülerdi. Uzun zamandır camiada herkes birbirine sayar söver olmuştu yani göremiyorduk böyle görüntüler. Mestan’ın da son başkanlara göre iyi olduğunu kabul edip hakkını vermek lazım umarız daha güzel günler bizi bekliyordur.

  27
  2
 5. Baştan yanlış karar, nedir bu Mustafa Er sevdası arkadaş gerçekten anlamıyorum, sıradan bir antrenör sadece, 1-2 hafta takım başında sahaya çıkmakla olmuyor, ne başarı,ne tecrübe?

  16
  18
 6. bundan sonra biz taraftar olarak sadece yönetimi,takımı destekleyelim,SADECE RİCAM KUBİLAY KANATSIZKUŞ GÖNDERİLSİN

  15
  2
 7. Her iki tarafa da hayırlı uğurlu olsun.
  Taraftarlar olarak bizler biraz sabırlı olsak her şey iyiye gidecek fakat ilk kötü veya olumsuz gelişme de hemen birilerini göndermeye çalışıyoruz.
  Kardesim biraz sabredin bekleyin zaman verin.
  Geçtiğimiz sezon uc td değiştirdik.
  Bunun tazminat tarafı da var.
  Belki de sözleşmede yazan tazminatı ödemek zorunda kalmasak personelin iki üç aylık maaşını ödeyeceğiz.
  Lütfen kardeşim biraz sabır.
  Transfer tahtası acilmayabilir.
  Işler başlangıçta belki iyi gitmeyebilir.
  Sabırla bekleyeceğiz.
  Gençlerimize sabırlı davranıp destek olacağız.
  Onlara güveneceğiz.
  Çünkü aklımıza getirmek istemediğimiz gelişmeler de olabilir.
  Bakınız kocaeli.
  Bakınız sakarya.
  Bakınız mersin idman yurdu.
  Bakınız gaziantep.
  Bakınız eskişehir.
  Lütfen beyler akıllı olalım.
  Formaları esofmanlari bayraklari kombineleri alalım ve sonuna kadar destek olalım.
  ŞAMPİYON BURSASPOR…………..

  13
  2
 8. Selamlar büyük Bursaspor taraftarı Mustafa er hoca bence doğru karar düşmekten kurtulduğumuz zaman Mustafa er hocayı istanbuldan arkadaşlarım bile kim bu hoca çok sağlam kulübede diye bana sormuşlardı bende bizim Bursalı Bursasporlu futbolcu ve hocamız demiştim onların bile dikkatini çekmişti gerek hırsı gerek kulubede duruşu yetti Bursaspor’umuz için hayırlı olsun ama gel gelelim ki transfer olayları sakın kimse zannetmesin tranfersiz biz çıkarız asla çıkamayız süper lige çıkmak istiyorsak tahta açılmalı asla eksi puan cezası almamalıyız çünkü bu tip durumlar eskidende yaşadığımız gibi moral bozukluğuna sebep oluyor ve maaşları geciktirmemek lazım şuan takıma en az 8 transfer lazım BurAk kapacak Serdar Özkan Özer hurmacı hariç banko oynayacak oyuncu yok he bir kaç kardeşimiz sıçrama yapar o hariç ama kaleci sol bek sağ bek 2 stoper 2 orta sağa bir santrafor hepside direkt oynayacak oyuncular transfer edilmeli bunlar olursa çok rahat çıkarız yeter artık bu girdaptan çıkalım biz bursasporuz ne işimiz olur bu ligte çıkıp şampiyonluğa oynayalım herkes göreve taraftarından sanayicisine bu arada kızıl ailesinede teşekkürler her zaman Bursaspor’un yanındalar koşulsuz şartsız diğerleride öenek alsınlar KIZIL ailesini Bursaspor defans yapmaz yaptırır okadar nettir sağlıcakla kalın en büyük Bursaspor….

  12
  4
 9. Kızıl’ın yeni başkana desteğini açıklaması çok hoşuma gitti güzel görüntülerdi. Uzun zamandır camiada herkes birbirine sayar söver olmuştu yani göremiyorduk böyle görüntüler. Mestan’ın da son başkanlara göre iyi olduğunu kabul edip hakkını vermek lazım umarız daha güzel günler bizi bekliyordur.

  7
  1
 10. Size de, Mustafa Er hocamıza da hayırlı olsun Başkanım. Şu maddi problemler de kısmen de olsa çözülürse gençlerimizle küçük takviyelerle ait olduğumuz süper lige çıkacağız İnşaAllah…

  4
  3
 11. Gerek Carpet Kamat olsun, gerek arkada oturan arkadaş(sanırım yönetimden biri) olsun suratlar bozuk, gergin, endişeli. Yahu biz ne yaptık deyip yarın mazbata almaya gitmemezlik yapmasınlar bi de!

  Parasızlığın da gözü kör olsun bu arada. Mustafa Er kim ya? Hocalık konusunda daha kifayetsiz birini bulamadınız mi? İlk yarı sonu görürse çok spectacular bir hareket olur

  3
  10
  1. @eduardo yorumuna yanıt olarak

   Hahahaha. Carpet Kamat demiş yaa.Lan senin Carpet dediğin adam Carpet’leri sata sata paranın damına koydu, bak Bursaspora başkan bile oldu. Sen hâlâ dalga geç

 12. Ya bu saçmalığa son verilmesi lazım neyin seçimi bu? Erkan Kamat Bursaspor’un Toplam Üyesinin sadece 10% oyunu alarak Başkan oldu yani 4 bin 130 üyenin sadece 593’ü seçime katılıyor Genel kurulda yapılan açık oylama sonucu yeni Başkan- hey gidi hey sadece 10% destek alan nasıl ben Bursaspor’un Başkanıyım diyebilir hangi destekle- Bitti Son Fin! – böyle bir destek ile 90% Bursaspor’lu her yaptığını sorgulayacak desteksiz isteksiz Başkanlık kabul edilirmi?

  2
  17
  1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   Peki kongreye gelmeyen % 90 kim bunlar?bunlar Bursaspor’lumu? Bu %90 nın üyeliklerini düşürmek lâzım. Çünkü bunlar Bursaspor’lu değil.Gelip boş oy ataydılar.Ama Bursaspor onların umurunda değil veya birileri kongreye girmeyeceksiniz dedi onlar da gelmediler bu kadar basit.Suç Erkan Kamat’ı mı?

 13. Kimse kusıra bakmasın arkadaşlar. Bu kulğbğ ancak ali ay başkan çıkarırdı ama bursasporun çıkmasını istemeyenler alinayı yedi. Erkan kamatı başkan yaptı. Biz şimdi deplasmana gitmek istesek bu başkan bizim biletleri ve masrafları da karşılamaz. Bomboş deplasman tribünü izlersiniz artık

  2
  26
    1. @Gogocu yorumuna yanıt olarak

     Alacak tabi kardeşim. Boğaz patlatıyoruz tribünde. Sizin gibi evde oturup çekirdeğimizi önğmize koyup maç izlemeyi de biliriz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu