Musa Öztürk veda etti

Bursasporlu oyuncular ile sezon başından beri birlikte olan ve takımı hazırlayan isim olan Musa Öztürk camiaya veda etti.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Musa Hoca “Allah nasip ederse bir gün Bursaspor Teknik Direktörü olmak en büyük hayalim ve bunu gerçekleştirmek için daha çok çalışmaya devam edeceğim” dedi.

Musa Öztürk‘ün paylaşımı şöyle;

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Daha ilkokulda duydum adını hocam.Bu şehrin en büyük yetenek avcılarından birisin. Bursanın evlatlarını Bursaspor’a kazandırdığın için sonsuz teşekkürler hocam yolun bahtın açık olsun.

  48
  1. @Kygszibrhm16 yorumuna yanıt olarak

   Musa hocanın futbol bilgisinin kırıntısı olmayan adam teknik direktör oldu. İlk işide hocayı kovmak olmuş.. Aman Musa hoca sen bursasporu Terk etme 3/4 hafta sonra takımı yine sana verecekler. Bir iki gazeteci gözüküp gizli menejerlik yapmaya çalışanların gazıyla alınıyor bu kararlar.. Sorsan bursasporun sahibi zannediyor bu gazeteci!!!!

   1
   1
 2. Her gelenin ardından bir kaç gidenin olması kötü bir durum bu adamlar Bursa’ya emek vermiş vakit harcamış değer vermiş insanlar bir teknik direktör bir başkan geldi diye her defasında köklü bir değişiklik olması kendi aralarında anlaşamadıklarını gösterir artık bir gelenin de bu duruma son vermesi lazım özellikle sportif direktör her teknik kadro değişikliğin de değişmemeli

  11
  1
 3. Fatih ilköğretim okulundan beden eğitimi öğretmenimdi gerçek bir yetenek spor adamı yolunuz açık olsun musa öztürk hocam

 4. Hocam niye gidiyorsunuz! Bursa’yı baştan başa gezip yetenekleri toplayın sadece sportif direktörle muhaptap olun sonra Türkiye’ye açılın dünyaya açılın kardeş ülkeler, afrika, asya, avrupa böyle bir görev tam sizlik 2/3 kişi yardımcı böyle ekip kurulsa düşünün bak Gençlerbirliği’nde eski futbolcularını dediğim gibinr benzer yaptı niye bizde olmasın?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu