Mustafa Er’den Serdar ve Sedat hakkında şok açıklama!

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er, Serdar Özkan ve Sedat Dursun hakkında şok açıklamalarda bulundu.

Mustafa Er, disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı kalan Serdar Özkan ve Sedat Dursun hakkında şu açıklamayı yaptı “Burası kimsenin babasının çiftliği değil. Geçen yıl yapmışlar ama bu yıl yapamazlar. (Serdar Özkan‘ın İrfan Buz‘a fiziki müdahalesini kastediyor) Biz bu armaya hizmet etmek için buradayız. Bursaspor‘dan menfaat sağlamak için değil. Bursaspor‘un hor görülmesine, üzerine basılıp bir yerlere gelinmesine müsaade edemem. Beni isteyen kulüpler var diye haber yaptır, sosyal medyadan veda mesajları yayınla, sonra kulüp bulamayınca, ben öyle Bursasporlu’yum böyle Bursasporlu’yum… Bunlar samimi açıklamalar değil.

Bursaspor‘un içinde bulunduğu kötü durumu kendine mukavele fırsatı olarak görmek çok büyük terbiyesizlik.

Ben ego yapacak en son insanım. Benim için en kolayı bu oyuncuları affedip idmana almak olur. Ama bu takıma zarar verir. Bizim amacımız bu koltukta daha fazla oturmak değil, Bursaspor’a değer katmak. Bursaspor’un eski günlerine dönmesinde katkıda bulunmak.”

27 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kim ne derse desin hoca çok doğru söylemiş bu bir.
  2.si Serdar Özkan guru yapmayı bırakıp Hoca’dan özür dilerse zaten kadroya alınır ve ben eminim ki bu Bursaspor için güzel bir katkı olur. (Katılmayan arkadaşlar bana sallamak yerine disslike tuşuna basarsa sevinirim)

  195
  42
  1. @YusufTaha yorumuna yanıt olarak

   Atı alan üsküdarı geçer hocam sabaha kadar anlattt başarı sizin başarısızlık Bursaspor’un takım hangi ligde kaçıncı sırada…… Ne verdin ki ne anlatıyon

   1
   12
  2. @YusufTaha yorumuna yanıt olarak

   Kadro dışı kalan bu iki oyuncu için devreyi kapattılar diyebiliriz.
   Olası affedilme durumunda hemen oynayacak durumda olduklarını düşünmüyorum.
   Form tutmaları en az üç ay sürebilir.
   Yetersiz çalışma ve maç eksiği kolay giderilecek bir durum değil.

   1
   13
  3. @YusufTaha yorumuna yanıt olarak

   Aynen serdar,Sedat özür dilesin dönsünler. Geçen Burak Yılmaz nasıl özür diledi aynı şekil. Hocası da admmış, afferin Burağa dedi 35 yaşında ama oynama hırsından erken çıktığı için dellendi dedi

   3
   14
  4. @YusufTaha yorumuna yanıt olarak

   Bütün konu bu aslında. Menejer Adil Cenkçiler niye var. Abicim al Serdar ve Sedat’ı götür hocanın yanına helalleşsinler kazanan Bursaspor olsun. He burda kim ego yapıp bir araya gelmek istemezse s.tirsin gitsin. Bakın Akhisar’da yönetim, hoca ve Taha ile İrfan Hadzic’i bir araya getirdi ikisi de affoldu ve 3 haftadır gol atıyorlar. Bizim alt liglerde bir dakika kaybedecek vaktimiz yok. Bizim borcumuz çok. Sürekli borç öteliyoruz. 2 sene alt ligde kalalım kapıya kilidi vururuz. Bakmayın siz genç takımımıza milletin methiyeler düzdüğüne 2 maç alamayıp düşme potasına girelim kimsenin umrunda olmayız. Bak Ali ve Ataberk sözleşme bile yenilemiyor. Alt ligde oynayan İsmail ve Burak için kimse 1 er milyon euro para vermez. Biz acilen nasıl olursa olsun süper lige çıkmalıyız.

   4
   16
  5. @YusufTaha yorumuna yanıt olarak

   aradan 2 ay geçmiş oynamak isteyen futbolcu, af diler. Serdar özkan istastiki tablosuna bakın, bursaspora ne vereceğini görelim….bir asisti var….. akhisar maçı. Özer ile birlikte hep cezalı ve sürekli sakat… bence konuşmaya gerek yok. başkan iyi yapıyor, hiç muhatap almıyor…

   8
   13
  6. @YusufTaha yorumuna yanıt olarak

   Hoca haklı beyler.Zaten kimse durup dururken ayağına sıkmaz.Fakat aldığın kararların arkasında duracaksın.Acırsan acınacak hale düşersin.Gençlere kötü örmek olmayacaksın.Sonuçta bu defter kapandı.Daha fazla gündemi meşgul etmek herkese zarar veriyor.Bu arkadaşlarda artık sosyal medyayı bırakıp işlerine bakacak.Hocayı istifa ettiririz hayallerine kapılıp daha fazla beklemek onlara fayda sağlamaz.Zaten çok süper topçularya millet onları kapıda bekliyordur!Bu vakitten sonra herkes kendi işine bakmalı.Site yönetimi sizde artık bu haberlere bir son verin.

   9
   14
  1. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   Hocam kral adamsın.Dik duruşuna kurban.Para kaybedebiliriz fakat karekteri kaybettiğimiz yerde yok oluruz.Gerçek taraftar sonuna kadar yanında hocam.Rahmetli Yazıcı Başkan gibi doğru gördüklerinden asla taviz verme.

   9
   15
  1. @Hep Birlikte yorumuna yanıt olarak

   Zaten gesatlıklardan, ben bilirimcilerden,benim adamım olsun diyenler yüzünden koskoca Şampiyon şehir Rahmetli Nejat hocadan başka kimseyi hoca olarak çıkaramadı.Hıcam bu sosyal medyayı takip etmemen çok güzel.Doğru bildiğin yolda git.Allah yar ve yardımcın olsun.Her zorluğun sonu ferahlıktır.Sana inanıyoruz hocam.

   5
   13
 2. Biz taraftarlar ın kafasını allak bullak edip neler olduğunu anlayamıyoruz. . Serdar öyle bir şey ler yapmış da sedat ne yapmış. . Önce ki konuları basın yoluyla biliyoruz. . Fazla bir şey bilmiyoruz. .. Takımın ve klübün lehine ise saygı duyarız. . HER ŞEY BURSASPOR İÇİN. ..

  58
  27
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Beni isteyen kulüpler var diye haber yaptır, sosyal medyadan veda mesajları yayınla, sonra kulüp bulamayınca, ben öyle Bursasporlu’yum böyle Bursasporlu’yum… Bunlar samimi açıklamalar değil.

   Bu kısmı Sedat için söyledi sanırım ben öyle anladım

   3
   13
 3. Serdar Özkan’ın olayını zaten biliyoruz.Sedat Dursun ne yaptı lütfen birisi izah etsin.Şimdiye kadar Sedat’ın neden kadro dışı kaldığıyla ilgili net bir açıklama yok.Defansımız İsmail Çokçalış hariç tel tel dökülüyor.Devre arasında takviye yapılmayacaksa eğer Sedat Dursun’un affedilmesi gerektiğini düşünüyorum.

  13
  1. @@bursasporluyuz yorumuna yanıt olarak

   Beni isteyen kulüpler var diye haber yaptır, sosyal medyadan veda mesajları yayınla, sonra kulüp bulamayınca, ben öyle Bursasporlu’yum böyle Bursasporlu’yum… Bunlar samimi açıklamalar değil.
   Anladığım kadarıyla Sedatla ilgili şikayette bu…

   1
   12
 4. Hoca haklı bu kulüp kimsenin
  Babasının çiftligi degil ve olmamalı
  Teknik heyet ve yönetim ortak
  Kararıyla kulübe zarar verecegine
  İnanarak kadro dışı bırakılan
  Oyuncular affedilmemeli aynı
  Şekilde forma için samimi şekilde
  Mücadele etmeyen;
  Onur Atasayar-Cüneyt Köz-Aykut Akgül
  Recep Aydın-Özer Hurmacı kulüp için
  Heyecanları kalmadıysa takımı taşıyacak
  Gençlere örnek olacak enerjileri tükendiyse
  Ocak ayında karşılıklı anlaşarak yollar
  Ayrılmalı ayrıca Ali akman ve
  Ataberk Dadakdeniz gibi gençler sözleşme
  Yenilemeye yanaşmazlarsa kadro dışı
  Bırakılmalılar şimdiden şehirden destek
  Kampanyası talep edilip tahta açılmalı
  4-5 kaliteli tecrübeli isimle gençleri
  Harmanlayıp playoff hedefine koşmalıyız

  3
  13
 5. Teknik direktörlükte Futbolcuları adam edip kriz Yönetimi’ni başarıyla aşmaktan geçer Bursaspor’un faydası deniyorsa bu iki futbolcuyu çağırır özür dilettirirsin burası Babanızın Çiftliği değil dersiniz herkesi işine konsantre edersiniz tabi bu lafları basına değil yüzlerine Söylemek gerek sonuçta Bursaspor’un menfaatini düşünüyorsanız Takımı’n bu iki futbolcuya çok ihtiyacı olduğunuda görüyordunuzdur herhalde…

  2
  15
 6. Hoca daha fazla dayanamadı ve bu açıklamayı yapmak zorunda kaldı.Şu an BURSASPORUMUZU bu radan layık olduğu yere çıkartmaktan gayrı düşünce ve davranışımız olamaz.Bunun içinde kenetlenmek,gurur,kibir yapmamak ve fırsatçılığa soyunmamak şart.Hocamız gayet net meramını ifade etmiş.EGOM YOK,TEK HEDEFİMİN BURSASPORA FAYDALI OLMAK VE BUNUN İÇİN KATKI KOYMAK diyorsa biz buna destek olmalıyız.

  Sporcular ücretini geçde olsa alıyor.Ancaaak antremanını düzgün yapmayan,sağlığına dikkat etmeyen,kondüsyonunu arttırmayan ve müsabakada gerekli azmi göstermeden kaçak güreşen bir oyuncu BURSASPORUMUZA veya bir başka takımada lazım olmaz.Herkes aldığı paranın hakkını vermeli ve helalinden hak etmelidir.
  Serdar değil amma Sedat bu şartlarda özür dilemeli ve kendini takımı,şehri için yırtmalı tabiri caiz ise.

  1
  13
 7. Daha önce nerdeydin serdar parasını istedi diye insanlar ona hak verdi diye çıkıp konuşuyorsun iyicene magazine çevirdiniz işi Koca kulübü ne hale düşündünüz hepiniz gelip gidicisiniz giderken adam gibi gidinde arkanizdan adam diyelim.3 maç ard arda kaybet ki inşallah böyle birşey olmaz götüne vura vura sende kaçacaksın hoca.!

  1
  19
 8. Bu taraftarida anlamıyorum arkadaş,kim açıklama yapsa iyi güzel Kelime iki güzel gider yaptımı,ooo hoca haklı beyler oooo topcu haklı beyler.zaten bu halde olmamızın bir nedenide bizleriz biz taraftarlarız.!!!!

  1
  16

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu