Muhammed’ten Lille açıklaması

İsmi, Mehmet Zeki Çelik'in forma giydiği Lille kulübüyle anılan Muhammed Şengezer 'Bu konuda fikrim yok. Şu anda benim hedefim sadece çalışmak. Çalışınca da güzel yerlerde olacağıma inanıyorum' dedi.

Bursaspor’un genç file bekçisi Muhammed Şengezer, hakkında çıkan transfer haberlerine açıklık getirdi. Uzun süredir ismi Fransa’nın Lille kulübüyle anılan Muhammed ‘Hedefim Avrupa’da oynamak. Zeki Çelik ile de zaman zaman konuşuyoruz. Transferim konusunda ben de haberleri basından okudum. Lille konusunda benim bir fikrim yok. Şu anda benim hedefim sadece çalışmak. Çalışınca da güzel yerlerde olacağıma inanıyorum’ dedi.

GÜNEŞ İYİ ÖĞRETMEN

Milli Takıma seçilmesini de değerlendiren 21 yaşındaki file bekçisi ‘Milli takım benim için çok önemli bir gurur kaynağı oldu. Çok güzel geçti. Ben eskiden top toplayıcı olduğumda Emre ağabey ve Burak ağabey o sahada top oynuyordu. Onlarla şimdi takım arkadaşı olduğum için çok mutluyum. Şenol Güneş çok iyi öğretmen ve çok iyi teknik direktör. Milli takımda ben iki maçı da kazanacağımızı söylemiştim. Genç arkadaşlarım ve tecrübeli abilerim bana bunu söyleten sebep olmuştu’ diye konuştu.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Muhammed kardeşim.aslında sen daha iyi avrupa takımlarına layiksın.Bu seneyi kazasiz belasız atlatırsak git Avrupaya kurtar kendini kardesim.Burda kalıp bu basiretsizlerle kendini harcama.Yolun açık olsun.Her zaman yanındayız.

    26
  2. Bizde En az 1 sezon boyunca düzenli bir şekilde forma giyip ondan sonra gitmesi daha mantıklı olur şu an henüz hazır değil giderse sudan çıkmış balığa döner..

    1
    2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu