Mustafa Dündar’a ziyaret

Ziyarette, Başkanımız Recep Bölükbaşı’nın yanı sıra 2.Başkanımız Hasan Gülayan, Mali Asbaşkanımız Kemal Kirevetözen, Reklam Pazarlama ve Gelirlerden Sorumlu Asbaşkanımız Nihat Akınoğlu, Bursastore’dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sadettin Garip, Yeşil Bursa A.Ş. Başkanı Mehmet Küçükyalçın, Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Alper Tunga Çevik hazır bulundular.

DÜNDAR: “SİZLERDE BAŞARI İÇİN O AZİM VE TECRÜBE VAR”

Osmangazi Belediyesi olarak en iyi hizmeti yapmaya çalışıyoruz. Bizler 5 yıl içerisinde Bursa’da ciddi işler yaptık. İnşallah bu dönemde kentsel dönüşüm ile Bursa’ya yön vereceğiz. Bursa’ya imzamızı atacağız.  Zemin ve zaman uygun. Üzerimize düşen görevi yapacağız. Çünkü Bursa tarihi bir noktada. Kuruluş günlerindeki pozisyonuna geldi. Üç tane yol Bursa’dan geçiyor. Körfez bağlantısı, Antalya bağlantısı ve hızlı tren Bursa’dan geçiyor. Dolayısıyla burası daha hareketli bir şehir olacak. O zaman bizde ona göre çalışmalıyız. Ona göre vizyon koymalıyız. Yapıyoruz ve yapacağız inşallah. Bursaspor’umuzda sizin gibi tecrübeli arkadaşlarımız ile şampiyonluk yaşadı. Şampiyonluğun ardından Avrupa’ya gidildi. Bu sezon içinde şans yüzümüze güldü Avrupa yolu gözüktü. İnşallah bir aksilik olmazsa Avrupa’ya gidersek Bursaspor için kazanç olacaktır. İnşallah bu güzellileri sürdürürüz. Sizlerde bu azim tecrübe var. Tecrübeyi uygulamaya soktuğunuz anda şehir ile birlikte kenetlenerek Bursaspor hak ettiği yere gelecektir. Sizlere başarılar diliyoruz. Bizlerde sizlerin yanınızdayız. Geçen ziyaretimizde Özlüce Tesisleri için istemiş olduğunuz sahayı ve ağaçlandırmayı yapacağız. Altyapı düzgün olacak ki takım şampiyon olsun. Altyapıda verim yoksa zor şartlarda antrenman yapılıyorsa başarı zor gelir. İnşallah iyi sonuçlar alacağız. Allah yardımcınız olsun” dedi.

BÖLÜKBAŞI: “HER ZAMAN YANIMIZDALAR”

Başkanımız Recep Bölükbaşı yaptığı açıklamada Bursaspor’un olmazsa olmazlarından birisinin Türkiye’nin en büyük ilçe belediyesinin başkanlığını yapan Mustafa Dündar olduğunu belirtti.

Başkanımız Recep Bölükbaşı Osmangazi Belediyesi’nin Bursa için çok önemli hizmetler yaptığını belirterek başladığı konuşmasında; “ Sizler Bursaspor’un hep yanında oldunuz. Bu destekleriniz bizleri çok mutlu ediyor. Çok iyi bir Bursasporlu olduğunuzu biliyoruz. Bizleri ziyaret ettiğinizde Özlüce Tesisleri’mizin ağaçlandırılması ve antrenman sahası için söz vermiştiniz. Sizlere çok teşekkür ediyoruz.  Bursa’nın incisi Bursaspor, başka takımı da yok. Bu yüzden herkesin Bursaspor’un etrafında toplanmasını birlik beraberlik içerisinde olmasını arzu ediyoruz. Bu birlik ve beraberlik yakalandığı takdirde kulübümüzün hak ettiği yere geleceğine inanıyorum” dedi.

Ziyaretin ardından Başkanımız Recep Bölükbaşı, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’a  Bursaspor rozeti, atkısı ve isminin yazılı olduğu forma hediye etti.  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu