Mustafa Er’i istiyorlar

Bursaspor'un zor zamanlarında görev alan Mustafa Er'i İStanbul ekibinin istediği iddia edildi.

Fatih Karagümrük‘ün teknik direktörlük için daha önce Bursaspor‘da görev yapan teknik adam Mustafa Er‘i gündemine aldığı gelen haberler arasında. Karagümrük  önceki teknik adamı Cüneyt Dumlupınar ile yollarını ayırmıştı.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. MUSTAFA ER Kim diye sormuş bir kardeşim.

  Mustafa soyadı gibi ER,ER ve gerçekten gençlerin hocası denen Samed hocayı gördük.Ağzımıza burnıumuza edip gitti ve bizi ligden etti.
  MUSTAFA Kardeşim ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN.Sizlerin başarısıyla iftihar ederiz.
  Bu şehrin her alanda adam gibi adamlara ihtiyacı çok.

  46
  1
 2. Ne hocalığı var?Ne yapmış?Şişir Bursa basını.Mesut,Selçuk,Yalçın gider.Kirli başkan,Mustafa gelir.Hali akıllanmadınız.

  16
  73
  1. @Asi63 yorumuna yanıt olarak

   Samet aybaba ve mesut bakkalın ne başarısı var? Neler yapmış? Sizin gibi zihniyetler düşmedi bir türlü yakamızdan. Yolu bahtı açık olsun mustafa hocanın. Yarın öbür gün hoca başarılı olur inş ve siz yüzsüzler ağlarsınız mustafa hoca gelsin diye. Adam görevini yaptı takımı kümede tuttu kaçıp gitmedi başkaları gibi. Sahip çıkmadı kimse hocaya. İnş çok başarılı olur

   31
   1
  2. @Asi63 yorumuna yanıt olarak

   Asıl sen kimin şakşakçısısın.Bu çocuk öyle veya böyle bu takımı 2 sene parasız ligde tuttu.Kaybedecek bir şeyimiz olmazdı fakat Mustafa tutsa Bursa Rahmetli Nejattan sonra hoca çıkartmış olacaktı bunu hazmedemediler.Ayrıca Birilerinin istedikleri adamları aldırmayacaklardı.Sonuçta abiniz Samete’e 5 milyon+1,5 milyonda M.Bakkala verilerek takımı düşürdü o şark kurnazlarınız.Takımı kümeye düşüren ekipteki Selçuk efendi hangi akılla yine buraya getirilirdi bilmeyen varmı?Gerçi yazılanlara göre Yalçın hocanın yerine gelir olur biter.Asıl alavere dalavere yapanlar akıllanmadı.Yaptıkları hesaplar hep yukarıdan geri döndü.Allah hangisini bunlara reva gördü.Fakat batan arma oldu.Keşke söylediklerin yol alsa!Emin ol Bursa şehri güvendiği Başkana 100milyon parayı 1 haftada halleder.Sorun inanmışlık, güvensizlik sorunu!

   34
   3
  3. @Asi63 yorumuna yanıt olarak

   Kendi evladımıza teklif var.Bunda sevinip gururlanacağımız yerde adamı yerden yere vurup hizipçilik yapmak ne demek?Yazıklar olsun.İştebu yüzden bizden bir halt olmuyor.Rahmetli Yazının kuymetini bilmedik sonra A. Aya, alacağını faiziyle alan M. Mestana bu kulübü veren bizlere herşey müstehak.Bu kadar tetikçi olduğunuzu belli etmeyin.Sonra herkes Bursadan kaçıyor diye kızıyoruz.Böyle adamların olduğu yerde kim durur.

   35
   3
 3. Geçen sene sürekli sırıtan gülen herifin yerine Mustafa Er gelseydi yine küme düşmezdik.
  Öl Ali Ay geber.

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu