Mustafa Er’den Badji ve Soner Aydoğdu açıklaması!

Bursaspor Futbol Direktörü Mustafa Er, Soner Aydoğdu ve Twumasi ilgili net konuştu.

Transferle ilgili detay gelişmeleri aktaran Er, şunları söyledi; “Transfer yapmak gerçekten kolay iş değil. Birçok detay çıkıyor. Büyük ihtimalle piyasa Dünya Kupası‘nı bekliyor.

Atanasov transferinde sorun yok. Küçük pürüzler var halletmeye çalışıyoruz. Büyük ölçüde takımımızda yer alacak ancak net konuşamayız. İmza atılmadıkça, ‘transfer bitti’ demek yanlış.

Soner Aydoğdu ile de ilgileniyoruz. Bizzat kendim de görüşüyorum. Bunlar bir süreç. Teklifimizi yapıyoruz, futbolcu ve menajeri de teklifleri oluyor. Orta yol bulunana kadar bir süreç geçiyor. Acele etmemize gerek yok.

Aynı şekilde Stephane Badji de öyle. Israrla istediğimiz futbolculardan bir tanesi. Ancak önce kesemize uygun olacak. Biz teklifimizi sunduk, beklemeye geçtik. Her an olumlu veya olumsuz haber gelebilir. Ancak görüşmelerimiz olumlu. Beklentimiz de bu şekilde.

Bursaspor‘un mali tablosunun düşünmek zorundayız. Dikkat etmemiz gerekiyor. Geçen seneden daha az maliyetle, daha kaliteli bir takım kurma peşindeyiz. Hedeflerimizi başarmak için bunu yapmamız gerekiyor.

“HENRİ SAİVET’İ SATMAK İSTİYORLAR”

Henri Saivet transferi şu an için olumsuz. Biz yüksel maliyeti sebebiyle kiralamak istedik ancak kulübü satmak istiyor. O yüzden bu defteri kapattık ancak transfer sezonunda ne zaman ne olacağı da belli değil. Kararlar değişebilir. Biz de ona göre hareket edebiliriz.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu Ali Ay ve şürekâsının adamı olma Mustafa. Dik dur. Bak seni Samet Aybaba kabul etmedi. Üzerinden eşofmanı çıkarıp sana elbiseni giydirdiler. Sportif direktör ayaklarında seni scout gibi her yereyolluyorlar. Ama kararı veren gene onlar. Bekle biraz kardeşim. 2 ay sonra Samet de gider Aydede de gider. Sen yine bu takımın başına geçersin.

  9
  60
 2. UĞUR DEMİROK, STEPHAN BADJİ, SONER AYDOĞDU, PATRİCK TWUMASİ bu 4 isimle derhal anlaşılmalı,
  Kaliteli bir 10 numara ve 2 de kanat bulduk mu bu takım iş yapar

  8
  5
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Diğer üçü tamam da Uğur Demirok gereksiz bence. Trabzonspor’un yediği gollerin yarısında bariz hataları var. Kaldı ki bu kulübün bu oyuncuları kiralamaya bile parası zor yeter.

   17
   1
 3. Ali Ay döneminde Hersene bir öncekinden daha kaliteli olan ama daha ucuz olan takım kurmaya kalkıyoruz farkındamısınız :))
  Bi biz uyanığız herkes mal amk :))

 4. Alı ayin masasi olmuşun sen koltuk uğruna laf ebeliğine başlamışsın yazıklar olsun sana alı dedenin agzindan konuşmayı ii ogrenmissin neymiş geçen seneden daha az maliyetle daha kaliteli bir ekip kurcakmış bak bak bak sen Mustafa ya bak klup kimlerin elinde allahım vizyonsuz gereksiz parasız çabulcu ekip Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın

  1
  23
  1. @Pablitoada yorumuna yanıt olarak

   Eksileyen çorbacı tayfa is bulun … kendinize yeter Bursaspor üstünden geçindiğiniz kene gibisiniz iki sak sak forma kombine ulaşım gıda alkol sigara ot bok parası tabi bunlar sizin hayatınız yalamaya devam edin Bursaspor sizin yüzünüzden bu durumda bu takımı kendi menfaati icin seven insan olmayan kukla taraftar

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu