Murat Gülez dualarla anılacak

28 Ağustos 2020’de aramızdan ayrılan Bursaspor eski Başkanı Murat Gülez, pazar günü dualarla anılacak.

3 yıl önce 68 yaşında vefat eden Gülez için, ailesi ve sevenleri, 27 Ağustos Pazar günü Emir Sultan Camii’nde öğle vakti öncesi saat 12.00’de mevlit okutacak.

MEVLİT VE KABİR ZİYARETİ
Bursaspor’a önemli hizmetlerde bulunan eski Başkan Murat Gülez, öğle namazından sonra Emir Sultan Mezarlığı’nda kabri başında dualarla anılacak.

Gülezyeşil-beyazlı kulüpte, 1993-95 yılları arasında 2 yıl başkanlık yapmıştı.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Zamanımızın düzgün insanlarından biriydi şimdikiler gibi çalayım çırpayım demedi elini değil gövdesini bursaspor için taşın altına koyan gerçek bir bursa sporluydu toprağı bol mekanı cennet olsun İBRAHİM YAZICI ORHAN ÖZSELEK VE MURAT GÜLEZ üçüde aynı değerde insanlardı artık bu topraklardan bu üç güzel insan gibi biri daha çıkmaz. ne yazık ki ortalık kıblesini de şirazesini de şerefini de unutan lar la doldu nasıl devire rasladık yarabbim sen yetim hakkına göz dikenlere milletin parasını kendi parasıymış gibi ona buna peşkeş çekenlere dini alet edip milleti kandıranlara sen fırsat verme yarabbim senin adaletinden asla sual olunmaz sen böyle yapanları ve onlara destek verenleri hem bu dünyada hem öbür dünyada en sevdikleriyle sına yarabbim

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu