Murat Konuk ile yollar ayrıldı!

Bursaspor Durmazlar Genel Menajer Murat Konuk ile yollarını ayırdı.

Türkiye Basketbol Ligi’nde (TBL) mücadele eden Bursaspor Durmazlar geçtiğimiz Mayıs ayında sözleşme yenilediği Genel Menajer Murat Konuk ile yollarını ayırma kararı aldı.

Bu sürpriz ayrılığın ardından Bursaspor Yönetimi’nin Konuk‘un yerine basketbolu geçen hafta bırakan milli takımın eski oyuncularından Nedim Yücel‘in menajerliğe getirileceği öğrenildi.

Murat Konuk ise sosyal medyada şu açıklamayı yaptı:

 

 

 

 

 

 

Kaynak
Bursa.com

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Ne kadar ısını yapan varsa gönderiliyor abi bu ne kadar saçma bir karar Adam sırf eminim muhalefet yandasli mesajları için gönderildi.

  2. Murat Konuk ve Şemsettin Baş ikilisi iyiydi ve uyum içerisinde çalışıyorlardı,geçen sene neredeyse, bir olmaz olmazı beceriyorlardı.Yani bu sebepsiz görevden almalar ne olursa olsun insanın aklını karıştırıyor ve burda zararı gören yine BURSASPOR oluyor.İnşallah bu kararı verenler BURSASPOR lehine haklı çıkarlar. Hayırlı olsun.

    7
    0
  3. Bu arada bahsi geçen nedim yücelin çok koyu 8taşlı olduğuna dair duyumlar var. Acaba yönetimin içinde ajan 8taşlılar mı var. Bu kadar yönetimsel hatalar kasıtlımı diye aklıma gelmiyo değil. Kim işleyen çarka çomak sokup 8taş lı nedimi getiriyorsa vurucan tekmeyi kovacan. Şikecilere verilen locayıda unutmadık.

  4. adam işini yapıyor banane siyasi görüşünden kardeşim…bıktık ulan bu siyasetten…hele bursaspora siyaset bulaştıranlar gidin az ötede oynayın lannn….

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu