Mustafa Er’den maç sonu açıklaması

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er, Mariupol’la oynanan ve 1-1 sona eren maç sonrası konuştu.

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er, Ukrayna temsilcisi Mariupol’la oynanan ve 1-1 sona eren maç sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Genç teknik adam şunları söyledi: “Skordan bağımsız düşünürsek rakibe ciddi anlamda pozisyon verdik. İyi bir takımla oynadık. Elimizden geleni yaptık. Doğru işler de yaptık ama takım savunmasında ciddi hatalarımız oldu. Farklı mevkilerde oynattığımız oyuncular da oldu. Ona rağmen doğru işlerimiz ve hatalarımız var. İlk maçımız. Özverilileer. İyi çalışıyorlar. Artılarımız var ama çoğunlukla eksilerimiz var. Daha çok çalışacağız. Hazırlık maçları da bunlar için var. Bu şekilde devam edeceğiz.”

“Göztepe, Manisa FK ve Afyon’la görüştük ama…”

Vefa Temel’in performansı ile ilgili de konuşan Mustafa Er, “Vefa’nın fiziksel olarak eksileri var. O da bunun farkında. Kiloları var. Onları da verecek. Ciddi bir sakatlık geçirdi ve ara verdi. Performansını yukarıya çekmesi için elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı. Mustafa Er son olarak, hazırlık maçı ile ilgili bilgi verdi ve şunları söyledi: “İkinci hazırlık maçını kendi aramızda oynayacağız. Göztepe, Manisa FK ve Afyon’la görüştük ama oynamıyorlar. Normalde onlardan biri ile oynayacaktık. Başka takım da olmadığı için kendi aramızda maç yapıp kampı bitireceğiz.”

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Transfer olmadığı müddetçe TFF 1’LİG takımı olmaktan öteye gidemeyiz.
  Gerçekleri görmek gerekir.
  Gençler çok başarılı fakat sadece gençler yetmez Süper Lige geri dönebilmek için

  38
  3
  1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Süper lige dönüp ne yapacağız burda Altın Ordu gibi olalım borçlarımızı ödeyince çıkarız. Leonel nunezler gustav svensonlar gelecekse eren gülerler vefa temelleri izleyecek binlerce taraftar var

   10
   1
   1. @Elestirisel yorumuna yanıt olarak

    Çok güzel yorum.. hoşuma gitti.

    Bazı arkadaşlar Avrupa Avrupa diye diye öldüler.

    Avrupa ya katılıp 8 ..9 yimektense ..

    Millî takımı gördük….

    Biz anca Azerbaycan Arnavut takımları dengemiz..

    Spor sunucu ları hala farkında değiller..

    Yazıklar olsun sizlere.. sızın dünyanız Bizans da kalmış…o c çocukları

    1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

     Kardeş ben hiç cikmayalim demiyorum ki süper ligin gelirleri çok ama oraya göre takım kurman lazım yani gelirin giderini aşacak bu gençlerde orada ezilecek. Doğru bir yönetim ile Ali akman 4 milyon eurolara satılabilir di alsana 40 milyon TL si ödendi bile bu gençler yıllık ücretleri çok cüzzi gelir giderden fazla ve gençleri rahat oynatabilecegin bir ligdeyiz

 2. Hocam oynamıyorlar ne demek
  Hangi takım hazırlık maçı yapmadan
  Sezona hazırlanıyor daha kamp
  Başlamadan plan programını
  Hazırlık maçı anlaşmalarını yapman
  Gerekirdi bırakın artık şu
  Amatörlük kokan açıklamaları

  2
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu