Murat Sözkesen: Görevimin başındayım

Bursaspor’da, Vanspor maçı sonrası görevinden ayrıldığı yönünde haberler çıkan teknik direktör Murat Sözkesen, sessizliğini bozdu ve “Görevimin başındayım” dedi.

Bursada Bugün’den Serkan Yetişmişoğlu’nun sorularını yanıtlayan Sözkesen,Ben hiçbir şekilde kimseye ‘istifa ettim’ diye bir açıklamada bulunmadım. Yönetim de böyle bir açıklama yapmadı. Zaten kongreye kadar takımımın başında görev yapacağımı yönetime iletmiştim. Son güne kadar buradayım.” dedi.

“TAZMİNAT MADDESİ YOK”
48 yaşındaki teknik adam, “Medyada, sözleşmemde tazminat maddesi olduğu yazıldı. Ancak böyle bir şey yok! Biz son güne kadar Bursaspor’un başarısı için çalışacağız” diye konuştu.

TİMSAH BUGÜN TOPBAŞI YAPIYOR
Sözkesen, takımın bugün (salı) saat 15.30’da Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde toplanarak, ikinci yarı için topbaşı yapacağını belirtti.

“YARIN TAKIMIMIN BAŞINDAYIM”
Murat Sözkesen, şöyle devam etti:
Oğlumun okul işleri nedeniyle bugün şehir dışındayım. Takımı bugün yardımcım Barış Filiz çalıştıracak. Ben de yarından itibaren takımın başında olacağım.

Murat Sözkesen, daha önce kadro dışı bırakılan oyuncuların, kendisinin de onayıyla affedildiğini sözlerine ekledi.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Erol yorumuna yanıt olarak

   Mustafa Er nerede kardeşim bana onu getirin, zamanında gençleri barselona gibi oynatıyordu, gençlerin dilinden bir tek Mustafa Er anlar

   1
   3
  2. @Erol yorumuna yanıt olarak

   bursasporun hoca sorunu falan yok.
   tek sorun medya ve taraftarın anlamsız bir şekilde yarattığı kaos ve kargaşa.
   kaos ve kargaşanın şehirde oluşturduğu futbol dışı ortam…

   14
   7
 1. Murat kaybol bukulube neverdin yok görevinin basindamis recebide al onunla beraber Mudanya balık tutmaya sizden birşey olmaz

  19
  19
  1. @Gurcu yorumuna yanıt olarak

   Geçen hafta 800bin usd’a futbolcu satacağımıza dair haberler vardı ya hani. Görmüşsündür. Oynadığı zamanlar Murat Sözkesen’i 400bin usd’a bir yıllık kiralık gönderdiydik zamanında. Kiralık bedelinde rekordu o para.
   Diyeceğim, ne verdin derken bi düşünseydin iyiydi…

   7
   1
 2. Mağlubiyetlere doymayan murat hocam için destek şart. Eldeki malzemeyi öyle bir kullanıyor ki stoper orta sahada takılıyor.hele motivasyonu yok mu gencecik çocuklar ruh gibi dolanıyor.helal ve tam destek hep destek amatörde de yanindayiz.

  17
  11
  1. @Feridun yorumuna yanıt olarak

   İnce ince Murat’la dalganı geçiyon ama, Sinan Bür gelsin, çocukların da güveni artsın, ölü toprağı silkilsin, bak sen o Murat’a ne yapıcak bu takımı.

   4
   7
 3. KONGREYE KADAR KALMASI NORMALDİR….KİMSE MURAT IN BURSASPOR LULUĞUNU TARTIŞMASIN…BİR HOCAYI DA ERTUĞRUL SAĞLAM GİBİ AĞLATMADAN ÜZMEDEN GÖNDEREBİLMEMİZ GEREK…

  10
  7

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu