Müjdeli haber bekleniyor

Altınordu galibiyetinin ardından yeşil beyazlı futbolcuları tribünlere çağırıp, “Güzeller içinden bir seni seçtim, kalbimi sana ben sana verdim” diye tezahürat yapan taraftar, şehir dinamiklerinden müjdeli haberler bekliyor.

Teknik Direktör Tamer Tuna yönetiminde kurtuluş ateşini yakan Bursaspor’da Altınordu galibiyeti camiada yüzleri güldürdü. 6 maç sonra galibiyetle tanışan yeşil beyazlı takımda moraller yerine gelirken, gözler şimdi yarın sona erecek ara transfer ile kapalı olan transfer tahtasının açılmasına çevrildi. Yaklaşık 2 haftadır Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Galip Sakder, Bursasporlu Profesyonel futbolcular Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Suphi Evke ve yönetim kurulu üyelerinin yaptığı girişimlerin meyvelerini toplama zamanı geldi.

MÜJDELİ HABER BEKLENİYOR

19-20 ve 26-27 Şubat tarihlerine mali ve olağanüstü seçimli genel kurul kararı alan Başkan Hayrettin Gülgüler dün gün boyu Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde hukukçularla birlikte transfer tahtasına engel dosyalarla ilgili ön hazırlıklar yaptı. Altınordu maçının öncesinde Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’ne giderek Bursaspor’un sahipsiz olmadığını belirtip tam destek mesajı veren, karşılaşmanın ardından da soyunma odasına gidip Tamer Tuna ve futbolcuları tebrik eden Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın bugün camiaya müjdeli haberi vermesi bekleniyor.

ESKİ GÜNLERE DÖNELİM

Bursaspor’un yerinin her zaman Süper Lig olduğunu belirten yeşil beyazlı renklere gönül verenler, şehir dinamiklerinin transfer tahtasını açarak Teknik Direktör Tamer Tuna’nın istediği 5-6 oyuncunun transferinin gerçekleşmesi için gerekli mali desteği vermesi isteniyor. Altınordu maçının bitiminde futbolcuları tribünlere çağırıp, “Güzeller içinden bir seni seçtim, kalbimi sana ben sana verdim” diye tezahürat yapan taraftar Bursaspor’un eski günlerine dönmesi için herkesi sorumluluk almaya davet etti.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Adanur yangından mal kaçırır gibi tası tarağı toplayıp kaçınca, belediye olaya el atmış ! Alinur Aktaş BURSASPOR sahipsiz değildir demişti, adayı da tamammis, hayırlısı olsun…
  Siyaset kimlere yardım etmedi ki, kimlerin borcu silinmedi ki !? Bi zahmet bize de yardım etsinler…!
  #baskabursasporyok

  42
  4
 2. Tahta açılıp şu 2 günde yapacağımız transferler çok kritik. Yıl sonunda muhtemelen tahta açılamayacak. Düzgün transferleri yapıp hem bu yıl hem gelecek yıl için kadroyu hazırlamamız lazım.

  27
  2
  1. @ibrahim yorumuna yanıt olarak

   Aynen sezon sonu tahta yine kapanıcak o yüzden şimdiden transferleri yapmak gerekir önümüzdeki sezon için çünkü sezon sonu tahtayı açmak için rakam daha büyük olabilir

   6
   1
 3. Transfer iddiaları ortaya atılıyor o geliyor bu geliyor diye bugün son gün tahta açılmazsa nasıl olcak takımı yarı yolda bırakan şahısa da helal olsun ne demiş izin verin geleyim tahtayı açayım madem acicaktin neden açmadın gittin hep laf bu tahta da açılmaz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu