Mustafa Er’e PFDK’dan üç maç ceza!

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun kararları açıklandı.

Akhiraspor karşılaşmasında kırmızı kart gören Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er‘e 3 maç ceza verildi.

Açıklama şöyle;

BURSASPOR Kulübü antrenörü MUSTAFA ER’in, ihraç kararına rağmen yeşil zemine girmesinden dolayı tedbire uymama eylemi nedeniyle FDT’nin 50/1-c maddesi uyarınca ve FDT’nin 13. maddesinin uygulanması suretiyle çift sarı kart görmesi nedeniyle yer almaması gereken müsabaka dışında ayrıca 2 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA ve YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 10.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.

12 Yorum Onay bekleyen 10 yorum var

  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   YOKMU ARTTIRAN ULAN TAKIMIN ANASINI HAKEMLE AĞLATAMADINIZ GÖRDÜNÜZ BURSASPOR UN KOCA YÜREKLİ ÇOCUKLARINI DURDURAMIYACAKSINIZ HOCALARINA SARILIYORLAR VURUN BAKALIM.SİZİN FEDERASYON OLARAK CEZADAN BAŞKA BİR BİLDİĞİNİZ YOKMU.ALLAH IN SOPASI BİRGÜN SİZEDE VURACAK.SİZE İNAT SÜPERLİGE DÖNECEĞİZ YETERKİ BU ŞEHİR KENETLENSİN.

   12
   1
  1. @yucel yorumuna yanıt olarak

   Allah bildiği gibi yapsın tffyi çakma collina 3 penaltıyı vermedi bir de hocama ceza. Kamatada yazıklar olsun

   10
  1. @yandimcavus yorumuna yanıt olarak

   TFF MHK Topunuzun amk Bu yüzden Türk Futbolu hep geriye gidiyor Kanı bozuk Hakeme kaç maç ceza vereceğiniz yoksa ödülmü vereceğiniz Operasyon Çocuğu olduğu için görevini yaptı ceza almaz ALLAH Sizi bildiği gibi yapsın

 1. Yönetim in tff den farkı yok sen hakem hatalarına tek kelime etmezsen adamlarda bindikçe biner üstüne YÖNETİM İSTİFA

  10

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu