Murat Yanıklar Timsah Arena’dan loca alıyor

Hayırlı olsun ziyaretinde başkan Ali Ay ve yönetim kurulu üyelerine başarı dileklerini ileten Yanıklar, Bursaspor’a yapmış olduğu futbol okulu sponsorluğunun devam edeceğini ve ayrıca yeni stadyumdan 1 adet loca alacaklarını ifade etti.

YANIKLAR: “ BURSA’DA ÇOK OLUMLU BİR HAVA VAR”  

Murat Yanıklar ise yaptığı konuşmada sözlerine yönetime başarılar dileyerek başladı. Yanıklar, “ Bursa’da gerçekten kongreden sonra çok olumlu ve samimi bir hava var. Öncelikle bu sayın başkandan kaynaklanıyor. Bursaspor’a uzun yıllardır gerekli desteği bir şekilde sağlıyoruz. Ben özelikle sayın başkana ziyarete gelecek olan herkesten eli boş gelmemelerini rica ediyorum. Gerçekten Bursaspor’un ihtiyacı var. Biz başkanın samimiyetine inandığımız için buradayız. Ben kulübe 6 yıl sonra bir tek geçen mayıs ayındaki süreçte bir kez geldim. Onun dışında ilk kez sayın başkandan dolayı buradayım. Umarım Bursaspor bu zor durumdan çıkacaktır. Aynı zaman 6 yıldır Bursaspor’un sponsorluğunu yapıyoruz. Buna başkanımız da izin verirse devam edecektir. Hayırlı olsun başkanım.” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN ALİ AY: “ ALLAH TÜM SANAYİCİLERİMİZİN BÖYLE BURSASPORLU OLMASINI NASİP ETSİN”

Başkan Ali Ay, yönetim kurulunu ilk olarak ziyaret eden Murat Yanıklar’ı tüm Bursaspor camiasının yakından tanıdığını ve çok iyi bir Bursasporlu olduğunu belirtti.

Bursaspor’un ekonomik yönden çok ciddi şekilde paraya ihtiyacı olduğunu belirten Başkan Ali Ay şu konuşmayı gerçekleştirdi; “Haziran ayı sonu itibariyle günü yakalayabilmemiz için 170 Milyon TL geriden geliyoruz. Murat Yanıklar arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum. Bütün sanayici ve ticaret erbabı arkadaşlarımıza örnek teşkil etmesi amacıyla yeni stadyumdan 1 adet loca alma sözünü bize iletti. Tüm arkadaşlarımıza, dostlarımıza, sanayici ve işadamlarımıza aynı Murat kardeşimiz gibi davranmalarını ve onların da loca ve kombine almalarını özellikle istirham ediyorum. Bursaspor’un buna ihtiyacı var. Allah tüm sanayicilerimizin böyle Bursasporlu olmasını nasip etsin. Çünkü gerçekten ihtiyacımız var.  Kendisine bir kez daha çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu