Mustafa Er “Taraftar sadece işini yapsın”

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er, düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Yeşil-beyazlı taraftarlara seslenen Mustafa Er, “Taraftarımızı tribüne çekecek bir çalışma yapılıyor. Yönetim kurulumuz ciddi bir mesai harcıyor. Önemli olan tribünleri doldurmak. Bursaspor‘un en büyük problemi herkesin her şeye karışmak istemesi. Taraftar tribünde olacak. Başka yerlere girmeyecek. Maalesef herkes çizgisinin dışına çıktı. Taraftar, basın, teknik heyet, yönetim. Herkes böyle artık. Bu yanlış. Böyle olduğu için Bursaspor şuan bu durumda.” dedi.

DİZİLİŞTE FARKLILIK OLABİLİR

Futbolcuların mental olarak iyi durumda olduğunu belirten genç teknik adam, “İdmanlarda bunu görebiliyoruz. Antrenmanlar bitmesin istiyorlar. Bu da bizi mutlu ediyor. Bir iki skor alırsak bu durum tamamen tavan yapacaktır. Lige verilen araları çok iyi değerlendirmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Takımı basketbol maçına özellikle götürdüklerini de vurgulayan Mustafa Hoca, “Oyuncularımızın orada atmosferi görmesini istedik. Basketbol takımımızda çok istikrarlı bir gidişat var. Oyuncular tamamen sahaya odaklılar. Maddi manevi sorunları yok. Sıcak bir ortam oluşturmuşlar. Bizim de istediğimiz bir durum” dedi.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bizim taraftarımızın hepsi teknik direktör, hepsi kulüp başkanı ve çoğunluğu kendi futbolcusuna küfreden, takıma en büyük zararı veren taraftar müsveddesi.

  119
  4
  1. @Bulbus Glandis yorumuna yanıt olarak

   Sdatta bagırdıgın zaman futbolcu seni duyuyor etki altında kalıyor küfür çok var bencede sadece iterek tezahürat yap işine bak oyuncular birşey verelim diyorlar ama hata oluyor

  2. @Bulbus Glandis yorumuna yanıt olarak

   Aynen renktas herşeyi çok bilen taraftar içine etti.otobus basma olayından sonra bu klüp bitti.az önce klüptn aradılar sırayla herkesi arıyorlar . maça gelmeyle alakalı soru soruyor iştah mı bıraktınız dedim.onun dışında kapıdaki görevli herkes eğitimden geçmeli içeriden aldığımız bardak suyun aynısını kapıdan sokmadilar .

 2. Hoca doğru demiş, Mustafa er gelmeye yakın zamandan beri Maraton tribününde abi diye geçinenler haftalardır hocaya edilmedik laf bırakmıyorlar bilenleriniz vardır. Tek sebebi de büyük ihtimal Mustafa hocanın onların çıkarlarına engel olması. Aklı başında her taraftar Mustafa Er’e sahip çıkmalı.
  Bu tribündeki lider arkadaşlara bakıyorsunuz Ali Ay’ın son seçildiği hileli hurdalı seçimde de Adanur seçilirken de ve sonrasında Adanur bırakırken de başroldeler. Adanur bırakıp 3 tane genç oyuncuyu peşkeş çektiği dönemde bile onu savunuyorlardı, aklı başında hiçbir Bursasporlunun yapmayacağı şeyler aslında ama kim bilir nasil çıkarları vardı bunların.

  49
  1
  1. @bsr yorumuna yanıt olarak

   Kardeş hocayla taraftarin ne çıkarı olabilir sen iyi misin.. en büyük çıkar peşinde koşan kişi selim denen kişidir yönetimle ilgili büyük sorunları var çorbasını vermiyorlar adamın

   20
   6
 3. Hoca Selim ve Selım gibileri taça atmış.Bu güne kadar y önetimlerde böyle davransaydı bu durumlara düşmezdik.

  33
  2
 4. hoca bir futbol adamı mantığı ve bakış açısıyla konuşuyor ve söyledikleri çok doğru.
  ama bizim spor medyamız ve tribünlerimiz henüz bunları anlayıp, hayata geçirecek ve sabredecek bilinçte değil.
  bu anlamda yönetim, hoca ve futbolcularımızın işi çok zor maalesef.
  halbuki son 10 senedir belki de ilk defa doğru bir bakış açısını yakalayan,
  ”hedefimiz kesinlikle ve öncelikle kurumsal bir kulüp yapısının inşası!”
  diyen bir yönetim gelmişti.

  25
 5. Hocam öyle olur mu ya. Bursaspor taraftarı dediğin iç sahada takımına deplasmanı yaşatır. Beğenmediğini 2 maça gönderir bi de övünür nasıl gönderdik diye hocayla çekişir. Taraftara notum sıfır. Ama siz de biraz çaba gösterin be kardeşim. Biri gelir önündeki adama pas atamayan batuyu ısrarla oynatır öbürü gelir oyuncu değiştirmez. pedro leş gibi oynarken ısrarla çıkartmaz baska bir maç öndeyken defans çıkartıp hücum sokar. Yani sorun maalesef sadece taraftarda değil. Elindeki kadroyu iyi kullan ligte kal. Bu taraftar zamanında herkese çöp dedi anlamaz bunlar kardeşim. ama siz de biraz kafayı çalıştırın artık be. Ben forwetim diyen adamı değil de göz göre göre yokları oynayan pedroyu oynatma mesela. Bu kadarına da bırakın laf edelim. Çünkü elle tutulur hiçbir yanı yok hocaların bazı yaptıklarının.

  12
  12
 6. Kimse maca gitmesin futbolcularda anlasin ne kadar kalitesiz olduklarini. Bundan sonra futbolcular taraftara destek olsun kazanmadan sahadan cikmasinlar. Biktik bu futbolcularin nazindan gencler haric hepsi birer yok Fizana kadar yollari var yuzsuz para babalari.

  9
  11
 7. seni severim hocam ama hiç kusura bakma benim kitabımda hep yalama tam yalama yazmaz. başarılıysa alkışlarım başarısızsa eleştiririm. Yönetim kulübü yiyecek bitirecek pahalı pahalı çöpleri kulübe dolduracak borcu 1 milyara çıkaracak teknik direktörler kafalarında maç bitsede gitsek diye uyuşuk uyuşuk izleyecek biz taraftarlarda sinema izler gibi izleyip hep şak şaklayacaz.. hep yalama tam yalama diye hep şak şaklayacaz. benim kitabımda bu yazmaz hocam. o zaman takım tutmamıza gerek yok sinemaya gider sinema izleriz.

  8
  23
 8. Mustafa hocam inşaallah bu defa sadece takıma değil,yönetim,medya,taraftar hasılı camianın topyekün bir ve beraberliği içinde çaba göstereceksiniz ki işler arzu edilen ahenkte yürüsün.Bu sözlerinizden bunları anlıyoruz.
  ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.BERAT GECEMİZ SEVGİYE,BARIŞA,HUZURA,DERTLİLERİN DEVASINA,HASTALARIN ŞİFASIN A,BORÇLULARINDA EDASINA VESİLE OLSUN.
  Dualalrımıza BURSASPORUN BAŞARILI OLMASINI,KULÜP ÜZERİNDEKİ KARA BULUTLARIN DAĞILMASI İÇİN DUALARI EKSİK ETMEYELİM YARENLER.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu