Müjde! Timsah Arena için geliyorlar!

Başkan Ali Ay’ın yüzünü güldüren gelişmeye göre yeşil-beyazlı kulübün Timsah Arena isim hakkı ve diğer sponsorluklar ile ilgili olarak büyük uzun zamandır beklenen sponsor bu hafta sonu Bursa’da olacak.

Katarlı ve Suudi Arabistanlı iş adamlarının Bursa’ya Arap turistlerin ilgisi nedeniyle bir yatırımda bulunmak istedikleri ve bu yönde bir çalışma için şehrin en önemli markası olarak Bursaspor ile birlikte ortak projede buluşmayı planladıkları öğrenildi.

Proje kapsamında Bursaspor’un yeni stadı Timsah Arena isim hakkı en büyük hedef olarak belirlendi. Bu hafta sonu Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay ve yönetim kurulu üyeleri Katarlı ve Suudi Arabistanlı heyeti Bursa’da misafir ederek Timsah Arena’yı gezecekler. Ayrıca Özlüce Tesisleri ve Vakıfköy’e de gidilmesi planlanırken gelişmelerin sonucu şimdiden merakla bekleniyor. Özellikle Ali Ay’ın bu konuda oldukça heyecanlı olduğu ve tüm hazırlıklar ile yakından ilgilendiği öğrenildi. 

Bursa.com’un özel haberidir.

http://www.bursa.com/bursaspora-buyuk-mujde-n270970/

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu