Mustafa Er “Ali, Burak ve İsmail takımda kalmalı”

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er beraberlikle biten Ankaraspor maçının ardından takımın genç oyuncuları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Takımdaki genç oyuncuların kalması gerektiğinin altını çizen Mustafa ErAli Akman hakkında başkanımız ve yönetim kurulumuz gerekli çalışmayı yapıyor. Ali’nin mukavelesini uzatıp burada kalması gerektiğini düşünüyorum çünkü o da gelişmeye devam ediyor. Ali daha 18 yaşında, çok yeni. Oyun bilgisi artıyor ve pozisyonlarda ne yapacağına çok daha iyi karar veriyor. Ali Akman, Burak Kapacak ve İsmail Çokçalış’ın Bursaspor’da büyük başarılar elde edeceklerini düşünüyorum. Bu süreç onlar için hem çok güzel hem de sıkıntılı bir süreç. Bu süreçte mental olarak sağlıklı kalmak çok önemli ve kulüp olarak bu mental desteği oyuncularımıza veriyoruz.” dedi.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Şuan bulundukları yer onlar için çok büyük şans burada lider olabilirler ve başarılı olabilirler genç yaşlarına rağmen. Ayrıca çabukta olgunlaşa bilirler yaptıklarıla. Dün mesela Ali maçta hiç yoktu belki hiç konsantre olamamış buda normal böyle şeyleri geliştirmesi için şuan en doğru yerde.

  42
  1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   ALİ DUN MACTA YOKSA SEBEBİ PAS GELMEMESİNDEN OTURU. TAMAMİNİ İZLEDİYSEN ANLARSİN COCUGA PAS GELMEDİ. KOY DORTMUND A KRALLİGA OYNAR

   1. @Texassss yorumuna yanıt olarak

    Biz bu cocuklara zaman vermemiz lazım ama şu bir gercek bizim zamanımız varmı buz misali ergün eriyor koca cınar

   2. @Texassss yorumuna yanıt olarak

    Ne kadar meraklıyız argo yazmayı ve karşındakini küçümseyerek yazmayı. Tamamı nı izledim. Pek pas gelmedi ama gelenide ezdi. Eleştiri için yazmadım konsantre olmamış gördüm belkide kafası karışmıştır son transfer dedikodularından.

  2. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   Evet haklısın daha çok genç ve tecrübesizler. Seneye kalmaları taktirinde neredeyse 50’şer maclara ulaşacaklar. Belirsizlik yerine sabit ve artan bir performansları olacaktır. Taraftarımız sadece sabretsin.

  3. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   Değerli arkadaşlar Ali’nin her maçta 2-3 gol atmasını beklemeyeyim Ali gol attıkça rakip savunmalar ona karşı önlem alıyorlar Aliye top aldırmamak için faul ile karışık vücut baskısı yapıyorlar. Önemli olan Aliye önlem aldıklarında bir başka bursasporlu arkadaşın onun yerini alabilmesi dir biz her maç yeni kahramanlar çıkarmamız gerekiyor ancak bu şekilde başarılı olabiliriz.

  4. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   Ali daha ikili mücadelelerde ayakta duramıyor, fizik olarak çok zayıf, şu haliyle İstanbul takımlarında ilk onbiri geçtim maç kadrosuna almazlar. Ali, nin yapması gereken şey, Bursaspor, da 2 yıl daha uzatıp, sürekli oynayarak kendini geliştirmek.

   16
 2. Sakatlar düzelsin daha iyi olacağız. Mustafa hocayı istememe olayını artık bırakın. Bursaspor için en ideal hocalar Ömer Erdoğan ve Mustafa Er dir. Mustafa hocanın ise gençlerle uyumu ve kulübün menfaatlerini daha çok savunma gibi avantajları var. Biz her şeyiyle birlik olmalıyız sürekli birilerini klüpten uzaklaştırmaya çalışmak hiç birimize yakışmaz. Devre arası transfer tahtasını açtırarak çakı gibi 4 5 transfer bizi daha iyi yapacak. Hepimiz yüzümüzü armaya dönelim

  25
  1
 3. Alinin vuruşları ve oyun okuması yaşına göre iyi bence sadece 1 e 1 de fiziksel yönden zayıf oldugu icin topu kaybediyor. Eğer aliyi daha iyi geliştirebilcek takım varsa gitsin isterim ama istanbul takımlarına gidip kendini bitirmesin. Unutmayın ki merih bu ligden çıkıp juventusa gitti bizim Alinin ve diğerlerinin ne eksiği var? Şımarmadan oynasınlar ve gittikleri takımı mantıklı seçsinler hepsi Türk futbolunun geleceğidir

  16
  1
  1. @Bursasporluyuz yorumuna yanıt olarak

   Kardeş sıkıntı Mustafa hoca değil.Hocayı hokkazbazlıkla itham edenler affedilsin bunlar senden daha fazla hocayı kollar.Mantıklı eleştiri yok.Kazanınca dahi istifa etsin tecrübeli gelsin.Bu hallere düşmemizden büyük sorumlu olanlardan Sameti, Bakkalı çabuk unuttuk.Ah şu menfaat dünyası yokmu gerçekleri yok ediyor maalesef

 4. Evet.
  Sayın hocam çok haklısın.
  Bu kardeşlerimiz her şartta takımda kalmalı.
  Sebebi de finansal olarak yaşanan zorluklar.
  Olaki gitmeye karar verdiler.
  Yerlerine kim gelecek.
  Transfer yapılabilir mi.

  10
 5. Ali Akman
  Ataberk Dadakdeniz
  İsmail Çokçalış
  Emirhan Aydoğan
  Burak Kapacak
  Bu isimlerle 5’er yıllık yeni sözleşme
  Yapılıp ücretlerinde iyileştirme yapılabilir
  Sezon sonunda gelen tekliflere ve
  Oyuncuların gitme istegine göre
  Kulübün de para kazanması amacıyla
  2-3 isim Avrupaya satılabilir

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu