Muhammed’in menajerinden Bursaspor açıklaması

Muhammed Emin Sarıkaya’nın menajeri Yiğit Oruç, futbolcusunun durumu hakkında konuştu. Oruç, “Muhammed Emin Sarıkaya’yı dünyanın önemli kulüpleri takip ediyor” dedi.

Radyospor’da Spor Kazanı programında Özgür Sancar’ın canlı yayında sorularını yanıtlayan Yiğit Oruç’un açıklamaları şu şekilde:

Yiğit Oruç: ”Başakşehir’e kaliteli genç isimleri kazandırdık”

Muhammed Şengezer, Muhammed Emin Sarıkaya, Doğanay Kılıç ve Emir Şenocak gibi isimleri Başakşehir’e kazandırdık. Başakşehir çok düzenli ve programlı bir kulüp. Geleceğini planlı bir şekilde oturtan ve kaliteli gençleri kadrosuna katmaya çalışan kulüp pozisyonundalar. Kaliteli genç oyuncular da böyle kulüplere çok şey katıyor.

Muhammed Emin Sarıkaya’nın durumu…

Muhammed Emin Sarıkaya çok büyük potansiyeli olan, ailesine ve ülkesine iyi şeyler kazandırabilecek oyuncularından. The Guardian’ın en yetenekli oyunculardan oluşturduğu listede yer aldı. Mustafa Kapı da o listedeydi. Bursaspor’da istediğimiz standartlar oluşmadı ve ardından Başakşehir Kulübü, yaptığı teklifle, eğitim ve kariyer planlamasıyla oyuncumuzu bünyesine katmayı başardı. İnşallah genç oyuncular kendilerini en iyi şekilde geliştirirler. Muhammed de onlardan biri.

“Dünyanın önemli kulüpleri Muhammed Emin Sarıkaya’yı takip ediyor”

Muhammed Emin Sarıkaya, Avrupa’nın gelecek vadeden en önemli 60 oyuncusundan biri olarak ifade edilmişti. Dünyanın önemli kulüpleri şu anda kendisini takip ediyor. Bizim şu anda hangi kulüpler olduğunu paylaşmamız çok uygun olmaz. Zaten zamanı geldiğinde kulüp tarafından açıklanır.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Apolitik yorumuna yanıt olarak

   Her gidene bir kulp takmak suretiyle kendi haklılığımıza SADECE kendimizi inandırıyoruz. Bunun adı kişinin kendisini kandırmasıdır. Camia olarak hep kendimizi kandırdığımız için TFF 1. Lig’deyiz!

   32
   19
   1. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

    Çok doğru demişsin de yorumunu beğenmeyenler o yorumunun içindeki zihniyet sanırım!!!
    İstemezük & beğenmezük sporlular……………..

    11
    1
   2. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

    Her gidene kulp takmiyoruz.Her gidene kulp taksaydik batallayi geri geldiğinde bagrimiza basmazdik.Kaldi ki sizin gibiler sercani,volkanı da bağrına basıyor ya o da sizin bileceğiniz iş.Yukaridaki çocuk ülkedeki sistemin kurbani oldu.İns iyi yerlere gelir.Biz kimsenin kötü olmasını istemeyiz.Sonucta kazanan ülke futbolu olacak.

    19
    9
 1. Yediği kaba pisleyen,ona ihtiyaç varken ve
  Daha kendini yetiştiren kulübüne hiçbir şey vermeden sırt çeviren,üstüne ayrılmak için gün sayan ve sanal dünya da bunun için kum saati koyarak kulübünü aşağılayan,karakter yoksunu bu ve bunun gibi aşağılık isimlerden futbolcu olmaz. Olsa da bunlardan adam olmaz. Şu aidiyet ve karakter yoksunu itleri haber yapmayın.
  Bursaspor aşığı abiniz.

  26
  7
 2. Bu menejeri Bursaya sokmamak lazim.Bursasporun emek vererek yetiştirdiği yetenekleri koparıp göturüyor bu adam

  26
  3
 3. sercan yıldırım’ı da zamanında en yetenekliler listesinde gösteriyorlardı, manchester istiyordur falan filan. Bir iki sene sonra 3.ligde koşturmaya başlar.

  21
  6
 4. Sag bek yildiz mi olur aha ozan tufan tirpilli adam fransaya oynuyo yuh diyorum ? bizde su takimda bile 4. Sag bek herhalde ?

  3
  7
 5. üsteki arakdaşın dediği gibi mustafa kemal Atatürk çok güzel demiş ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim seni yetiştiren klübünü hiç birşey başarmadan satan adamların sonu pek parlak olmuyor bu karakterle iyi şeyler yapamıyorlar aynı şey daha önce muhammedler erenler yaptı şimdi nerdeler

  3
  1
 6. BİZ BU İŞE TARAFTAR GÖZÜYLE BAKIYORUZ VE GİDEN TOPÇULARA HAİN GİBİ LAFLAR EDİYORUZ ADAMIN GELECEĞİ BUNA İŞ OLARAK BAKIYOR HALI SAHADA TOP OYNAMIYOR BİZ DÜŞMÜŞÜZ LİGTEN ADAMLARIN MAAŞLARINI VEREMEMİŞİZ TABİKİ KAÇACAKLAR ADAMLARIN GELECEĞİ BU HAA BU İŞTEN PARA KAZANMIŞ TOPÇULAR VAR YAŞI OLMUŞ 30 DİYELİM ADAM GELECEĞİNİ EKONOMİL OLARAK DÜZELTMİŞ VE ALT YAPISINDA YETİŞTİĞİ TAKIMINI BIRAKIP GİDİYOSA O ZAMAN SİTEM EDERSİN TARAFTAR OLARAK

  5
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu