Mustafa Er “Bağıra bağıra düştük!”

AS TV'de güncel konuları ekrana taşıyan Satırbaşı programının bugünkü konuğu Bursaspor'un eski futbolcu, kaptanı ve teknik direktörü Mustafa Er oldu.

Samet Zinciroğulları‘nın sorularını yanıtlayan Mustafa Er, İngilizce eğitimine devam ettiğini ve yeterlilik seviyesini arttırmak istediğinin altını çizen genç hoca teknik ekibi ile kendilerini daime geliştirmeye adadıklarını ifade etti.

İşte programın tamamı:

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @BursalıYasuo yorumuna yanıt olarak

   Mustafa er kaç tane takım çalıştırmış bursaspor un başındayken ne başarısı var teknik dirktörlük kariyerindeki başarılarını Sayarmısın?

   5
   28
   1. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

    Kimse anasının karnında hoca olmuyor?Sonuçta insanlara inanacak, güveneceksin.Rezil Sametin yaptığından daha kötü ne yapabilirdi?Seni bilen, parayı geri planda tutan, güvenilir insanlara ihtiyacımız var.Menejerlik yapan bazı gazetecileri kulüpten uzak tutarsan sana ekmek vermezler.Mustafa hocanın en büyük sukıntısı duyduğumuza göre rezil düzene karşı gelmesi, menejerlerin kazancını azaltması.

  2. @BursalıYasuo yorumuna yanıt olarak

   Evet.
   Bu düşüş tam bir yönetim + yerel medya + taraftar ortak yapımıdır.
   Yönetim, medya ve taraftarın bu kadar uyum içinde olduğu başka şehir ve kulüp zor bulunur!!!

   17
  3. @BursalıYasuo yorumuna yanıt olarak

   bence tam tersi.
   son 10 senede 5 başkan, 10 lar ca hoca, 100 lerce futbolcu değiştiren bir kulübe gelmeyerek kendini kurtarmış oldu.
   buraya yazıyorum, koşukavak’ın sonu da öncekilerden farkı olmayacak.
   gelseydi mustafa erinde sonunun aynı olacağı gibi.
   bu medya ve taraftar kendi orta yolunu bulmadan, farları ve frenleri olmayan araçta gazdan ayağını çekmeden bu kulübün düzeleceği falan yok.

   17
   1
   1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

    Ona da 6-7 hafta sonra sallamaya başlardınız merak etmeyin ! Görev verilmediği isabet olmuş ! Bu çok bilmiş klavye taraftarı tarafından harcanmadı en azından ! İyi ki gelmemiş…

    57
    5
 1. 5 trilyoncuk ver Samet e….7 maç için bomboş Bakkal a ver 1 trilyoncuk daha…Transfer döneminde dik duruş gösterip Bursaspor un menfaatlerini düşünen kendi evladın Mustafa Er e dön sırtını…N asıl düşmezsin????

  19
 2. Koşu kavşaktan eksiği nedir acaba bu adamı harcadılar. Bence artısı var eksiği yok kendi çocuklarımıza ne zaman güveni ez.

  9
  1
 3. Akhisar az evel kazandı 7 puan gerisine düştük ve ikinci sırada olan Ümraniye ile yarın oynuyoruz mağlup olursak 8 puan gerisine düşeceğiz – ve borçlar yüzünden 6-12 puanlık UEFA FIFA cezası kapıda bekliyormuş futbolcu borçları yüzünden ve para yok diye açıkladılar! yani şu yok olan 500-600 Milyonu araştırmayın emmi! para yok borç çok ve gık çıkmıyor kağnı arabası daha hızlı gider uyanın ya bişeyler yapın bu sene çıkamazsak bu kapıda bekleyen cezalar yüzünden o zaman araştırmayacaktın para konmayacaktı neden talip olundu bu yere?

  6
  1
 4. Bursaspor u bu hale derin Bursaspor düşürmüştür bunda en büyük pay buna oyuncak olan piyon olan EK da,RB na ,AA da RA ye hakkımı helal etmiyorum ben her daim rahmetli yazıcıyı dualar ile anar iken onlarında rabbim hayır yüzü görmesinler diyorum yedi cedleri de Bursaspor dan dolayı gün yüzü görmesin diyorum aslında asıl papazlar var da tabiki o papazların piyonları olan bazı tirbüncüler de onlara da aynı dualarım geçerli bugün (c.tesi) ben Ümraniye ile maç oynayacak isem bunda o tirbünde ki papaz ve piyonlarında bazılarınında suçu var

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu