Mustafa Er, Gançev’in lisansıyla çıkacak

Bursaspor'un yeni teknik direktörü Musafa Er, Göztepe maçında İvko Gançev'in lisansıyla sahaya çıkacak.

Genç teknik adamın lisansı yetmediği için Gançev birinci yardımcı olacak. Koray Tanrıverdi ise kaleci antrenörü olarak görevine devam edecek. Gançev, Bulgaristan‘da görev yaptığı Beroe takımının altyapı koordinatörlüğünü 1,5 aylığına askıya aldı.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu nasıl iş anlamıyorum. Yıllardır takımın teknik heyetinde yer alan ve maaş verilen Mustafa hocanın lisansı hala yok. Yönetimin işbilmezliği burada da görülüyor.

  23
  7
  1. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   Dostum, lisans öyle lisans değil. Her antrenör lisansı alan hocalık yapamıyor. Yazıda da lisansı yetişmedigi icin yazmıyor zaten, yetmediği icin yaziyor.

   13
   2
  2. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   Yönetimle alakalı değil o. UEFA lisansı. Teknik Direktörlük için UEFA lisansınızın olması gerekiyor. Bunun için de birtakım kursları, eğitimleri görmek şart.

   17
   2
   1. @Fatih yorumuna yanıt olarak

    luzum görmemiş katılmamış kursa..özetle bu.Çünkü kendisi de hoca olduğunu bilmiyor. Ama sosyal medyada hemen bir örgütlenme ve mustafa er i td yapma..

    8
    12
 2. rezalet. bu mustafa ne zaman futbolu bıraktı?10 sene oldu mu? hadi 5 sene olsun.İnsan hiç mi, antrenörlük ile ilgili kurslara katılmaz sertifika tamamlamaz? Çünkü o da antrenörlük planlamıyor kendisine.Ne yapacağım orhangazide yeşilbursada diyor kimbilir. Ama bir gün gel bursasporun başına geç diyorlar.Bursasporun durumu kritikken tecrübeli biri lazımdı, bu isim İsmail Ertekin dahi olabilirdi. Şimdi mesleği antrenörlük bile olmayan birine kaldık.Le guen hocaydı da ne oldu diyenler vardır, Mustafayı da göreceğiz Adnan Örnek gibi sadece staj yapacak tecrübe kazanacak Bursasporda..

  9
  16
 3. İsmail Ertekin yakışırdı aslından rahmetli Nejat biyedicle her zaman bu takımın zor gününde koşmuştur hem iyi kötü bı kariyeri de var tecrübesi var diye düşünüyorum

  4
  2
 4. ya gançevi antalyada yeni gördüm aynı oteldeydik ; gittim yanına şekerden nasıl 6 yedin deyince şaşırdı 🙂
  Pozitif beklerken negatif gördü:
  Yani bu negatif ortamda ya hala gönül bağı var yada money money money
  İnşallah başarılı olur takımında gayet saygındı bide biz bursalılar hep onu soruyormuşuz herhalde bulgar takımı deyince 🙂

  3
  24
  1. @Sezs yorumuna yanıt olarak

   Sen adamın yaptığı başarılı işleri değil, oynadığı kötü bir maçı hatırlatıp
   kendi egonu tatmin etti isen o senin porblemin, Gançev bu takımda
   görev alabilecek sayılı profesyonellerdendir.

   27
   3
   1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

    oynadığı kötü bir maç mı 🙂 ben hayatımda karşıdan gelen topu avuçlama içeri alan bi gançevi gördüm. Yaş 41 neler gördü bu gözler 🙂 bi maç da değil yiğidim….

    3
    3
 5. Mustafa Er arkadas iyi guzelde kac senedir insan biraz ders calisir alir bu lisansi. Gerci verenlerde oynuyordur bir katakulle ama neyse.

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı