Muslera Finalde Yok!..

Bursa'da 3 Haziran'da Kupa Finalinde, Bursasporumuzun rakibinde önemli bir eksik bulunuyor.Copa America maçları için Uruguay Milli takımına davet edilen Muslera'nın Çarşamba günü kupa finalinde oynayamayacak olması gs yönetiminde kriz oluşturdu.Guatemala Milli takımı ile hazırlık maçı yapacak olan Uruguay, 4 Haziran'da toplanacak.

 

Gs yönetimi resmi sitesinden açıkladı:

 

FIFA'nın talimatları gereği, uluslararası turnuvaların başlama tarihinden önceki haftanın pazartesi gününden itibaren milli oyuncuların kampa katılmak için yola çıkmaları zorunludur.

Uruguay Futbol Federasyonu, 11 Haziran 2015 günü Şili'de başlayacak olan turnuva öncesinde Fernando Muslera'yı 1 Haziran Pazartesi günü kampa davet etmektedir.

Fernando Muslera'yı kupa finalinde oynatabilmek adına yazılı talepte bulunan kulübümüzün yanı sıra Uruguaylı kalecimiz de sözlü olarak federasyonundan izin istemiştir.

Ancak Uruguay Futbol Federasyonu, kulübümüzün ve oyuncumuzun taleplerine rağmen Fernando Muslera'yı turnuva öncesi kampa davet etmiştir.

 

Bursasporluyuz.net

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu