Mustafa Er basın toplantısı düzenliyor

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er yarın sabah düzenlenecek basın toplantısında medya mensuplarının sorularını yanıtlayacak.

Kampta kameralar karşısında geçecek olan Mustafa Er‘in basın toplantısını Lifebursa.com‘dan canlı olarak takip edebilirsiniz.

Adnan Batır / Murat Demir – Lifebursa.com Antalya Belek

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   İnşallah tahta açılmaz, onca ödeme yapacaklar zaten kasada olmayan parayı dağıtacaklar, transferi neyle yapacan? yine borç yine borç yine boş transferler yine ununu elemiş eleğini asmış 35 lik adamlara milyon dolar verecekler elimizde çok iyi bir jenerasyon varken yine çocukların önü kesilecek tekrar vakıfköyün yolunu tutacak 27 puan toplayan çocuklar. Eğer para var ise bu çocuklara versinler sözleşme yenilesinler, geçen sene tahta ile uğraşacağınıza ali ankanın sözleşmesini iyileştirseydiler bu gün ali akmadan gelecek bonservis parası ilaç olurdu ilaç. Bir takmışsınız tahtaya yine birilerine komisyon ödensin.

   7
   5
 1. Başkan Kamat niye açıklama yapmıyor,
  Taraftar kendisinden bir açıklama bekliyor transfer tahtasıyla ilgili.

  15
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu