Mustafa Er’den “Transfer açıklaması”

Teknik Direktörümüz Mustafa Er, Antalya’da devam eden kampımızın 4. gününde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.eknik Direktörü Mustafa Er takımın kamp yaptığı Antalya'da basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

İlk olarak kamp hakkında bilgiler veren Mustafa Er çarşamba günü başlayan kampımızın 4. Gününde çalışmalarımızın yoğun bir şekilde devam ettiğini belirterek şöyle devam etti “Çalışmalarımız hafta sonuna kadar da bu şekilde devam edecek. Önümüzdeki hafta oynayacağımız Adana Demirspor maçına kadar tempomuzu biraz düşürerek tamamen hem taktik hem de mental anlamda hazırlanacağız. Şu ana kadar hiçbir sıkıntımız yok. Oyuncularımızın katılımı oldukça iyi. Son derece iyi çalışıyorlar. Zaten ligi bitirdiğimiz nokta iyi bir noktaydı. Tek amacımız bıraktığımız yerden devam edebilmek. Her maça olduğu gibi Adana Demirspor maçını da önemsiyoruz. İyi hazırlanacağız. Adana’ya buradan direkt olarak geçeceğiz. En büyük amacımız 2. yarıya iyi ve güçlü bir başlangıç yapmak.”

Takımın genel durumu hakkında sorulan soruya da Teknik Direktörümüz Mustafa Er şu cevabı verdi. “Hem şu andaki durumdan hem de kamptan memnunum. Geldiğimiz günden itibaren katılımcılar. Her anlamda kendilerini geliştiriyorlar. Tüm oyuncularımızın katılımından gayet memnunum. Bunu sürdürebilir hale getirebilmek çok önemli. Bunun için de tüm çalışmalarımızı yapıyoruz. Başlangıcı çok önemsiyorum, özellikle Adana Demirspor maçıyla ilgili başlangıcı. Cumartesi günü her anlamda hazır olarak o maça çıkacağımızın sözünü verebilirim.”

Adana Demirspor maçı hakkında da konuşan Teknik Direktörümüz Mustafa Er “Rakip analizi yapıyoruz ama rakibimizin takviyeleri var. Transfere devam ediyorlar. Oyunsal anlamda ne yapabilirler, değişikliğe gidebilirler mi bunlar soru işaretleri. Ancak biz genel yapı itibariyle ne oynadıkları neler yapabilecekleriyle ilgili çalışıyoruz. Telafisi olmayan ve sert maçlar oynayacağız. Biz de bunun farkındayız. Öncelikli hedefimiz psikolojik olarak buna hazır olabilmek. Sonra da fiziksel ve taktiksel olarak hazırlanabilmek. Bu anlamda oyuncularımızı sürekli uyarıyoruz. 2. Yarının ilk yarı gibi değil dozajı daha yüksek, sertliği yüksek her anlamda zorlu bir sürecin bizleri beklediğini anlatıyoruz.” dedi.

Genç futbolcularla ilgili çıkan transfer söylentileri hakkında da konuşan Er “Bahsedilen oyuncular çok genç. Duygu karmaşıklığını yönetmekte çok zorlanıyorlar. Bunu Fraport-TAV Antalyaspor maçında çok net olarak gördük. Bununla alakalı sürekli konuşuyoruz. Bireysel ve gruplar halinde konuşuyoruz. Bu süreci yönetebilmeyi de öğrenmeleri gerekiyor. Şu anda sadece Bursa, Türkiye değil Avrupa Bursaspor’u takip ediyor. Bu anlamda çok değerli bir takımız. Bunu koruyabilmek, daha da kuvvetlendirebilmek bizim elimizde. Buna oyuncularımızı da katarak bu duygu karışıklığını yönetebilmek kulübün hem marka değerini hem de takımla beraber bireysel performansları daha da yukarıya çekebilirsek kulübün kurtuluşu bu olacaktır. Belki de tek kurtuluşu bu. Oyuncular şu anda çok büyük bir işi başarıyorlar. Ben bunu puan olarak da söylemiyorum. Maçlar gidiyor geliyor çünkü. Net olarak daha fazla puana sahip olabilirdik. Özellikle saha içinde gösterdikleri eylem bizim için çok önemliydi. Tüm Türkiye’den pozitif olarak geri bildirimler aldık. Bu anlamda çok mutluyuz. Burada soğuk kanlı ve mütevazi olup çalışmaya devam etmek zorundayız. Bu bizi farklı bir profile sokmamalı. Sürekli çalışmalıyız. Tek prensibimiz çalışmak, çalışmak ve yine çalışmak. Biz çalışmaya ve gelişmeye devam etmeliyiz.” İfadelerini kullandı.

Transfer tahtasına ilişkin de konuşan Er “Başkanımız gerekli açıklamaları yapacaktır. Bu konunun içerisinde çok olmak istemiyorum, benim işim saha. Sahaya odaklıyım. Açılsa da açılmasa da belirli hamleler yapılabilir. Bu konuda ciddi anlamda geç kaldık. Bütün takımlar transferlerini yapıyorlar, biz de artık maç haftasına giriyoruz. Listemizdeki oyuncuların birçoğu transfer yaptılar ya da kendi takımlarında kalmaya devam ettiler. Şu dakikadan itibaren yapılacak transferler çok ciddi anlamda incelenmesi gerekiyor, bu süreç çok sıkıntılı bir süreç. Bu süreci doğru yönetmek gerekiyor ki biz bugüne kadar hiçbir oyuncu ile temas kurmadık. Transfer engelinin büyük ölçüde kaldırılamayacağını düşünürsek, bu adımı zaten yönetim atacaktı. Hiçbir oyuncu ile temas kurmadığımız noktada son 10-15 günde yapılacak transferler bize ne getirir, ciddi anlamda sağlıklı düşünmek lazım. Bu konu yönetimin konusu ama bana göre çok geç kalındı, geçen sene bu konuda çok büyük hatalar yapıldı, gelinen nokta ortada. Mevkisel eksikliklerimiz var, 3-4 takviye düşünüyorduk ama bu bile zor görünüyor. Bunu çok iyi değerlendirmek lazım. Dikkatli olmamız gereken bir sürece girdik” açıklamalarında bulundu.

Recep Aydın’ın takımdan ayrılacağı iddiaları üzerine gelen soruyu da yanıtlayan Teknik Direktörümüz Mustafa Er “Pazartesi gününe kadar izin verdik. Pazartesi gününden sonra netleşecektir. Yüksek ihtimalle ayrılacak gibi görünüyor. Ona izin verdik, değerlendirecek bu süreci. Hem kulübün menfaati, hem de oyuncunun menfaati için önümüzdeki günlerde bu konu ile alakalı açıklamamız olur” dedi.

Sakatlıklara ilişkin de bilgiler veren Mustafa Er “Özer, önümüzdeki hafta başında başlayabilir gibi bir rapor var. Onun durumuna bakacağız. Sezon başı kampına geç katılmıştı maalesef, milli aralarda da yaptığımız kamplarda sakattı. Maalesef burayı da boş geçiriyor. Bu anlamda çok büyük sıkıntı hem takımımız hem kendisi için. Sağlıklı bir şekilde dönmesini istiyorum açıkçası. Sağlık ekibimiz çalışmalarını sürdürüyor. Vefa Temel ayrı çalışıyor. Ramazan Keskin’in küçük bir problemi oldu, MR çektirdik belki 4-5 gün takımdan ayrı kalacak. Onun haricinde takımımız çalışmalarına devam ediyor” diye konuştu.

https://www.bursaspor.org.tr/haber/mustafa-er-oyuncularimizin-katilimindan-mennunum/2204

58 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   6 aydan beri başkanla hergün berabersiniz kimi kandırıyorsun konuşmadık, ben bilmem bu konuları diye. Açılacak sa açılacak açılmayacsksada açılmıyacak de taraftarı kandırmayın.

   4
   29
   1. @Deniz yorumuna yanıt olarak

    Hoca zaten sitem ediyor.Bu vakitten sonra listedeki iyi adamların gittiğini,kalanların çöp olduğunu ima ediyor.Fatih Terim hariç daha fazlasını hiçbir yerde konuşamazsın.Bu gidişat hiç iyi değil.

    5
    2
  2. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   Burada GS Manchester’in Ali Akaman İstediği Burak Kapacak’ın Fenerbahçe İstediği Haberleri Var Böyle Haberler Ertuğrul Umut Meral Furkan Muhamed vs içinde vardı hepsi bedavaya gitti o dönemlerin yöneticileri İstanbul’a gitmişlerdi vs – artık ne düşünüyorum biliyormusunuz bu adamların kontratları bilerek uzatılmıyor bilerek maaşları ödenmiyor ve bilerek bedavaya salınıvercek – düşünün Elif Elmas milyonlara Lazio gitti bizim milli futbolcularımız bedavaya yok oldu – bu işin içinde bit yeniği vs yok koca kazık var kulübün içinden dışından çorbacılar bu olaylardan milyonları götürmüş belli ve Bursaspor’un kasası futbolcu Bankası boşaltılmış artık buna dur demenin vakti geldi geçiyor!

   7
   2
  3. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   böyle başkanlıgı her taraftar yapar.burdan hep yazdık erkan kamat kaç parayla gelecegini söylemedikçe oy vermeyin diye.öbür baskan adayına geri adım attırdılar para sıkıntısı yok dedigi halde.bu işte kimin parmagı varsa insallah zor ceke ceke ölür.haram zıkkım olsun bu takımı ne hale getirdilerbu böyle olmaz ya.amatöe takım gibi olduk.bu tarfatarada herkeze ders olsun.ALLAH sonumuzu hayır etsin

   7
   3
  4. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   Baştan aşağı yönetimi koruyan kollayan bir açıklama. Bursaspor kimsenin umurunda değil. Bu ligden bu senede çıkmazsak bu takımın sonu olur bunlar hala bu işin farkında değiller. Bir tanesi ben bu makamda oturayım, öbürüde ben stajımı yapayım cv me bursasporu çalıştırdıyı ekleyeyim derdinde. Kısaca bize yine esmer günler.

   7
   4
  5. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   Mustafa Hoca hayal kurup play Of’tan şampiyonluk beklemeyin diyor.Korkum eldeki yıldız adayları çeklerle satılıp Bursaspor’un salası okunmaz inşaAllah.2 dönem tahta açılmaması gelecek sezonuda (-)puanlarla başlamak şimdiden geleceğimizi karatıyor.

   8
   2
  6. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   MUSTAFA HOCAM SİZE EKİBİNİZE ve FUTBOLCU KARDEŞLERİMİZE HELÂL OLSUN BU İMKANSIZLIKLARLA BU KADAR İNANARAK TAKIMA GÜVENEREK NET KONUŞUYORSUNUZ TAKTİRİ FAZLASIYLA HAK EDİYORSUNUZ ,BU TAKİM İKİNCİ YARI HİÇ MAÇ KAZANAMASA BİLE BERBAT OYNASA BİLE ,,,,,BEN İNANIYORUM BAŞARILI OLACAĞINI ,BAŞARISIZ OLSA BİLE BEN SIRADAN NİR TARAFTAR OLARAK ,EN MASUM SİZ OLACAĞINIZA İNANIYORUM ,,, İNŞALLAH KARİYERİNİZDE ÇOK İYİ YERLERE GELİRSİNİZ

   8
   4
   1. @Panayırlı yorumuna yanıt olarak

    Takım hiç maç kazanamazsa nasıl başarılı sayacaksın. Ulan bitmediniz gitti. bursasporu değil şahısların peşinden gitmeyi seviyorsunuz. Şu yorumunda bursasporun adını dahi geçirmemişsin oku bir daha. Şahıslara tapıyor sunuz, takım umurunuzda değil sizin

  7. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   Tahta acilmayacak anlaşılan bari elimizdeki gençlerle sözleşme uzatın ama o da yok ! Futbolcularimiza odeme deseniz Btso ve belediye tarafından ödenen bir kaç galibiyet primi haricinde bisey yok ! Allah sonumuzu hayır etsin…
   Bari eldekileri kaybetmeyelim !? Bi cocuklar ilk yarı harikalar yarattı…

   9
   2
   1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    Takım Süper ligteyken kapalıda bilet almadan oturan sözde Bursa sevdalısı tüm parti üyeleri ve fabrikatörler iş insanları neredesiniz!!!!

    4
    3
   2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    Abi iyimisiniz siz. 46 milyon TL yi yönetimin cebinden vermesini istiyorsunuz vermeyince rezilsin yönetim diyorsunuz. Yöneticilik cebinden para vermek mi ?
    Adam sizin kadar rezil yönetim görmedim demiş, siz hangi hayal aleminde yaşıyorsunuz. Adam cebinden para vermek zorundamı ?
    Geçmiş yönetimler çalmış çırpmış yerine gelen adam onun çaldıklarını neden yerine koysun ?
    Geçen sezon yaşananları ne çabuk unuttunuz bu takım geçen sene parası yok diye kamp sezonunu Bursa’da geçirdi otobüsüne haciz geldi birsürü şey yaşadı bunları ne çabuk unuttunuz. 46 milyon TL deniyor anlamayanlar için söyliyim eski parayla 46 trilyon dan bahsediyırsunuz. Şimdi direksiniz ki bu adamlar o parayı rahat kazanıyor sende en düşün askeri ücret alıyorsun çıkarıp cebinden 1000 tl verirmisin?
    Biraz bilinçli olun be bu adam yöneticiliği gerektiği gibi yapıyor ve bursasporluluğun gerektirdiği gibi davranıyor Bursaspor’un büyüklüğünü heryerde de gösteriyor. Geçen sezonlarda yaşadığımız eziklikleri unutmayın.
    Suçu yönetimde değil bundan önce çalanlarda ve bu kulübe sırtını dönen Bursa’nın büyükleri dediğimiz küçüklerinde arayın.

    38
    25
    1. @Ersin E yorumuna yanıt olarak

     Bursaspor küçük olsun bizim olsun istediler istedikleri oldu maalesef yoksa erkan kamat mesut Mestan degil başkan yönetici bile olamaz maalesef sen zaten transfer tahtasının açamayacak projen hic biseyin yok ne diye geliyorsun adimi tarihe yazdıralım uc beş futbolcu satışından yolumuzu buluruz diye geliyorlar

     3
     5
    2. @Ersin E yorumuna yanıt olarak

     Sehuyu tutamadık elindeki genclere takviye olsa lige cıkarız yönetim kalıcı olsa seneye okadar yasak gelecek seneye bırakmaz tahta acılırdı burada bu borcla zaten seneye biteriz

     5
     4
    3. @Ersin E yorumuna yanıt olarak

     O zaman niye baskan oldu Sn.Kamat. Tahtayi acmak icin 46 degil 23 milyon gerekiyor. Bunu bile bilmiyorsun, konusuyorsun. Personel maaslarini vermiyorlar, primleri zar zor ödüyorlar. Oyuncular TFF ye basvurdular, sende hala sacmaliyorsun.

     5
     6
    4. @Ersin E yorumuna yanıt olarak

     Dediklerine katılıyorum. Yönetime tek eleştirim neden aday oldular?
     Bu nasıl bir ön görüsüzlük?
     Bir başkan camiasını nasıl tanımaz?
     Skorcu ve sabırsız olduklarını nasıl bilemez?
     Olası iki kötü sonuçta en ağır hakaretlere uğrayacağını nasıl tahmin edemez?
     Çizgi roman kahramanı Rıdvan (EN KAHRAMAN RIDVAN) gibi neden ortaya çıkar?

     6
     4
    5. @Ersin E yorumuna yanıt olarak

     Şu anki yönetim şu güne kadar şansıyla geldi. Sahada mücadele eden gencecik çocuklarımızı küçümsemiyorum fakat bundan daha fazlası olacağını düşünmüyorum. Tüm rakiplerimiz transfer yapıyor. Yönetimin, borcu ceplerinden para vererek ödemelerini beklemiyorum. Ama en azından bir kanpanya yaparak bunu başarabilirdiler. Ulusal bir medya kanalında yapılacak olan bir yardım kampanyası bu işe noktayı koyardı. Emin olun değil tahta için gereken miktar toplam borcun bile büyük bir bölümü ödenirdi. Ali koç gibi türkiyenin en zenginlerinden olan adam bile bunu yaptıysa bunda utanılacak bişey yok. Şu bir gerçek ki gerek iş adamları gerekse magazinde sık sık yer alan sanat camiası şovu seviyor. Herkesin gözü önünde yaptıkları şov sayesinde kendi reklamlarını yapmaları onları daha da mutlu ediyor. Varsınlar yapsınlar şovlarını ama işin sonunda kazanan Bursaspor olacak. İşte bunu dahi yapamayan acizlikte bir yönetim istemiyoruz. Eğer bunu en başında yapsaydılar şu an çok farklı şeyler konuşuyor olurduk. Neymiş Ali Akman dan para kazanmayı hedefliyormuşlar. Pardon da ne kadar kazanmayı bekliyorsunuz? Alt ligde ve orta sıralarda yer alan bir takımın oyuncusunu 5 milyon Euroya satmakmı hedefiniz? Bu mümkünmü sanıyorsunuz? Herkes aptal bir tek biz akıllıyız dimi? Şu bir gerçek ki o kadar para veren çıkmayacak. İstisnai örnekler bu gerçeği değiştirmeyecek. Alt ligde kaldığımız sürece bu paralara oyuncu satmak hayal. Çünkü herkes büyük resmi görmek isteyecektir. Takım şu an nerede ve şu ana kadar ne yapmış bu önemli bir kriter. 9 gol atan bir oyuncuyu en iyi pazarlayacağımız yer süper lig olur gerisi boş.
     Önümüzdeki yıl süperligden gelen takımlarla nasıl mücadele edeceğiz bunun yolunu da filozof yöneticilerimiz bulur herhalde.
     HERKESE SAYGILAR!!!!

     17
     6
     1. @Ersoy 1979 yorumuna yanıt olarak

      kardeş kimse yönetimden bir sey beklemiyor lakin bak dinle FB,GS,BJK,TS,ERZURUM,ALANYA,HATAY yeni karar aldı 15 mil euro koymadımı baskan olamıyolar.2. de kamatın karsısında aday vardı adam dediki demecinde para sıkıntısı yok öyle geliyorum dedi sonra ne oldu adamı geri adım attırdılar.3.insan o koltukta işlev yapamıyosa kuraldır gider su an yönetim işlev yapamıyor çıkıp adam gibi ben kanpanya yapamıyorum ve ve ve demeli diyemiyosa bu takım karsıyaka altayın eski hali kocaeli anetep daha cok sayarım onun gibi olur.kimse yönetimden bir sey bekledigi için yorum yapmıyor işlev yok.BU YORUM ERSİN E’ye

      3
      4
    6. @Ersin E yorumuna yanıt olarak

     Ben yönetim 46 milyon TL, yi cebinden versin demiyorum. Para toplamak için, kaynak bulmak için hiçbirşey yapmadılar. Yalnızca gölge yaptılar ve uçurumdaki Bursaspor, a bir tekmede bunlar attı. Asıl sen busene çıkamazsak olacakları biliyormusun? Bunun bilşncindemisin?

     19
     4
   1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

    Aynen valla. Naapsın adamcağız. Elindeki kadro belli. Çoluk çocukla ve piskopat Özer’le devam etmek zorunda. Bi kuruş para yok, tahta kapalı ve açılma ihtimali yok. Bu takımla lige çıksan noolcak? Transfer gene yapamıycan, çıktığın gibi düşücen. Allah sonumuzu hayır etsin. Hiç iyi bir gidişat değil bu. Koca şampiyon kulübü bu hale düşürenlerin Allah tez günde cezasını versin.

    3
    3
   2. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

    Bundan sonra alt liglerde oynamaya alışmamız lazım, bi elli sene bu liglerde kalabiliriz, altınordu 50 senedir alt liglerde futbolcu yetiştirip var olmaya çalışıyor.

    3
    2
 1. Adam resmen imkansızı başardı. Ama yönetim dahil tüm şehir suçlu suanki durumdan. Şuanda 46 milyonu ödeyemiyoruz sene sonu nasıl daha fazlasını ödeyecez ahhh ahh

  45
  3
 2. Lige çıkmayı unutun gerçekçi olmak lazim keşke cikabilsek ama zor plyfa kalsak bile zor çünkü ustumudeki takımlar çok güçlü sahada gucleniyolar ADS samsun zaten güçlüler sahada güçlendiler bana gore ikisi drek çıkar Altay giresun istbl tuzla bandırma bunlarda plyf kalabilir bizde dahil ama burdadada tecrübe ortaya çıkar biz yine cikamayiz inşallah ben yanilirim ama gerçekler boyle takıma guveniyom ozllelikle hücum oraya da takviye olsaydı daha iyi olurdu defans evlere şenlik hocanın dediklerine bakılırsa transfer olmicak bizde super lige cikamicaz keşke olsa ama gazla bir yere kadar be hocam

  37
  4
 3. Adam diyorki ; listemde ön sıralarda yer alanları artık alma şansımız yok. Tahta açılsa çöp alabiliriz anca.

  32
  3
 4. BÜTÜN TAKIMLAR MÜTHİŞ TRANSFERLERLE GÜÇLENİRKEN BİZ ELİMİZDEKİLERDEN DE OLACAĞIZ..300 BİN EUR0 VEREMEYEN 15 ÇULSUZ YÖNETİCİ VE BAŞKAN İLE NE TAHTA AÇILIR NE DE S.LİGE BİR KAPI..OLAN BİTENİ MELEK MELEK SEYREDEN ,NE SİYASİLERE NE İŞ İNSANLARINA NE BİR TEPKİ NE BİR BASKI KOYAMAYAN BU CAMİA DA TAM ANLAMIYLA BİR TÜKENMİŞLİK SENDROMUNDADİIR…BASIN VE GÖRSEL MEDYA DESEN SADECE LAGA LUGA YAPAR..MOLOZ DÖKME ALANLARI NE OLDU DEDİM PARTİ SEVDASI BURSASPOR UN ÇOK ÖNÜNE GEÇMİŞ TİPLER HAKARET HATTA KÜFÜRE VARAN YORUMLAR YAPTILAR…KONU BURSASPOR İSE SALLA GİTSİN BU ŞEHİRDE MAALESEF

  21
  5
 5. kimse hayaller peşinde koşmasın biz önümüzdceki senede bu ligteyiz onun için kimse kimseyide kandırmasın bu dakikadan sonra elimizdeki gencecik değerlerimizi iyi bişekilde yurtdışına pazarlayabilirsek oradan gelecek paralarla önümüzdeki seneyi aklı başında işini bilenler ile yola devam edip gerçek yerimiz olan süper lige dönebiliriz ama bunun dışındaki bütün aksi yapılacak işler bizi kocaeli sakarya gibi durumlara düşürürki allah korusun böle bişiyi asla istemiyoruz….

  7
  2
 6. Mesut Bakkal yerine şu adamı getirselerdi vallahi billahi tillahi yine küme düşmezdik.
  Yatacak yerin yok A.Ay.

  7
  4
 7. Tahta planlamasi 1 ay önceden yapilmaliydi..hersey hazir hale getirilmeliydi..kampanyalar önceden yapilmaliydi..bu saatten sonra cok zor..anca bi mucize olursa..bir is adami bagista bulunursa ..onada mucize lazim..bursaspor kimsenin umrunda degil..bursadaki cogu zengin bizanstaki yarisa odaklanmis malesef

  4
  2
 8. Mustafa hoca katılmamak mümkün değil ,transfere geç kaldık tahta kapalı açılması da çok zor zaten.Neden geçmişteki papaz başkan yöneticilerin yüzünden.Ayrıca Recep Aydın gidecekmiş buyursun gitsin çarşı uzun boydan boya ne faydası oldu.Burak Kapacak gibi oyuncuların gitmesi mümkün olmaz.Tahtan kapalı transfer yapılamıyor dar kadron var.Süper ligi kovalarken transfer tahtası kapalı olması nedeniyle Burak kapacak veya diğerleri göndermek bacağına kurşun sıkmak gibi birşey olur.Transfer yaparsın yerlerine değerini bulursa sezon sonu satarsın.Şu an Bursaspor aynı kadro ile mücadele etmek zorunda.

  2
  2
 9. Sayın Başkan ne zaman çıkıp camiayı bilgilendirecek.Açıklama yapacak.Sezon başından beri bekliyoruz.Camia olarak artık kenetlenip bir an önce süper lige çıkmalıyız.

  2
  2
 10. Mustafa hocam işin gerçekten ilk yarıya nazaran daha zor olacak farkındayız senin de kendine göre hamlelerin illa olacaktır ancak transfer istediğin her halinden belli maalesef bursa gibi bir şehirde 46 milyon toplanmayisi büyük ayıptır bu takıma diğer mevkiler harici 2 defans alınsa play off garanti olur

  1
  2
 11. 45 milyon lira sanki sertifika parası gibi konuşuluyor. Ödenince transfer yapabilir sertifikası. Bu para daha önce transfer edilen futbolcuların alacakları. Yani yine transfer transfer denilmiş, transfer yapılmış ve ödenmemiş. Adamların parasını ödemeyeceksek hiç transfer yapmayın. Bide kulüpte hakkı kalanların ahı mutlaka çıkar. Bizler maaş almadan nasıl çalışmıyorsak, bu insanlarda hakkı olan, imzaladığın sözleşmedeki parayı almak zorunda. Aldığı parayı hak edip etmemesi farklı konu. Sen sözleşme yapıyorsan o parayı ödemek zorundasın.

  1
  2
  1. @Köfteci yorumuna yanıt olarak

   Ya hocam millet son gün ternsfer yapar catır catır top oynar desene trensfer yok beklemeyin baskan sana bırakmış söylemeyi yazık

   1
   3
 12. Doğruları söylemiş. Ağustosta lig başladı. Ocağa kadar açamadılar da son 1 haftada mı açılacak. Açılsa ne olacak iyiler transfer edildi çürükler kaldı

  1
  2
 13. BURAK KAPACAK IN FENER İLE ANLAŞTIĞINDAN KENDİ HABERİ BİLE YOK…BU ÇOCUKLARI RAHAT BIRAKIN..BAŞTA ALİ VE BURAK..BUNLAR KARAKTER SAHİBİ ÇOCUKLAR..ÖYLE OLMASA BEDAVAYA CANSİPERHANE OYNARLAR MI?

  1
  4
 14. Şu adama 3_4 transfer lazım. Yazıklar olsun size yaww.Bir sene boşa gidecek.Hataydan mirkan ayrılmış.Bence bize acayip uyar….

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu