Mustafa Er isyan bayrağını açtı!

Mustafa Er maç içinde Kerem Şen'e yapılan çalınmayan penaltı pozisyonunun ardından Başkan Erkan Kamat’ın yapamadığı isyan bayrağını adeta açtı.

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er, “Çocuklarla oynuyoruz diyerek her maçta bizi ezmek zorunda mısınız. Yeter artık. Sizi buraya seçerek mi gönderiyorlar” ifadeleriyle karşılaşmanın hakemi Serkan Tokat‘a tepki gösterdi.

35 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Batalla10 yorumuna yanıt olarak

   TFF’de Mustafa A Lisans sahibi……
   Takımda da antrenör olarak görünüyor, Bu nedenle basın toplantılarına katılamıyor!
   PRO Lisans alması için birçok kriteri yerine getirmesi gerekiyor…ve sanırım bu sene yine bunu yerine getiremedi ve sözleşmesi Mayıs ayı sonunda bitiyor – TFF’ye fazla yüklenirse lisansını vermezler ve adam gibi adam olduğu için yine sesini yükseltiyor Kamat ve Yönetim yok olma adamları filmi oynarken yazık çok yazık Mustafa’ya Bursaspor ‘a bu adamları yönetime seçenler getirenler inşallah bir şekilde cezalarını çekerler çünkü Temlikler geliyor hissediyorum!

   10
   1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

    Mustafa’nın Pro Lisans almasına gerek yok. Nası olsa Emin Adanur başkan olacak ve Mustafa’yı gönderecek. Giray Bunak geliyo be yaa. Daha ne istiyonuz? Şurda kaldı 3 maç.

    1. @Nevzat yorumuna yanıt olarak

     Ya mustafa er’i basimiza jurgen klopp, carlo ancelotti filan yaptiniz. Bursaspor eski günlerinde olsa takımı mustafa er’e emanet ederler miydi?. Takımın savunma problemi daha ilk haftadan alarm veriyor ama lig bitti düzelmedi aksine kötüye gitti. Savunma oyuncuları adam paylaşma konusunda zayıf, pozisyon alma konusunda zayıf, kademede zayıf vs vs. Bu sorunlara bi çözüm uretebildigini görmedik.

  2. @Batalla10 yorumuna yanıt olarak

   Kendi basınının karşısına çakmaya korkan biri federasyona laf söyleyebilirim?Bu Kamatsa aşka yüreği yemez, yemiyorda.Mustafa Hocam senden Allah razı olsun.Şansızlığın Kamat gibi yalancı, iş bilmez birinin başında olması.2 dönem tahtayı açamadı, topçuların sözleşmelerini uzatamadı, elektrik ve doğalgaz borcunu dahi ödemeyip bizi ülkeye rezil kepaze etti, maaşlarınızı hiç gününde ödemedi, topçun bile buna güvenmediğinden deklerasyon yayınladı.Bu adamın yanında sen bu takımı dimdik ayakta tuttunya helal olsun sana, ekinine ve genç kardeşlerimize.Size hakkımız helaldir.Erkan Kamat yaşın olmuş 50 küsür. Ölüm var bunu unutma ona göre davran.Bursaspor halkın takımı ve yanlışın karşılığı Ahirette herkese sorulacak.Yeter artık defol git.

   12
   1
  1. @LEBUR yorumuna yanıt olarak

   Bence öyle değil. Sen iyi kadro kurduktan sonra seni kimse düşüremez. Bizim hakemler genel olarak kötü. Hakemden memnun bir takım göster bana. 1. Lig olsun, süper lig olsun. Şenol Güneş zamanında şampiyon olduğumuz sezondan bile daha iyi top oynuyorduk. Batalla, belluschi, fernandao gibi oyuncular alırsan sürekli yukarılara oynarsın. Şenol Güneş in niye ayrıldığını da herkes biliyor. Yoksa gayet mutluydu bursa da. Basiretsiz yönetimler duruken gidip hakemleri suçlamak bana kolaya kaçmak gibi geliyor.

   1. @Renato Civelli yorumuna yanıt olarak

    Basiretsiz yönetimler konusunda haklısın kardeşim. Dün Ali AKMAN hakkında da yönetimler konusunda benzer şeyler yazdım. Bügün de bu sitede ” BALIK BAŞTAN KOKAR”başlıklı bir yazı da var. Hayatım boyunca bu atasözünü çok sevmiş ve değer vermişimdir. Bu çok doğru bir atasözü. Ancak burada bir pozisyonu değerlendirerek hakemler konusuna değinmiştim.Bu Bursaspor da olan tüm yanlışları hakemlere fatura etmek anlamı taşımıyor. Hakem hataları birçok maçta karşımıza çıkıyor.Bu çok anormal değil. Ancak, ülkeye mal olmuş, ülkemizi şampiyonlar liginde temsil etmiş büyük bir camia BAŞTAN KOKMA nedeniyle çok zor günler geçiriyor ve bu zorluğu altyapıdan alıp profesyonel yapıp ligde sahaya sürmek durumunda kalmış ve gençlerimizin mücadelesi yine ülkeye örnek olmuşken böyle bir takımın maçını yöneten hakemlerin İstanbulspor macındaki gibi yorumsuz ve çok net bir penaltı pozisyonunu es geçmesi, bu o hakemlerin hata yaptıklarını değil, YANLI OLDUKLARINI gösterir sevgili kardeşim. Ayrıca düştüğümüz sene de dahil olmak üzere bu güne kadar bir bak bakalım kaç %100 penaltı es geçilmiş. BU GENÇLERE DESTEK OLMAK VARKEN BİZE BU KADAR KÖSTEK OLMAK DA NE DEMEK OLUYOR?

 1. Çok geç kalındı. Ekonomi si kötü yönetilmiş içi boşaltılarak borç batağına sokulmuş klübü ezerler. Çünkü borcumuz çok. Limak elektriğin sahibi futbol federasyon başkanı. Borçlu olan kurum ya da kişi maça her zaman 1. 0. Yenilgi ile başlar. Hele klübü yönetenler de sessizlik varsa geçmiş te olduğu gibi şu an ki gibi geleceğin aynasıdır. Bu borçlar la böyle başkan larla bu takım daha maçlara 1.0. Mağlubiyet le başlar. Biz şu an bu durumdayız.

  32
  2
   1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

    o yanlışlığı şampiyon olmakla değil, her sene şampiyon olacağımızı sanmakla yaptık.
    olamayınca da en başta da bu takımı şampiyon yapan İ.Yazıcı ve E.Sağlamın başını yedik. bu durum daha sonra da diğerleriyle devam etti.
    herkes, topu belediye, iş adamı, 1060 ve yönetimlere falan atıyor ama asıl suçlu,
    gerçek taraftarlık, futbol, kentlilik bilinci nedir bilmeyen bizim skorcu ve sabırsız tribünlerdir. taraftar tüm bunları öğrenmeden bu kulübün işi çok zor.
    dünyanın neresinde görülmüş her sene 1 başkan. 2-3 antrenör. 15-20 futbolcu değiştiren bir kulübün başarılı olduğu…

    6
    1
 2. Kamat federasyona gık diyemez çünkü federasyon başkanı ve aynı zamanda limak elektriğin sahibi Nihat Özdemir yine elektriği keser.
  Bursaspor tarihinin en başarısız ve art niyetli başkanı 1-Ali Ay 2-Erkan Kamat tartışmasız.

  6
  2
 3. Bırakın maçı kongreye odaklanalım gücümüz bu kadar.. Acil kongre tarihi Kamat yoksa kaçacak Masat…

 4. Takım savunma yapmayı bir türlü öğrenemedi. Onu ne yapacağız ???? Futbolun hücum tarafını oynamak ile taktisyen olunmuyor. Onu da oynaamıyoruz gerçi… Kalitenin bu kadar düşük olduğu bir ligde orta sıralarda dolanıyorsak vay bizim takımın haline… Seneye sağlam kadro kurmazsak süperligden gelecek kulüpler var. O zaman hiç yükselemeyiz.

  3
  1
 5. Tek güvendiğimiz Sen ve genç kadromuz hocam. Bir kulübü kötü yönetin desen, bu kadar olmazdı. YÖNETİM neyi bekliyorsunuz kongre tarihi için. SAKARYA,ESKİŞEHİRSPOR, KOCAELİSPOR gibi mi olalım. AMACINIZ NE! ÇIKIN KONUŞUN.YETER ARTIK…

 6. Çok geç kalan bir çıkış olmuş sayın hocam.
  Artık lig bitti.
  Maalesef ilk maçtan bu yana her hafta defalarca hakkı yenmiş bir takımın teknik direktörü olmak durumunda kaldınız.
  TV lere çıkabilme açıklama yapabilme şansınız olsaydı bu çıkışı daha önceki maçlardan sonra defalarca yapacağınızdan hiç kuşkumuz yok.
  Olsun seneye daha dikkatli olacağız.
  Hedef şampiyonluk.
  Herkes bizim şampiyon bir takım olduğumuzu unutmuş görünüyor.
  Gelecek sezon herkese hatırlatmak en büyük hedefimizdir.
  Bugünden başladık sanırım.
  Baksanıza koskoca trt bu akşam bizim maça 45 saniye canlı yayın yaptı.
  Bu büyük bir olaydır.
  Ne demek o kadar yoğunluk arasında bizim maçı 45 saniye canlı veriyorlar.

  2
  1
 7. Ben yeni başkanın yerinde olsam Mustafa Er ile yola devam ederim, kadrodaki futbolcuları tutmaya çalışırım…

  2
  1
 8. Sevgili Bursasporlu lar, başkan ve yönetimleri hep kotyluyoruz ,kötü söz söylüyoruz evet rahmetinden sonra kiler gerçekten kötüydü hatta bir çoğu art niyetli çıkardıydı peki bunları kim seçti yada kimler onların arkasinda durdu bunları hic irdeledik mi yada Bursaspor a sahip çıkmanın üye olmak olduğunu doğru başkanı seçmenin baştan doğru karar verdiğimizi 3 forma parası ile üye oluşabildiğini bilin internetten Bursasporlu olunmaz burada yazıp çizerek Bursaspor a sahip çıkılmaz dertler de çözülemez 30 bin maç taraftarı lakin 10 bin üye yok meydan sonra çıkarcılar a kalıyor diye dertlenmeyelim yada kongre üyesi olmayıp kongre üyesini eleştirmeyelim ilk önce doğru insanları seçelim bakın başkan adayları neden ilk önce mahalle ziyareti yapıyor

 9. Sezon başında kamatla yola çıkmak yerine hem başkanlığı hem td.lüğü mustafa er’e verseydik en kötü play-off oynardık

  1
  1
 10. Herhalde en azından son 15 senedir ilk defa Bursaspor’un bir lig maçı televizyonda yayınlanmıyor. Ne kadar acı

 11. Ali Ay ve Erkan Kamat gibi adamlar Bursaspor camiasına husumet besliyor olmalılar ki ancak bu kadar zarar verebilirler.
  Bunun başka bir izahı yok ve görünen köy kılavuz istemez.

  1
  1
 12. Bize Aziz Yıldırım gibi başkan lazım kulübü en küçük haksızlığa karşı bile koruyan Kamat en son o penaltı pozisyonu ve bu sezonki maçlarda verilmeyen penaltı ve kartlarımızı cas a paylaşıyosun ve bi üst lige çıkarılma talebinde bulunuyosun çıkmamamıza imkan yok gider ayak bitir şu işi

 13. Fol yok yumurta birisi çıkıp falanca hocayı
  Getireceğim diye beyanat’ta bulunuyor
  Siz biliyorsunuz kim olduklarını
  Ben Şahsen isimlerini bile anmıyorum
  Sanki getireceği şahız Mustafa Hocadan
  Daha iyi bu adam Bursaspora Başkan olsa
  Ne yazar olmasa ne yazar
  Ne günlere kaldık yarabbim sen sonumuzu
  Hayırlı eyle 🤲🤲🤲🤲

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu