Mustafa Er “İlk maçımızda…”

Bursaspor Kulübü Teknik Direktörü Mustafa Er, bugün çekimi gerçekleştirilen yeni sezon fikstürünü değerlendirdi.

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er, fikstür çekimi sonrası basın toplantısı düzenledi. 41 yaşındaki teknik adam, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Kimle oynarsanız oynayın en büyük avantajımız kendi evimizde ve taraftarımızın önünde oynayacak olmamız. 1,5 yıldır maçlar seyircisiz oynanıyor. Rakipten ziyade ev sahibi olmamız en büyük avantaj. Bunu da kullanacağız. Seyircimiz de özledi, biz de onları özledik. Adanaspor maçını kazanmak istiyoruz. Başlangıçlar önemli. Daha sonra bizi zorlu bir fikstür bekliyor. Seyircimizle buluşmanın yanı sıra keyifli bir maç olacaktır. İlk hafta maçları her zaman zordur. Sürpriz neticeler çıkabilir. Hazırlık süreci, transfer süreci, birçok eksiklikler oluyor. Sonraki haftalarda taşlar yerine oturuyor. Biz bunu önemsiyoruz. Elimizden geleni yapacağız.”

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hocam bu sene bahanelere
  Sıgınma vakti degil
  Rakip Adana stad Timsah Arena
  20 bin civarı taraftar destegi de
  Arkanda sen Bursasporsun
  Çıkacaksın çatır çatır oynayıp
  İlk maçı evinde alacaksın😉

 2. İnşaallah hocam HEP DESTEK,TAM DESTEK,KAYITSIZ VE ŞARTSIZ DESTEK.

  Neden mi Bizler sizlere güveniyoruz,gençelrimizin özgüvenle gelişmeleri için yapıcı destek olmamız gerektinin bilinci içindeyiz.

  Sizler bu kamplarda iyi güçlenin,sisteminizi iyi geliştirrin BİZLER SİZİ DAİMA DESTEKLİYORUUUZ.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu