Muhammed’in MR’ı çekildi

Omzundaki sakatlık nedeniyle Trabzonspor maçının hemen öncesinde kadrodan çıkartılan Muhammed Şengezer'in tedavisinin devam ettiği bildirildi.

Bir kapsülde zedelenme meydana gelen genç eldivenin dün bir kez daha MR‘ı çekildi. Kulüp doktoru Gökhan Özhan Muhammed Şengezer‘in Kasımpaşa maçından sonra tedaviye vereceği yanıta göre takımla birlikte çalışmalara katılabilecek düzeye geleceğini açıkladı.

Özhan ayrıca, dünkü çalışmada yer almayan Barış Yardımcı ve Abdullahi Shehu‘nun bugünkü idmana çıkacaklarını Shehu‘nun Kasımpaşa karşısında oynayıp oynamayacağına maç günü karar vereceklerini bildirdi. Cezası nedeniyle bu hafta forma giyemeyecek Stephane Badji‘nin de tedbir amacıyla dinlendirildiği kaydedildi.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Göbeği çok boş bırakıyoruz. Badji ile aytaç burayı savunamıyor. Feguli ile Abdulkadir bomboş pozisyonda gol attı.
    Shehu oynarsa bu kritik bölgeyi iyi tutar.

  2. Badji yarardan çok zarar arkadaşlar dikkatlice sadece onu izleyin maç tekrarından anlarsınız , aldığını muhammete okana atıyor
    Gol atmak için iyi golcünün yanında çift yönlü orta saha lazım
    Aytaç tamam çok hata yapıyor ama bu hataları ben ; Yanında Topu ileri aktaramayan bir partneri önünde ise Oyun kurabilecek vasıfta bir arkadaşı olmadığı için bazı Yükleri üstleniyor , yapıyor yapamıyor tartışılır ama çok çabalıyor . Aytaçın yanına Shehu Önüne koy düzgün 10 numara gol nasıl atılır attırılır izleyelim . 🙂

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu