Mustafa Er “Tahtayı en kısa sürede açmamız lazım”

Mustafa Er’den Afyon kampında transfer tahtası yorumunda bulundu.

Mustafa Er, transfer yasağının kalkmasıyla ilgili yapacakları transferlerden de bahsederek şu ifadeleri kullandı: “Yönetimimizle birlikte ortak hareket ediyoruz. Transfer listemizi devamlı güncelliyoruz. Ben söylediklerimin arkasındayım. Süreç devam ediyor. Tahtanın açılma süresi önemli. Yönetimimiz ciddi bir mesai harcıyor. Tahtayı en kısa sürede açmamız lazım. Oyuncuları içeri sokup grupla birlikte çalıştırmak iyi olacak. A ve B planımız her zaman hazır. Bursa ve Afyon etapları çok güzel geçti, geçiyor… Hem eğleniyoruz hem de çalışıyoruz. Gelmiş olduğumuz nokta çok önemli. Tahta ve transfer süreci ile alakalı çok ciddi bir çalışma var. Minimum hasarla atlatmamız gereken bir süreç. En sağlıklı transferleri yapacağımıza inanıyorum.”

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İnanıyoruz başkanımız ve yönetim transfer tahtasını açacaktır, yararlı transferlerle taraftarımızın desteğiyle Bursaspor 1. olarak çıkacaktır .

  118
  6
  1. @CROCODILE yorumuna yanıt olarak

   Transfer işini Mustafa ere bırakma emin başkan.yoksa bir atımlık barut var oda heba olmasın. Ligi bilmeyen futbol camiasında bu sene tanınan birine transfer yetkisi vermek intihar dır.. Bu işi hele yabancı transfer işi kesinlikle batallayı verilmeli.

   6
   19
 2. Ben bir sana güvenemiyorum Mustafa hoca.tecruben yok maalesef.takiimin başına Hikmet Karaman tarzı hocaların gelmesi gerekiyor ve ben inanıyorum ki 7./8. Haftalarda sen gideceksin.

  7
  18
  1. @Hüsamettin yorumuna yanıt olarak

   Hikmet karaman,lar yilmaz Vural,lar Türk futboluna ne kazandırmışta bu saatten sonra Bursaspoa fayda sağlasın geçin artık bu denizi birakinda adamlar çalışsın geçen sene düşer dediğiniz takımı adam yönetime rağmen covid ve sakatlıklar olmasa playoff,a sokuyodu belkide ilk 2,de bitircekti ne çok biliyonuz arkadaş..

   4
   1
 3. Yönetimimize güveniyoruz tahta açılacak, sıra tafaftarda, formalar pahalı bahanesine sarılmadan destek verelim,, sigaraya yılda minumum 6000 TL veriliyor, yaz tatili 3bin 5000 arası, herhafta sonu piknik 200-300 TL arası, tsörht 116 TL ye çok diyen taraftarlar var, lafa gelince canımızdan çok severiz paraya gelince yan cizeriz yok böyle sevgi, insan sevgilisini yemeğe, tek taş yüzük, heristediğini alır, bursaspora gelince yok, yönetim bahanesi vardı oda kalktı başkan taşın altına elini soktu biz alkış yapıyoruz kuru kuru

  7
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu