Mustafa Denizli’den Bursaspor’a övgü

Bursa'da katıldığı bir organizasyonda konuşan Mustafa Denizli, Bursaspor'un ligdeki durumu ve bu hafta oynayacağı Galatasaray maçına ilişkin değerlendirmelerde bulunurken son günlerde tartışılan yabancı kuralı hakkında da görüşlerini paylaştı.

Deneyimli teknik adam Bursa‘da katıldığı bir programda önemli açıklamalarda bulundu

BURSA’NIN YERİ AYRI

Türk futbolunun duayen ismi Mustafa Denizli GESİAD‘ın (Bursa Genç Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği) düzenlediği söyleşiye katıldı. Basın mensuplarının Bursaspor’la ilgili yönelttiği soruları cevaplayan deneyimli teknik adam, Bursa’nın kendisinde ayrı bir yeri olduğunu dile getirdi. Denizli, “Bursaspor potanın içerisinde. Bursa’nın benim hayatımda çok özel yeri var. Bursaspor’un lige başlangıcında biraz tereddütler vardı. Ancak hem oynadığı futbolla hem de aldığı sonuçlarla ligde iddialı bir konuma geleceğini gösterdi. Zaten iyi bir kadrosu var. Onun için taraftarı da stadı doldurmaya başladı. Bursa benim için çok özel bir yer. Benim görüşüme göre tribünlerde coşkunun artması Bursaspor için bu yılın en büyük artı değerlerinden bir tanesi” dedi.

KEYİFLİ MAÇ OLACAK

Bursaspor‘un ligin 6. haftasında sahasında Galatasaray‘la oynayacağı maçı da değerlendiren Denizli, “Türkiye’de alınan sonuçlara baktığımız zaman her sonucun normal kabul edileceği maçlar vardır. Bursaspor-Galatasaray maçı da onlardan bir tanesi. Bursaspor aldığı galibiyetlerle kendine güvenini üst seviyeye çıkardı. Güveni üst seviyede olan iki takımın maçı. Her türlü sonucun olabileceği bir maç. Çok keyifli bir maç olacak” dedi. Yabancı oyuncu sınırlaması konusuna ilişkin de görüşlerini aktaran deneyimli çalıştırıcı, “Türkiye’deki standartları değerlendiğimiz zaman bu açık rekabet ortamında Avrupa’da mücadele ediyorsanız bazı şeylere ihtiyacınız var. Sayı üzerinde tartışma yaşanılabilir, toptan düşürülmesi mümkün değildir” diye konuştu.

Kaynak
Bursa Hakimiyet

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Maça daha 4 gün varken başlamış mesaiye çakma destekçiler de. Hakemimiz de büyük ihtimal Halis Özkahya ya da Hüseyin Göçek olur, sonra çık işin içinden.

  2. Yabancı sayısı 12’ye indirilmeli daha fazla inerse yine Türkiye piyasası abartılı şekilde yukarı fırlar, bizim işimize gelir yetenekli genç oyuncular çıkartıp 3üzlere satarız ama elimizde tutamayınca o oyuncuları ŞAMPİYONLUK potası yalan oluyo, bu yüzden sayı 12 olmalı (6+6) formülü uygulanmalı, ilk 11 de 6 yabancı oynatma imkanı ile yedek kulübesinde de 6 yabancı oturtma imkanı verilmeli yerliler arasında olduğu gibi yabancılar arasında da forma rekabeti oluşturulmalı

    1
    3
  3. Pazar günü şu Galatasaray denen balonu patlatalım da lige keyif,bize de özgüven gelsin,zira buna ihtiyacımiz var.Desteğe Devam beyler.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu