Mustafa Er, Bursaspor’un maçında

ING Basketbol Süper Ligi'nin ilk haftasında Frutti Extra Bursaspor, Tofaş Spor Salonu'nda Semt 77 Yalovaspor'u konuk etti.

Bursaspor‘un eski teknik direktörü Mustafa Er, ING Basketbol Süper Ligi ilk maçında Frutti Extra Bursaspor – Semt 77 Yalovaspor basketbol mücadelesini saha kenarından izledi.

Frutti Extra Bursaspor Başkanı Sezer Sezgin ile aynı sırada oturan Mustafa Er mücadeleyi heyecanla yakından takip etti.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Mustafa hocam iyi bir antrenörsün git kendini geliştir gerekirse yurt dışında yardımcı antrenörlük yap bursasporumuzun 2. şampiyonluk kupası senin ellerine yakışır hocam

  67
  33
  1. @EKONG yorumuna yanıt olarak

   Bitcoin Bitçi Coin vs Sanırım Birilerinin Bursaspor’un Başına Geçme İştahlarını Açtı – 6 Maçta 3’cü Antrenör Şu Ana Kadar Suç Antrenörde Futbolcu’larda Bulundu! “AMAA” Yarın Bir Kardeş Kazığı 2-0 , 3-0 Mağlubiyet İle Maç Sonuçlanırsa “Yönetim İstifa” Diyecek Guruplar Eminim 100’lerce Guruplar Halinde Stada Taşınacak İştahları Açılmışlar Tarafından “Leş Kargaları” Görev Başında Çünkü Bitcoin Baya İştah Açıcı Yağ Gibi Gelir Kendi İşlerinde Nasıl Olsa Giden Gelen Yanından Geçen Çarpıp Geçiyor! Onun İçin Bursaspor’un Yarın Bu Maçı ve Gelecek 4-5 Maçı 2-0,3-0 vs Alması Şart Yönetimin Etkilenmemesi İçin İlk 3-4 Kulüp İle Fark Gittikçe Kapatılamayacak Kadar Büyüdü Ankaragücü Mağlubiyeti veya Beraberlik Çok Kötü Olur!

  2. @EKONG yorumuna yanıt olarak

   Mustafa Er, ancak tahtası açılmamış, hedefi olmayan, alt liglerde orta sıralarda gezinen Bursaspor, da hocalık yapabilir. Bilgi ve kapasitesi bu ladar, kendisini yurt dışında geliştirmeli.

   14
   17
  3. @EKONG yorumuna yanıt olarak

   Takımla birlikte o da gelişiyordu ama nedense başkan müsade etmedi.
   Böylece, başta gençlerimiz olmak üzere sırasıyla Mustafa er, kulüp ve en sonunda da kendi sonunu hazırladı.
   Bilerek yada bilmeyerek…

   25
   52
   1. @9. Köy yorumuna yanıt olarak

    Türkiyede yetişmiş teknik adamların taktiksel ve antreman bilgisi çok düşük. Özcan Bizati yi de bu kefeye koyabiliriz boş boş adamlarla uğraşıyoruz. Avrupada eğitim görmüş teknik adam lazım

    6
    1
   2. @9. Köy yorumuna yanıt olarak

    Başkan müsade etti. Bir baktı yan pas geri pas. Sonra istifa etti ya da istifa ettirildi. Fatih Tekke geldi .Bir baktı o da yan pas geri pas . O da gitti. Bilerek ya da bilmeyerek .Şimdi senin en başta yazdığın gibi ( Takımla birlikte o da gelişmeye ) çalışıyor ama sizler gibi taraftarlar müsade etmiyor. Anladın değil mi .?

    16
    14
 2. Bursaspor bir insan olsaydı,heralde o insan Mustafa Er olurdu.hakkını helal et yürüyen Bursaspor.sen her zaman içimizden birisin.

  49
  21
 3. Yazık ettiler bu adama. Başarı gelecekse bu adam sayesinde gelecekti ama sabır nedir bilmeyen kişiler yüzünden bu hale düştük. Ben başarının istikrardan geleceğini ve takımı oyuncuları tanıyan Mustafa hoca sayesinde geleceğine inananlardandım. Bu benim şahsi görüşürüm. Yan pas geri pas bilmem nelere gerek yok . Hatalar görülüp ders cikarilabilinirdi. Yeter ki sabır edileydi.

  26
  11
 4. İyi güzel insan, tam bir Bursalı. Ancak iki kamp yaptı takım, hazırlık maçlarında döküldü, ilk maçta yine öyle. İki kampa rağmen “8 hafta sonra hazır oluruz” aciklamasi buyuk hataydi. Bu, hocaya olan güveni sarstı.

  11
  6
 5. Geçen sene tahta kapalı,takımda golcü oyuncun milli takımın kampında ayartılıyor,yönetim para derdinde amma para temin edecek kapasite yok.Şehir abondone olmuş durumda .Tamamlanmamış,yılan hikayesine dönen stad.ALTYAPI bizim dışımızda di,ğer takımların ah bizde de olsa dediği tesis ve potansiyele sahip.
  Tahta açılsada şöyle bir sikelesek ve şampiyon oluruz derken birde baktıkki BİZ TAHTA AÇILMIŞ,BİREYSEL OLARAK İYİ DENİLEN OYUNCULAR ALINMIŞ AMMA HABİRE SİLKELENİYORUUUUZ.

  Soğukkanlı,aklı selimle hareket edecek,krizi iyi idare edip başarıya giden yolu açacak bir ÇİLİNGİRE İHTİYAÇ VARMI VAAAR.

  Kurban mı keseceğiz,EMİRSULTAN DA DUA EDİP AF DİLEYEREK,ALLAHDAN BİRLİK-BERABERLİK VE BAŞARI TALEP EDECEĞİZ.

  Milli ara ilaç olmalı.Takım kondüsyon yüklenip,uyumlu,ahengli hale tez getirirlmelidir.

  OLURMU,TARİHTE BUNUN ÖRNEKLERİ VAR VE BAL GİBİ OLUR.

  YETERKİ BİRBİRİMİZİ KIRIP DÖKMEYELİM,YOL UZUN,ACİLEN TOPARLANMAK İÇİN HER FERT ÜZERİNE DÜŞENİ YAPMALI.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu