Muhammed’in ailesi takipte!

Bursasporlu genç Muhammed'i, ailesi Balıkesirspor maçında yalnız bırakmadı.

Bursaspor‘un genç oyuncusu Muhammed Emin Sarıkaya‘yı ailesi yalnız bırakmadı. Genç oyuncuyu annesi ve babası Balıkesir Atatürk Stadı‘nda oynanan karşılaşmada tribünden takip etti.

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. aman dikkat !.. futbol çok farklı bir olaydır. aileye tavsiyem, evlatlarının yıldız oyuncu olmasını istiyorlarsa onu rahat bıraksınlar. onu biraz daha uzaktan takip etsinler. onu kulübe ve samet hocaya emanet etsinler. hasbelkader bu işlerin içinde bulunmuş biri olarak, sırf ailesinin aşırı ilgisinden dolayı futbolcu olamayan çocuklar biliyorum. bu velilerin içinde eski futbolcu, spor yazarı, antrenör olan bile vardı… Muhammed emin çok yetenekli. Allah izin verirse mutlaka futbolcu olacak. ancak bu sadece futbolun kendi doğal ortamında kaldığı sürece gerçekleşir…

  2. daha çok gelişmesi lazım ve gençleri geliştiren antreman programları lazım,daha iyi olmalılar. ileride Bursasporumuzun A takımında direkt oynamalılar sadece hazırlık maçlarında değil.Bunun içinde çok çalışmalılar.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu