Muhasebeciden açıklama geldi!

Bursaspor Kulübü'nün son dönemde en çok konuşulan ismi olan kulüp muhasebecisi Müzeyyen Kahraman bir açıklama yayımladı.

Hakkında yapılan iddialara karşı konuşan Müzeyyen KahramanBen Bursaspor’un mali işler sorumlusu olarak görev almış Müzeyyen Kahraman. Bu açıklamayı gerek sosyal medya gerek diğer haberleşme araçlarında hakkımda çıkan hırsızlık ve belgeleri yakmakla suçlanmam üzerine yapmam zorunlu olmuştur. Ben bu kulübe 15.5 yıldır hizmet etmekten gurur duydum. Beni hırsızlıkla ve evrakları yaktığım gerekçesiye haber yaptıran, haber yapan kim varsa herkesi ispat etmeye davet edip, hakkımda kim bu haberleri yaptıysa hukuk önünde hakkımı arayacağımın bilinmesini istiyorum. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki; tüm kayıtlar resmî olarak , muhasebe programında bilgisayar ortamında tutulmaktadır. Ayrıca tüm belgeler, bilgisayar şifreleri kulüp müdürüne teslim edilerek, yeni yönetime adaylık sürecinde bilgilendirme yapılmıştır. Bilgisayarın yok edilmesi ve kayıtların yok edilmesi söz konusu değildir.” ifadelerini kullandı.

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   15,5 YILDIR çalışan musabe görevlisi mi günah keçisi olucak. Yazılar olsun,, ortada bunca zamandır dolaşan yöneticilere, götürdüklerine, denetim kuruluna, DENİR…….

   6
   4
   1. @ALİ yorumuna yanıt olarak

    Siz o Müzeyyeni tanımıyonuz. Ne çakaldır ooo. Kulüpte 1 tane seveni yoktur. Kendi cumhuriyetini kurmuştur. HEsap sormak şöyle dursun, soru bile soramassınız. Çakır gözlü içten pazarlıklı macır gacısı. Ahh ulan ahh.

    1
    1
  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Ya kardeşim – 3 puan bu arkadaş yüzünden olmuş.. Şampiyonluk gitti. Bursaspor bitti. Git birde çiçek yaptır.. Nasıl bursasporlusunuz siz yaaa.. Bu iş böyle açıklamayla kapanmamalı.. Evrak yakmayı hemen açıklamayla yalanlıyor ama onun hatası yüzünden olduğu söylenen – 3 puan olayına açıklama yok.. Çık desene yok öyle bir şey diye.. Demekki yazılanlar çizilenler doğru.. Görevini kötüye kullanma var..

   15
   8
 1. Her gün yeni bir skandal..her gün yeni bir acı..kaybolmaya yüz tutuyoruz..koskoca bursasporu kaybediyoruz.. gökten sihirli bir değnek değse de şu kulübün yüzünü güldürse..işimiz sanirım mucizelere kalmiş.yazık

  19
  2
 2. Saygıdeğer büyüklerim benim yaşım 20. Ben bu Bursaspor sevgisini onlu yaşlarda Atatürk Stadın’da alan şanslı nesildenim. Babamla ve kuzenlerimle kol kola geldiğim ve en güzel anlarımın geçtiği mekan ve değer Bursaspor’un yok olma sürecinde bulunması beni derinden üzüyor, anılarımı yaralıyor. Birbirimizle olan kırgınlıkları bir kenara bırakıp el ele birlik olma vakti. Ben ileride çocuklarıma ve hatta torunlarıma miras bırakabileceğim bir Bursaspor sevgisi olmasını istiyorum. Son kez hep birlikte omuz omuza BURSASPOR YOK OLMASIN. Teşekkürler…

  17
  3
 3. Noluyor lan,yeter valla yeter, son 7 senedir bütün ne kadar gwreksiZ insan varsa bu kulübün içine girdi.ciftlikten beter!!!

  16
  3
 4. Kulübümüz yıllardır sırtında kanını emen bir sülükten kurtuldu. Darısı diğer sülüklerinde başına. Başkalarının hakkı varken kendine aldığı tazminatlarda haram olur zaten ona. Yerken tadını çıkaramaz

  14
  6
 5. Bir laf vardır alttakinin canı çıksın diye . Müzeyyen hanımın başına gelen maalesef Türkiye’de yıllardır yaşanan klasik bir durum. Tren bozuk rayda kaza yapar fatura o rayları döşeyen kişiye yada o emri veren amire değil makiniste çıkar.Havai fişek fabrikası bir takım ihmaller yüzünden patlar fatura patrona yada müdüre değil işçiye çıkar.Kulübü yöneten başkan ve yönetim kurulu çalar çırpar fatura muhasebeciye kesilir.Müzeyyen hanımınki de bu hesap.Müzeyyen hanımın bu açıklamayı yapmaya zorlayan kişilere karşı bir an önce hukuki mücadele başlatması gerekir.

  17
  8
 6. Ağzı olan konuşuyor. Sıradan insanlar bunlar. İşlerini yapıyorlar. Elbette böyle sıradan görünüp de suç işleyenler var. Az da değiller ancak böyle bol keseden onu bunu hırsızlık ve yolsuzlukla itham etmek, ahlaksızlıkla suçlamak çok yanlış. Kaynaksız, bilgisiz haber yapmak, “böyle böyle iddialar varmış” cinsinden haber ve iddiaları yayınlayıp kenara çekilmek politik ve etik bir duruşun sonucudur. Bu bir zihniyet meselesidir. Cehalet, “ne var canım bunda” ve “aman ne olacak ki” diyenler arasında yaygınlaşır. Bursa şehri, büyük bir körlük ve iş bilmezlik içinde. Belki de kendisine ve şehrin markasına senelerce hizmet etmiş suçsuz ve sıradan bir kişiyi haksız yere itham ediyor birileri. İddia sahibi, iddiasını ispat edebiliyorsa eğer, çıkar kanıtları ile sunar. Aksi takdirde bu boş bir muhabbet, kıraathane masalarında geyik konusu olacak bir klişe olabilir. İşte kanıtsız iddia sahibi olanlar, “ne var canım bunda suçsuzsa neden alınıyor” diyebilirler. Oysa ki bu tavır gerçek yolsuzluk ve hırsızlıkların etkisini düşürüp, bu iddiaları sıradanlaştırmaktadır. Böylece zamanla insanlar hırsızlık ve yolsuzluğa karşı duyarsızlaşacaktır. Bu bir zihniyet ve prensip meselesidir. Bursa şehir prensiplerinin çoğunu unutmuş ya da kaybetmiş bir şehirdir.

  6
  4
 7. Herkezin bildiği birşeyler var ben Müzeyyen hanımı hiç bilmem görmedimde fakat duyduğum bir sürü şey vardı tabiki başkanların götürdüğü şeyin yanında çok ufak kalır. Herkezin günahı kendine.

  5
  4
  1. @9Maraton üst yorumuna yanıt olarak

   Gerçek olan, yogun bakımda bir BURSASPOR var. Ya tüm BURSA yoğun bakım görevlisi olacak, ya da FİŞ çekılecek… Yeni kurulan dernekle yeni bir faaliyet başlaması sağlanacaktır… TEMENNİ….

   1
   2
  1. @Semih yorumuna yanıt olarak

   Bizim kulübe 70 milyon TL vermezler. Göztepe’nin cazibesi var. Super lig takımı. Peki ya sen? Elinde kadrosu dahi olmayan, lige eksi puanlarla başlayıp küme düşmemeye oynayacak bir PTT ligi takımı. Geçmişiyle övünen, ama sıfırı tüketmiş. Eski Türk fimlerinde iflas eden Hulusi Kentmen gibi.

   3
   3
 8. Arkadaşlar herkesi bir kez dürüst olmaya davet ediyorum ey er birşeyler kaybedildiyse eminim bunu şu anda kulüpte çalışan en üste ki personelden aşağı doğru bir çoğu biliyordur emin olun.

 9. Biride demiyor ateş olmayan yerden duman çıkmaz adam başkan seçilmiş mazbatayı alamıyor 15 yıldır çalışan kişi bir baskan değişiminden sonra hemen isi birakiyor ve butun parasını alıyor kaçıyor yani birseyler kaçırıyorlar organize tek onun yiyeceği nane değil adam mazbatayi almadi lan var mi otesi saatlerle yarışacak adamlar 1 hafta kongre bekledi ekstradan 1 gün bu insan yüzünden gitti bunu mahalle dedikoduculari çıkarmadı ortaya gazeteciler haberciler çıkardı Allah aşkına verin mahkemeye çıksın kimse neyse bir sehrin kaderiyle umutlarıyla bu kadar kolay oynanmaz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu