Mustafa Er “Oyuncu takip ediyoruz”

Bursaspor'da transferin her zaman devam ettiğini belirten Mustafa Er, "Araştırmalarımız devam ediyor. Takip edilen futbolcular var" dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er, transferle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Bursaspor‘da transfer her zaman devam eder. Şu süreçte de devam ediyor.

Araştırmalar var takip edilen futbolcular var. Dünya Kupası‘na gidecek futbolcularımız da var. Umarım bünyemizdeki futbolcular başarılı olur. Onların performansı çok önemli.”

Genç teknik adam ayrıca hayalinin İspanya‘da bir takım çalıştırmak olduğunu söyledi.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mesut yorumuna yanıt olarak

   Birader önce kendine hedef koyacaksın sonrada bu hedefe ulaşmak için çok çalışacaksın.Olur yada olmaz fakat Hedefinin olması çok güzel.Maslesef bizde futbolu bırakanlar Medine dilencileri gibi kulübün etrafında gezinip,araya adamlar koyup, twettlerle görev beklemekten başka ne işe yarıyorlar?Armut piş ağzıma düş istiyorlar.

   15
   1
 1. bir taraftar olarak gelecek sezonla alakalı yazacaklarım tamamen dilek ve temenniden ibaret.
  1- mustafa er ile devam edilmeli ancak diploma sorunu mutlaka çözülmeli. Bursaspor gibi bir kulüp hülle yada kiralık belgelerle sezona başlamamalı.
  2- batallanın yerine gençlerbirliğinden sesenyo alınmalı. adam top kullanıyor, top kaybı yapmıyor. dripling yeteneği var, güçlü ve çabuk. oyun ve pozisyon bilgisi iyi, ligi tanıyor, alt ligde oynamaz, gelmesi kolay ve hesaplı olur.
  3- güçlü ve çabuk bir 9 numara. koşucu ve sprinter iki kanat şart.
  4- en büyük transfer ve kazanım ise taraftarın son konya maçındaki performansını sezon boyuna yayması olur. Bursaspor eski günlerine ancak bu yolla döner.
  5- hem kendi, hem de camianın ruh-beden-ekonomik sağlığı adına başkan mutlaka bırakmalı. gelecek açısından kalması büyük risk. ancak yerine adam çıkmaz ve kalırsa, başkanlığı süresince futbolun (F) sini bile ağzına almamalı. ilk işi futbol direktörü getirip sportif kararları ona bırakmalı. özlüce ye sadece ayda bir uğramalı.

  5
  1
 2. Kume dusenlerde dehset adamlar var misal manu.sesegnon.umar.serdar.musa bile tekrar alinabilir.ama en istedigim alanyadan junior fernandes.

  5
  1
 3. K.PAŞA’dan; STRAHİL POPOV,
  SİVAS’tan; THİEVY BİFOUMA,
  AKHİSAR’dan; SONER AYDOĞDU,
  ANTALYASPOR; SAKIB AYTAÇ,
  OSMANLI; ADRİEN REGATTİN,
  K.PAŞA; DAVİD PAVELKA,

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu