Muslera: Bursaspor, Süper Lig’de olmalı

Galatasaray’ın Uruguaylı kalecisi TRT Spor'a verdiği röportajda Bursaspor’u özlediğini belirtti.

Fernando Muslera “En sevdiğim Türk yemeği İskender Kebap.

Bursa‘ya gittiğim zaman çok mutlu oluyorum. Bursaspor, Süper Lig‘de mücadele etmediği için çok üzgünüm.” dedi.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Sem yorumuna yanıt olarak

    Muslera abi bee. Gel Bursaspor’a be abi bee. Dikeyim cimbom’u be abi bee. Naabıcan orlarda artık, gel Bursa’ya, sana her gün İskender kebap yidirmezsem inbegöl’lü olayım. Gel be abi bee. Bizim kalecilerin hepsi torba be abi.

    1
    3
   1. @Adnan Batır yorumuna yanıt olarak

    Adnan Bey merhaba. Bu sayfa, yıllardır -Bursaspor resmi hesapları dışında- Bursaspor içeriklerini ve haberlerini takip ettiğim tek sayfa (yavaş yavaş yeni nesil gazeteci arkadaşlar bunu değiştirecek gibi). İlginiz ve cevaptaki üslubunuz için teşekkür ederim. Herhangi bir köşe yazısı bu sayfalarda paylaşıldığında yapmış olduğunuz gibi, bir başka yayın kuruluşundan haber alındığında da bunun kaynağını paylaşmak hem etik hem nezakettendir. Bu sayede biz de haberin birinci kaynağına, geniş metnine ulaşabiliriz.

    11
    1
    1. @Gozluk yorumuna yanıt olarak

     Vay be Gözlük, çok kibarsın yaa. Seni Bursaspor yönetimine alıp Genel Sekreter falan yapsak, Federasyona böyle iki tane nazik dilekçe yazsan bizi direk Süper Lige alırlar gibime geliyo amk. Bravo valla.

     2
     1
 1. Sayın Muslera
  Madem Bursayı ve Bursaspor
  Bu kadar çok özlüyorsun
  Babanın hayrina at ortaya
  1 milyon tl senin de katkin olsun
  Bursasporun süperlige dönüş
  Yolunda

  3
  4
 2. Bu adam heykeldeki mavi dükkanı özlemiş her defasında ne güzel Bursa’ya gidince İskender yiyorduk İstanbul’da aynısı yok diyor

  1
  1
  1. @Muhammed yorumuna yanıt olarak

   Ee? Naabalım? Özlediye ara sıra gelsin yesin. Hepsinin altında Porsche falan var amk. İstanbul’dan bi topuklasa, Osmangazi Körüsünden direk mavi dükkan 60 dakka. N’oolcek be yaa. Para var, bişey var. Her türlü imkan var iptelerde.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu