Muhteşem Şov, Büyük Destek!..

Yeşil-beyazlı taraftarlar, maçtan saatler önce stat çevresinde toplanmaya başladı. Gruplar halinde stada gelen taraftarlar, takımları lehine tezahürat yaptı. Bursasporlu taraftarların coşkusu yeşil-beyazlı futbolcuların ısınmak için sahaya çıktıklarında daha da arttı. Önce tüm futbolcuları el ele tribünlere çağıran taraftarlar, daha sonra oyuncuları tek tek tribünlere çağırarak "yumruk şov" yaptırdı.

Futbolcular arasında en büyük ilgiyi Batalla gördü. "Yumruk şov" için en sona bırakılan Batalla için tüm tribünler aynı anda tezahürat yaptı. Bursaspor taraftarları, rakip takım Fenerbahçe'yi de ıslıklarla protesto etti.

 

Serdar Aziz'e büyük destek Her maç bir futbolcu için pankart açan maraton tribünündeki taraftarlar, bu kez pankrtlarında Serdar Aziz'e yer verdi. Tribünlerde, kafa topu mücadelelerinde sık sık başından yaralanan ve maçı bandajla bitirmek zorunda kalan Serdar için, "Bizim şehrin çocukları kurşuna bile kafa atarlar" yazılı pankart açıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Disiplin Kurulu'nun verdiği "İki maç sahasında seyircisiz oynama" cezanın Tahkim Kurulu tarafından kaldırılmasına rağmen kadın ve çocuk taraftarlar maça büyük ilgi gösterdi.

Kadın ve çocuklar, adı "Kadın ve çocuk tribünü" olan bölümden maçı izledi. Bu bölümdeki taraftarlar, cezanın kalkmasının kendilerini engellemediğini anlatmak için, "2008'ten beri buradayız" yazılı pankart açtı.

 

Kaynak:AA

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu