Mustafa Er köpürdü “Ahlaksız futbolcu!”

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er basın toplantısında konuştu.

Mustafa Er sezon içinde kadro dışı bırakılan ancak daha sonra affedilen Thievy Bifouma ile ilgili de konuşurken “Benim bu sene ile ilgili en büyük pişmanlığım Bifouma oldu. Bifouma’yı takıma sokmamam gerekiyordu. Onu sokarak Pedro’yu da kaybettik. Oyuncu ahlaksız olmayacak. Keşle takım içine sokmasaydım. Düştüğümüz gece bile program yapacak bile ahlaksız bir oyuncu. Yine söylüyorum Bandırmaspor maçını kabul edemiyorum. Buraya gelip maça çıkmamalarını kabul edemiyorum. Ben burada kaçmıyorum. Vicdanen çok rahatım. Çok üzgünüm.

Herkes birbirini suçluyor. Sosyal medya çok iğrenç bir duruma geldi. Herkese fake hesaplardan iftira atılıyor. Dediğim gibi basın toplantısı yapacağım ve her şeyi anlatacağım.” ifadelerini kullandı.

70 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yorumlardan da anlıyorsun ki taraftardan bir şey olmaz. Burada bile Mustafa Er’e sallayanlar var. Adam iyidir kötüdür tartışılır ama her dönemde elinden geleni yaptı.
  Ona bir şey diyeceğinize kadar zamanında Emin Adanur şarlatanına bir şey deseydiniz bu kulüp düşmezdi.
  Biz süper lig’de karakterli oyuncularla şampiyon olduk. Başarının kaynağı oydu. Bifouma’yı da savunup Mustafa Er’e sallamayın artık.

  170
  22
  1. @heykel yorumuna yanıt olarak

   Mustafa Er ile devam etseydik şu an play off oynuyor olacaktık. Bu yorumu abartılı bulanlar herhalde en azından küme düşmeyeceğimize inanırlar.

  2. @heykel yorumuna yanıt olarak

   Benim anlamadığım bir şey var. Bu taraftar kimi hoca olarak görmek istiyor acaba? Mustafa Er süper mi değil hataları yok mu var ama hangi hoca mükemmel Allah aşkına. Kim geldi de oo süper adam dedik. Çok istenen Tamer Tuna geldi 8 maç 7 puan. Fatih tekke 4 maç 3 puan, Özcan Bizati 9 maç 13 puan. Hangisi tatmin etti oyun olarak. Aldıkları paralar ortada. Yine Mustafa Er geldikten sonra ümitlendik takım biraz futbol oynamaya mücadele etmeye başladı. İstanbul maçında hakem doğramasa belki de ligde kalacaktık. Kendi değerlerimizi harcama konusunda üstümüze yok.

   76
   4
  3. @heykel yorumuna yanıt olarak

   Aynen kardeşim, gecen sene çoluk çocukla nerdeyse play off yakalayacak olan,bu sene ilk macta ipi çekilen ipini çekenlerin bıraktığı enkaza rağmen görevden kaçmayıp 10 macta 19 puan toplayarak 1.9 puan ortalaması yakalayan bir hocaya bile sallayan bu çok bilmiş taraftara TFF 2.lig bile fazla.

   110
   11
   1. @YAŞLI TİMSAH yorumuna yanıt olarak

    Siz ne yiyip ne içiyorsunuz be kardeşim anlamıyor… !
    Adam kaçmadı , elinden geleni yaptı Diyorsun hala yaaa …!
    Yahu Benim ağzımda tüy bitti söylemekten kardeşim , sezon başı bu takımın başında değil miydi bu adam , transferler yapılırken bu adam takımın başında değil miydi , Adanaspor’la berabere kalınca bir tweeti bakıp. bırakıp kaçmadı mı , madem bu kadar Bursasporlu uyduda bu kadar vicdanlıydı da bu kadar duruş olan cesaretli bir adamdı da bir twit bakıp niye kaçtı …! Adanaspor yenseydi kaçacakmıydı ?
    Transferleri sana sormadan yönetim yapmış tabi yemedi senin de ben kaçayım nasıl sa bunlar kötü giderse siyasi olarak gelecek olan belli kimin geleceği de belli ben yine işin başına geçerim kurtarırım imparatorum , kurtaramazsam tu kaka…
    Gençlerbirliği maçında bifumayı oyuna alsaydın o maçı kazanmıştın, madem bifuma bu kadar problemli o zaman krizi Çözseydin de Bandırma’da 2/2 devre arasına girdiğin maçtan sonra maçı kazansaydın…
    Sonra ben maçı 50 defa izledim 100 defa izledim böyle mi oynanır futbolcuları suçluyorsun tabi şimdi herkez KÖTÜ Bİ tek sen İYİ değil mi…!
    Çevir kazı yanmasın Mustafa …!

    3
    5
   2. @YAŞLI TİMSAH yorumuna yanıt olarak

    Bunlar utanmaz çoluk çocuk olmalı, adam dedin yapmaz.
    Bursaspor taraftarı olamaz.

    Her iç sah maçlarında cezalar yağdıran Bursaspor taraftarı olamaz.

    Neyse bugün herşeyin sonuydu.

    Gidip kendi ailelerine küfür bassınlar bu saatten SONRA..

    16
  1. @PMB10! yorumuna yanıt olarak

   stad uğursuzmuş, ankaragücü yatmış, bandırma maça asılmış, hoca kötüymüş hep kendimizi avutuyoruz bu bahanelerle..hırsızlık var hırsızlık soygun var , ve para kalmadı oyuncu parasına bakar (%90 boyle) verirsen armayı bile yer ..altyapı yatırım ister torpille dönmez bu işler. neremizden tutsan elde kalıyor …sabrsızlığı bırakan taraftar, düzgün bir yönetim ve tecrübeli takviyeli altyapı takımıyla yükselişimiz başlayabilir..

   10
  2. @PMB10! yorumuna yanıt olarak

   Ulan bizim taraftardan bir cacık olmaz. Çok bilen ama her önüne gelene küfretmekten baska hiçbir şey bilmeyen insan topluluğu. Hakettigimiz yerdeyiz o yüzden maalesef

   20
   1. @ILAYTEKS yorumuna yanıt olarak

    Kuyruk acısı olanlar hep aynı kişiler.Sizin amacınuz çıkarlarınız.Rumuzun bile kulübü batıranların başında gelenin şirketi.Utanman bile yok.Sayenizde bu takım battı.Kınayı nerene yaktın?

    9
    1
  3. @PMB10! yorumuna yanıt olarak

   Boşversene Mustafa hoca…sen belki hep tribünde olsaydın bu takım düşmeyecek ti… baştan sen gittin bu takımdan.sende de bı halt yokmuş
   En büyük öfkem sana .mustafa hoca…ona buna bu saatten sonra sallanan kendi bı tarafını kurtarmaktan. Başka birşey değildir

   25
   76
   1. @2. mustafa yorumuna yanıt olarak

    Hoca boşa şov yapma nasıl takıma koca yaz hicbisey katamayip baktin iş kötüye gidecek deyip kactiysan aynen öyle çek git düş yakamizdan.

    20
    54
  4. @PMB10! yorumuna yanıt olarak

   Hocam deveyi diken insanı seven yaranırmış.Sen menejerle , amigılarla, basındaki bazı kaşarlarla iş tutsaydın senden iyisi olmazdı.Ne işin var bedavadan kürek salladın.Paraları cebe indirenler kral.Samet Aybaba,Tamer Tuna gibi parayı alıp takımın içine etmezs en arkamdan sallarlar.

   61
   6
   1. @Recebim yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim mademki
    takımı kuran EMIN
    mustafa da kadroya
    güvenmiyordu
    o zaman görevi
    tekrar niye kabul
    etti.Siz BURSASPORLU
    değil mustafasporlusunuz.

    3
    6
  5. @PMB10! yorumuna yanıt olarak

   Bifumayı yollarına neden gönderdin?Pavyoncuları tutunca neden göndetmedin?Ulan ne iki yüzlü riyakarsınız?Yenince taraftar, yenilince hoca.1 galibiyet alıp 15 milyon alam Tamer sallamayanlar Mustafa hocayı gömüyor.Alçaklıkta sınır yok.Neden bu haldeyiz belli.

   63
   9
   1. @Emin yorumuna yanıt olarak

    Alcaklikta sinir yok
    ne demek.mustafa
    başarısız deyince
    ben alcakmiyim.
    Başkan açıkladı mustanfaya 500 000
    tl verilmiş.GERCEK
    BURSASPORLU o
    parayı almaz.
    En azından takımı
    ben calistirsaydim de
    takımı düşürme
    başarısını g osterirdim.Ama o
    parayı a lmazdim.oh nene güzel takımı dusur.
    Ödül olarak 500 u
    al. Birde kahraman
    mustafa guardiyola
    mustafa.mustafa yi
    eleştirenler alçak.
    HADIBEEEE.

    3
    7
   2. @Emin yorumuna yanıt olarak

    Aynen katılıyorum. Yorumlari okudum da valla utandım. Mustafa Erden daha başarılı bir teknik direktör var mıydı bu sene? Yazık vallahi yazik. Acaba Mustafa hocayı eleştiren zihniyetler nasıl bir futbol görüşüne sahip. Ulan bu kadroyu kuran Emin değil mi? Mustafa er kursa kadroyu ve başarısız olsa anlarım ama adamın tek istediği oyuncuyu alma sonra başarı bekle. Ne kadar cahil insanlar var. Sırf belediyenin adamı kulüp başkani diye ve Mustafa eri getirdi diye elestirmiyorsaniz zaten futboldan da anlamıyorsunuz demektir.

    40
    7
 2. Çok cahil bir taraftar topluluğu var..eğitim düzeyi ortalamasi en fazla ortaokul..aşağılamak istemiyorum ama gerçek bu

  59
  1
 3. İş işten geçti hocam küme düştük. Zamanında kadro dışı bıraktım çünkü böyle böyle ahlaksızlıklar yaptı deseydin büyük çogunlugumuz desteklerdik seni. Olan olmuş tribüncüsünden hocasına herkes konusacagım diyor. Konussanız ne fayda?

  53
  38
  1. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Mustafa sen hoca falan değilsin senden hiçbirşey olmaz.Yanında birkaç tane pompacı var onlar seni havaya sokuyor.Yoksa sen hiçbir şeysin

   20
   67
   1. @KÜMEYE yorumuna yanıt olarak

    Amk asıl sen adam değilsin. Senin gibi cahil nankör insanlar yüzünden zaten takımda ne birlik var ne düzen. Kulübü soyan emin ise siz de aynı bokun lacivertisiniz

    33
    12
    1. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

     Emin aynı BOKSA …! Sezon başı LACİVERTi de Mustafa değilmiydi…???
     Emin transferleri Mustafa’ya sormadan kendi yaptıysa o zaman niye çekip gitmedin bana sormadan transfer yapıldı ben bu bokun lacivert olmam diye…!!!!
     Ne olsu MUSTAFA …!!!
     Sezon başı yapılanlara karşı bir hamle yapsaydın o zaman seni ayakta alkışlardım , milletin aklıyla oynama , kolpa yapma , millet iyi niyetli ama aptal değil…!!!
     He bu arada takım ligden düştü diye şöyle açıklama yapıcam, böyle açıklama yapıcam deyip kendin hariç kimseyi suçlamaya kalkma …! hamama beraber girdiğin yol arkadaşların terlerken sen kendini , ben ve ekibim elimden geleni yaptık , bakın biz buradayız edebiyatı ile kendini taca atamassın …!!!

 4. Mustafa Er’e sallayanlar Ertuğrul Sağlama İbrahim yazıcıya küfür eden hiçbir sikimi beğenmeyen tayfa.Adama gel demisin gelmis git demisin gitmiş yok canıyla gençlerle play-off oynamış adama her türlü kahpelik yapılmış bırakıp kaçmamış adam 50 yıllık bursasporlu hala burda klavyesporlulara kendini beğendirmeye çalışıyor olum bize bizden başkasının faydası yok sokun kafanıza 3 5 adam kaldı camiada aklı başında soktuğum kongolusunu azerbaycanlisini savunacaz diye kendi adamlarınızı kusturmeyin artık yeter.

  43
  6
 5. Hadi oradan hoca bozuntusu
  Sezon finaline çıkıyorsun herşey o maça bağlı bazi futbolcu bozuntularinin ne haltlar yediğini biliyorsun(bilmiyorsan zaten defol git) ve takımı bir hafta sıki kampa almiyorsun.Hoca olan takımı Bursadan götürür ve kampta kuş ucurtmazdı..

  38
  106
   1. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

    Ulan zavallı sen adam olsan sende karakter olsa zaten hakaret etsen bile kişiye edersin ailesine değil..sen ve senin gibiler dunyanin en zavallı yaratiklarisiniz..

    7
    4
  1. @KRAL yorumuna yanıt olarak

   Çok biliyordun da neden hoca olmadın bu işler yazmayla olmuyor icraat lazım yazın bakalım daha ne ya,zacaksınız nereye kadar yazacaksınız

   18
   6
   1. @Brs 16 yorumuna yanıt olarak

    Yalanmi sözlerim çok mu zordu bunu yapmak..icraat dediğini ben değil görev alıp ben bu işi yaparım diyenler yapacak..tecrubeli işi bilen bir hoca zaten dediğim şekilde yapardı aklın yolu bir çünkü

    5
    2
 6. Bir başkan düşünün zamanında 2.lige düşmüş takımı tüm bursayi organize etmiş vura vura 1. Lige çıkarmış LEVENT KİZİL o sene Antalya maçı kaybedildi diye ana avrat küfür etti bu seyirci (malum tayfa tabiki). Bir antrenör düşünün o sene belki. İlk ona girer denilen takımı şampiyon yapmış ERTUĞRUL SAGLAM ertesi yıl veya 2 sene sonra bilemedim yine ana avrat (yine malum tayfa) eeeee ne istiyoruz hemşerim ben anlamadım sonuç : şimdi belki artık akillaniriz yoksa bu işin sonu fena

  36
  2
 7. Mustafa hoca ile devam edilmeli.vakifkoy bebeleri aidiyet gosterecekse başımin üstüne,Batuhan,Ali v.s gibi olacaklarsa defolsunlar.Maclari bu statta değil,nilüfer İbrahim yazıcı stadında oynayalım.Bu stad cenabettin.

  32
  8
 8. 1 puanla düşmek gerçekten çok ağır 45 olsa düşmüyorsun,38 hafta bal yapmayan ari misali top oynamayan her defasında önümüzdeki haftalara bakacaz diye diye gelinen son nokta uçurumun kenarı ,sosyal medya da bizler mesajlarla kendimizi anlatmaya çalıştık takım düşme yolunda diye ama kimse iplemedi sallamadı,gelinen nokta ortada ,görün bak 1 puan ne kadar kıymetli!!Şehir olarak küme düştük arkadaşlar bursaspor ile birlikte

  32
  3
 9. Pedro diye bir golcü mu vardı ilk maçında golcü olmadığı belliydi. Bifuma olduğundan Pedro gol atamadı demek doğru gelmiyor.Lakin şu olurdu Bursaspor un golcüsu olmadığından küme düştü demek ve hatta Pedro golcü olmadığını bildiğimiz halde alt yapıdan bir golcü oynatmaya cesaret edemedik demek. Bursaspor’un ilk yarı kadrosu bile bu ligde küme düşmezdi. Bizi küme düşüren neden teknik adam değişikliklerdir. En son Mutlu hoca ile bu lig bitmeliydi. Tecrübeli teknik adam Bandırma maçını 2_2 den sonra vermez vermemeli final maçlarında teknik adam rolü önemlidir.

  16
  12
 10. Ya hocam bırak Allah aşkına ! En başta söyleyecektin bunları ! Pedro’ yu kaybettik demişsin !? Adamin yeteneği bu kadar ! Boş kaleye gol atamıyor…!
  Sana da çok kızgınız daha ilk hafta bırakıp gitmeyecektin, direnecektin. Düşmemizde senin de payın büyük ! Senden sonra bu camiayı bilmeyen bi dünya hoca geldi bocaladi ! Kimse bulunmaz Hint kumaşı değil ! Burası Şampiyon Bursaspor kulübü elbet düştüğümüz gibi kalkmasını da biliriz !!!

  15
  52
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Mustafa Er 1 suçluysa Emin Adanur 10 suçludur, kelime oyunu yapıp İncici Emin’i aklamaya çalışma burada. Yemezler. 🙂

   10
   2
   1. @PMB_10 yorumuna yanıt olarak

    Hay sokayım emininize ne eminmis arkadaş! Şimdi desteklediniz diyeceksiniz! Biz takımımızı destekledik hep destek tam destek hatta 2. Ligde bile !
    İnadına BURSASPOR !!!

    4
    4
    1. @Eser yorumuna yanıt olarak

     Emin başkan seni bize Allah gönderdi diyen sendin biz değildik sonuçta, tabi ki destekledin ama körü körüne…

 11. Ya hoca sezonbasi bu takimin basinda deneyimli bi hoca olsa bu takim bu hale gelmezdi dogru duzgun bi transfer listesi bile yapamadin butun yaz cift kaleyle takimi hazirladin iyi niyetlisin ama masallarindan cok bunaldim

  12
  23
 12. Kaçıncıya birşeyler yazıp siliyorum son 10 yıldır bu takımda başkanlık yapanlara hocalık yapanlara futbolcusundan çimcisine kadar hepsine sevgilerimi yolluyorum sayenizde sinir hastası olduk orrrrrrrr

  12
  1
 13. sana destek veren birisi olarak hala kabülenemedim nasıl olur mustafa bilerek bu eylenen oradan buradan cıkmayan futbolcu grubu ile maca cıkman bifoma ahlaksız da bunlar ahlaklı mı senin bunları oynatman ahlaklı mı düşürdün bursasporu o tek macla bugükü kadro ile cıkıp ne yapayım bu kadar bunlarla düşseydin ahlaka uyardı ama eylenen grubu maca sürmen bilerek düşürmeye yakın bir olay kusura bakma hatalısın kabul et

  8
  9
 14. Recep altepe,Bölukbaş, Ali ay, Emin Adanur. Bunları Bursaspor a başkan yapanlar oturup ağlasın, biz kendi bacağımıza sıktık.

 15. Yahu bu adamin ne sucu var, hala laf eden var.
  Bu hocanin kapasitesi zaten bu kadar. Adam maximum cabaladi, he iyi hoca mi? Degil, deneyimsiz. Bursali olmazsa hocada olamazdi bu ligde.

  Ama neyse, bu saatten sonra bu kulüpten bir bok olmaz.

  Basketbolculara aciyom, futboldaki borctan dolayi bütün kulüb batacak.

  Sorulacak soru, batarmiyiz degil. Ne zaman kabüleniriz, o kadar.

  4
  17
  1. @Bielsa yorumuna yanıt olarak

   Basketbolla futbol 2 sene önceki kongrede oy çokluğuyla ayrıldı dostum yani gelirler de giderler de ayrı iki şubenin

 16. Ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar demişler, olan taraftara oluyor işte. Elin oğluna ne Bursaspor’dan. Alır parasını çeker gider, bu kadar basit.

  1. @PMB_10 yorumuna yanıt olarak

   Sen değilmiydin “bu futbolcular çöp, bunlar ruhsuz, takımı küme düşürecekler”
   Diye yazanlara akbaba, hain, çorbacı diyen.
   Tebrikler,
   Bak takım küme düştü.
   Uyaranlar haklı çıktı.
   Gerçek akbaba doğruları görmeyip kafasını toprağa gömenmiş demekki

   1
   2
   1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

    Bir tanesi de sensin bu arada; haklı çıkmakla akbaba olduğunuz gerçeği de değişmiyor unutma. Takıma sezonun başından beri negatiflik pompalamasaydınız, köstek olmak yerine destek olsaydınız takım küme düşmezdi belki de.

 17. Herkes hocaya neden sallıyor kadroyu o yapmadı adam iyidi eminle arası iyi degildi açıklasın olanları bence Mustafa hoca iyidi az maaşla bu kadar sen önce taraftar olacaksın herhafta takıma ceza veriyorsun adama 8maç verdiler TFF bize takdı neden takdı araştıran yok gene şarapçı taraftarı Selim’in işi sdadın açılışında sana öyle böle sdat yapan TC cumhurbaşkanına saygısızlık yapamazsın (küfür)o saatten sonra inişe geçtik emin adanura iki sözüm var Ali Akman da iyi yöneten edin seni bu oyuncular pratesto mektubu yazmadım o Ali bu gençlerin gözüne elini soldu bizim baktıkki hiç dosttumuz yokmuş bunu iyi gördük taraftar kendine bakmalı atıp tutacağına bu selimleri bu kulüpden silmek herşehirde olay pislik küfür daha kaliteli biri gelmeli urtlaaslanı baz alın bursayı bizler düşürdük bilin bunu her maç tribüne oyuncu çagırılmaz oyuncu taraftardan çekinmelibursa buraya bursa buraya

  2
  2
 18. Şampiyon olduğumuzun ertesi yılıda şampiyon olacak bir takımdık.DIŞ FAKTÖRLER DEVREYE GİRİP,HESAPLARINA BURSASPORU DAHİL EDİP ÖNÜMÜÜZ KESTİLER.(G.ANTEP-ESES Maçlarındaki hakem kıyımlarına bakın )
  Fakat merhum İ.YAZICI’dan sonra gelen yönetimler öyle fahiş hatalr yaptılarki bunu basit hata değil,kasıt olarak söylemek abartma olmaz.

  ATATÜRK STADININ yıkılıp şu anki stadın B.Şehir bütçesinden yapılması ve bunun imalatında ŞEHRİN,BURSASPOR üzerinden soyulması ise siyasetin bu kulübü esir almasıdır.

  Başka şehirlerin stadını G.Spor bakanlığı yani merkez yaptırırken,ulaşım,altyapı ve daha nice hizmete harcanması gereken kaynağın ‘stad yapıyoruz diyerek 168 milyon maliyeti olacak diye kocaaa koca tabelası asılp,bir milyara yakın paranın ‘HORTUMLANMASI,BASİT MALİYET ARTIŞI OLAMAZ.,Zira stada hala para harcanması gerekiyor ki tamamlansın.
  Ülkesini,mi,lletini seven,haram-helal bilen bir idare geldiğinde bu soygunlarn teeeek tek hesabını sorması insani,ve milli görev olduğunu belirtmeye gerek yok.
  Bursaspor yöneticisi olan ve para veriyorum diyenelr maalesef verdiklerinin kat be kat tefeci faizi ile aldıkları gibi,birde reziiil ve soyguncu yönetimelri ile kulübün tüm ahengini bozdular.İtibarına halel getirdiler.Kulübü rakipleri değil,alt liglere bu içerideki sözde dost özünde düşman zihniyet düşürdü.

  1. @CUMHUR yorumuna yanıt olarak

   Yazdıklarına aynen kayılıyorum ve eklemek istiyorum…bazı kişiler Bursaspor a paraları Euro olarak verdi o zamanlar avro 3 TL idi,şimdi olmuş 16,75 TL yani bu kişiler paranın 5 katından fazlasını kazanmış daha doğrusu Bursaspor u kazıklamış ..

 19. Mustafa hoca iyi bir bursasporlu olabilir ama nebursada nede hedefi olan takımda başarı yakalayamaz oynattığı sözde kontrollü oyun kendi sahamızda boş boş paslaşmalar kabullenemiyorum Mustafa hocanın oyun stili beni heyacanlandırmıyor kaç maç son anda şans tesadüf ne derseniz deyin adına hiç ders almadı Yılmaz hoca bir ara bursaya geldi ofansif futbol stiliyle bize hecan katardı ama taraftara çok gördüler ve bizide kaçınılmaz son ile başbaşa bıraktılar lütfen doru ve işini bilen insanlarla çalışın inanın o özlediğimiz Bursasporumuz geri gelecektir takımı bu hale getirenlerinde rahmetli başkanımız İbrahim Yazıcıya veremiyecekleri helallik doğmuştur nasıl hesaplaşırlar bilemem ben Bursasporumu şimdiden özledim.

 20. Bu takımda taşların yerinden oynaması gerekiyor ilk önce taraftar diye tribünde boş laf yapan bazı lider bozmalarını bu tiribüne sokmayacaksın bu klübü ilk önce cıkarları için satan bu adamlar sonra kendi menfaatini düşünmeyen saglam bu işten anlayan bursasporlu bir başkan gerekli tranfer tahtası falan hikaye kimseyi almadan önümüzdeki sezon çıkarız ama Mustafa hocaya sahip cıkmamız gerekiyor çünki bursaspor için en fazla mücadele edenlerden biri Mustafa hoca onunla başladık onunla bitirmiş olsaydık şimdi en kötü play offf oynardık bir sezonda 5 hoca değiştiren bir takımdan nasıl bir başarı bekliyoruz

 21. Topçu ahlaklı veya ahlaksız.. Sen o topçu ile anlaştıysan anlaşma şartlarına uyayacaksın. Uymaz isen o da kaçar gider. Bence Bursayı düşüren kötü yönetim ve parasızlık. Sn.Yazıcıdan sonra kaliteli bir yönetim gelmedi. İyi bir yönetim ve sağlam bir nakit akışı olsaydı çok daha iyi bir hoca ve teknik ekip ile çalışırdık. Yakışmadı böyle köklü bir camiaya 2 lig. Olan oldu bundan sonrası daha zor. Gençler ile ilerlemekte başka çare yok.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu