Muhammed Şengezer’i yem etmeyin!

Muhammed Şengezer bir gece içinde yapılan algı operasyonuyla hedef adam haline getirilmeye çalışıldı.

Bursaspor‘da Muhammed Şengezer ile yönetim arasında yaşanan gerilim içinden çıkılmaz bir boyut aldı. Fatih Karagümrük ile oynanılan maçta forma giymeyen Muhammed Şengezer bir gece içinde yapılan algı operasyonuyla hedef adam haline getirilmeye çalışıldı.

Özellikle sahte, Bursaspor‘la ilgisi olmayan ve belirli bir kesim tarafından yönlendirildiği anlaşılan sosyal medya hesapları üzerinden genç file bekçisi hakkında akla hayale gelmeyecek yorumlarda bulunulmaya başlandı. Yönetim kurulunun kendi kalecisi hakkında yapılan bu yorumlara seyirci kalması ve Muhammed‘e sahip çıkmaması camiada tepki topladı. Yeşil Beyazlı renklere gönül verenler Muhammed Şengezer krizinin bir an önce çözüme kavuşmasını istiyor.

34 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Takımını satan şehrini satan adamları biz mi koruyacağız tamam parasını alamadı edemedi anlarımda başakşehire gitmek için alacakları için federasyona başvurup takımı bu zor günde şikayet eden adamın neyini savunacağız

  46
  92
  1. @Kaant yorumuna yanıt olarak

   Sabah kalkılır. ..Hemen bu siteye bakılır. Acaba tahta kaldırıldımı ??? Acaba transfer lerden bir haber var mı diye. .. Aaaa ne okuruz. Dedikodu fıs fıs lar. O bunu dedi şu bunu yazdı. Tam bir cadı kazanı. ..Taraftarlar kendi aralarında bölünmüş. . Yerel Basın ın boş yazıları. .. Gerçek taraftarlar Üzgün canları sıkkın bu takımı nasıl eski haline getirebiliriz derdinde. .. Bazı taraftar bozuntularıda çorba derdinde. .Anlaşılan bu takım üstünde bazıları senaryolar yazmış üst akıllar … Ya da dış güçler. . Şimdi yazılan senaryo yu film olarak çekiyorlar. . BİZ TARAFTARLAR IDA FİGÜRAN OLARAK OYNATMAK İSTİYORLAR. … ASLA AMA ASLA FİGÜRAN OLMAYACAĞIZ. … BURSASPOR U SİZLERE YEDİRMİYECEĞİZ. ….

   20
  2. @Kaant yorumuna yanıt olarak

   Bence artık patronuna söyleyebilirsin Bursaspor taraftarı bu oyuncunun bu fiyatlardan Bursaspor’u zarar uğratarak satılmasına rıza göstermiyor. Parayı başka yerden bulsun

   20
   3
  3. @Kaant yorumuna yanıt olarak

   Hani dik duruş ulan ! 12 yaşındayken al 10 senede adam et ! Tam ihtiyacın olduğundada para verin oynayayım yoksa oynamam desin ! Bursa Hakimiyet bunun menerjerliğinimi yapıyor ? İlginç ! Çıkar bunun altından bişeyler !

   20
   16
  4. @Kaant yorumuna yanıt olarak

   demek ki sahte hesaplar sadece twiteerda değil burdada kol gezmekte,siz gidin anca küçük beyninizle alay edin ve patronuna söyle bence istifa etsin BURSASPOR ona bir kaç beden bol gelir.herifler karın tokluğuna oynuyor arkadaş ,Hani asgari ücret diyoruz ya şuan asgari ücretle oynayan çocukların maaşları yatmıyor sen kalkmışsın burda patronculuk oynuyorsun artık yeter BURSASPORUMUZU heder ettiğiniz yeter.ALLAH bildiği gibi yapsın Bursasporumun kanını emenlerin.

   21
  5. @Kaant yorumuna yanıt olarak

   Başından beri söylüyoruz birileri Muhammed’den gelecek paranın peşinde. Bu yüzden sürekli bu haberler servis ediliyor ısrarla oyuncunun geçen seneki ücreti ödenmiyor. Oyuncu sorunluymuş gibi gösteriliyor. Bu oyuncunun 1.5 mi Euro gibi bir rakama elden çıkartılması tek kelime ile hainliktir. Ayrıca kulüpler farkına vardığı için bunu da vermiyorlar. Özellikle bu siteye takma isimlerle yorumlar verilerek sürekli Muhammed aleyhine kamuoyu oluşturulmaya çalışılıyor uyanık olalım. Yeni bir soygun vakasıdır

   21
   4
  6. @Kaant yorumuna yanıt olarak

   Haraç mezat , milli kaleci gidecek. Bu yönetiminde yatacak yeri yok. Ben artık amatöre kadar beklemedeyim. Ancak o zaman bu kan emici vampirler Bursaspor u rahat bırakacak.

   37
   2
  7. @Kaant yorumuna yanıt olarak

   Bir yıldır maaş alamadiğini düşün ve başka işyerinden üç kaat maaş vaadettiler. Sen ne yaparsin. Üstelik ödemeler çok düzenli ve planli. Gitmezmisin

   59
   11
   1. @Bursali yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim Eskişehir aynı durumda o çocuklar niye gitmiyor onları da fener Beşiktaş istiyo gayet iyi oyuncular dorukhan dışında gideni görmedim ben onlarda bu takım 3-4senedir para veremiyor kimseye batalla niye gitmedi gitcem dese İstanbul takımları sırtında taşırdı adamı onun paraya ihtiyacı yok mu

    2
    12
   2. @Bursali yorumuna yanıt olarak

    Eğer bunların yerinde olsam gitmezdim şimdi kendi iş yaptığım yerde aynısı olsa yapardım ama bunların durumu bizden farklı bir klüp var seni yetiştirmiş bu günlere getirmiş ve bu klüp daha tahtayı açamamış belki açamazsak bir alt lige düşüp yok olup gitçez şimdi sen söyle yapar mıydın aynısını?

    10
    25
    1. @Kaant yorumuna yanıt olarak

     Neden bu lige Profesyonel Lig deniyor?Bırakacan evlat ayaklarını.Herkes menfaatine bakıyor.Sen yönetim olarak sorumluluklarını yerine getir sıkıysa o zaman gitsin.Dikkat edin bütün kulüpler bizim başkanın zorda olduğunu bildiklerinden hepsi topçuları ucuza kapama derinde.Hepsi bize ölücü gibi davranıyor.Muhammed için 10 milyon bedava.Bizden gitsin 2 seneye 10milyon € isterler.Şunları pazarlamayı bile beceremediler.

    2. @Kaant yorumuna yanıt olarak

     Bir klüp var seni yetiştirmiş geliştirmiş diyorsun da olay sadece klüole olmuyor iştr. Eğer senin yeteneğin yoksa ne yetiştirme ne de bugünleri göremezsin. Eğer bugünlere geldiyse sadece Bursaspor aayesinde değildir. Olay sadece klüpteyse yarın git klübe bakalım seni de milli takımda görecek miyiz? Burnu büyüklüğü bırakın artık.

     10
     5
 2. Süha Gürsoy ve Beytullah ikitane orijinal Bursaspor düşmanı. Süha Muhammet ne antrenmana, ne de maça çıkmıyor herkes biliyor. Bursaspor yok sayana kim neden sahipıksın? Sen gazetede çocukları kötülerken yönetim sana müdahale edebiliyor u? Artık düş yakasından takımın. Galatasarayın neferi

  24
  4
  1. @Karaborsa yorumuna yanıt olarak

   konuyu ve yazanları tam isabet ve kitabı ortasından özetledin şimdi sıra Muhammet te,,, Ertuğrul ile ilgili net biliyoruz aynı şeyler yazıldı çizildi ama giderlerse açıklamalarını orjinali okuruz 45/50 gündür çocuğu öyle lanse ettilerki basın yoluyla ( yok1 ligde oynamam,,şuraya gidiçem ,parayı beğenmem, hiç alakasız yazılar. ) bilinmeyen doğrular yakında çıkar. bu KESİN VE NET bu çocuklardan şatış sonrarı gelir için kulub tarafında ortam buralara geldi biraz anlayın araştırın .sonra ki bi olumsuzlukda taraftar yönetime tavır koymasın futbolcu arada kaynasın. bir gün ne Muhammet veya Ertuğrul un resmi veya yönetim kanatından bu güne gelene kadar bi açıklaması varmı YOK ? basın süslüyor bi resim altına ALAKASIZ yazılar taraftarda buradan saldır evet suçlu bunlar ha

   1. @ajan 01 yorumuna yanıt olarak

    Bursaspor taraftarı yapılmaya çalışılanı çok iyi görüyor Mestan ve saz arkadaşları çok kötü yakalandılar. Bu saatten sonra bu oyuncuyu hala haraç mezat satarlarsa bunun vebali ağır olur

    5
    1
    1. @Mert can yorumuna yanıt olarak

     ya biraz madolyonun arka yüzünü görün da. bu çocukları u13 den beri tanıyoruz daha bir tanesi bu güne gelene kadar veya bu çocukları bu ortama sokan basiretsiz yönetim. ama basın yönetimlen karşı karşıya gelirmi yok menfaatleri bozulur .bursada inanın sorun bu çocuklar daha bir gün takımın zararı için hiç bir hareket yapmadı. yazılan çizilenlerin % 99 yalan parasal sıkıntılar için ( tahta meselesi ) önünü açmak için durum bu önce Ertuğrul tarafdarın önüne yem şimdi Muhammet .

     4
     1
 3. Ben Muhammed in de kulübü mahkemeye vermesi için telkinlerle zorlandığını düşünüyorum.Yoksa verecek olan adam Yusuf Erdoğan gibi ilk başta mahkemeye verirdi.Ayrıca da bence Muhammed sağlam karakterli ve iyi bir Bursaspor lu çocuk…Asıl amaç bu çocuğu tu-kaka i,lan edip İstanbul a satmöak vce parayı indiragandi yapmak…Tepki olmasın diyte çocuğu değersizleştiriyorlar

  14
  2
 4. Bence gitsin süper lig kalitesinde bir oyuncu burada kalırsa bir alt lig bir alt lig derken unutulur gider. Bursaspor la birlikte onun da sonu hüsran olacak bırakın gitsin kurtulsun. Moralsiz mutsuz bir oyuncuyu da oynatamazsınız.

  11
  10
 5. Muhammedi satip gelen parayi neyspacaksin acaba mestan? Yok yani badjiden 3,5 ,okandan 3,umuttan 8 milyon tl geldi de..nereye gitti o paralar? Ne tahtayi actin ne hacizleri kaldirdin.. süreç uzarsa adın daha çok lekelenir mestan efendi.sokakta dolaşacak halin kalmaz.

  10
 6. Gidecekse gitsin kalacaksa kalsin. Bir an önce
  Bu kaybedilen puanlari çok arariz yoksa. Karagümrük kadrosu oturmuş olsa bizi yenerdi. Lig başlarken 10 puan alip rahatlayalim akhisar gibi.

  8
  10
 7. kimse gaza gelmesin. elindeki değerleri tutacaksın veya değerine satacaksın. hemen 10 yılda yetişen gençlere hakarete varan sözler söylemeyiniz. o genç sizin kardeşiniz ve oğlunuz olabilirdi.

  8
  3
 8. Yaşım 60 …Gücüm yettiğince…Kombine Alırım…Lisanslı Ürün Alırım…Hiç Kullanmama rağmen.516 li hattım vardır…Sms kampanyasına katılırım…Kongre üyesiyim.Yıllık aidatımı yatırdım…Çok Şükür Kimsenin adamı değilim.Bursalıyım ve Bursasporluyum Ailem Dahil.
  Ama bu kulübün altyapısından yetişmiş…kendini Bursalı ve Bursasporlu olduğunu iddia ettiğiniz kişi kim olursa olsun…Rapor alıp ben idmana çıkmam,oynamam diyemezzz…Hele bu günlerde….
  Transfer mi elbette yapabilirsin ama ADAM gibi…
  Kimse Profesyonellik adına Ahkam Kesmesin…Profesyonellik sadece Para değil…Sen once seni yetiştirene borcunu öde sonra Profesyonel ol…Bu dediklerim kendini Bursasporlu olduğunu idia edenlere…Kimse Menajerlerin Kucağına oturup…Ahkam kesmesin.

  5
  1
 9. Kimsenin bu oyuncuyu yem ettiğini sanmıyorum Bursaspor satsa gelen para dişinin bir tarafına gitmez! Neden gelen paraların tahta vs acamadiğına gelince Futbolcu transferinden gelecek paranın tamamı Bankalar Birliği’ne borç kapatmaya gidiyor. Bankalar Birliği elde ettiğiniz gelirin yüzde otuzu oranında size harcama hakkı tanıyor. Sponsorluk, tribün, ürün gelirleri de aynı şekilde. Bunların tamamı Bursaspor’un kasasına girmiyor. Bu iyi analiz edilmeli. Bu gelirler yüzde yetmiş, yetmiş beşi borç kapatmaya gidiyor. Kalanı transfer ve maaş ödemelerine gidiyor. Bu limitler içinde kalma zorunluluk var. Süper Lig özellikle bu GS FB BJK TS için eski Süper Lig değil. Şirket olarak faaliyetlerini sürdüren kulüpler hariç diğer kulüpler lisans yönetmeliğine tabiler. Lisans yönetmeliğinde de aynı şeyler geçerli. İster Bankalar Birliği ile yeniden yapılandırmış olun ya da olmayın ocak ayında yürürlüğe girecek Lisans Yönetmeliği, UEFA’nın finansal fair play kurallarının bire bir uygulanacağı anlamına geliyor. Bunu yapmadığınız taktirde kulüp başkanı olarak geriye dönük bütün borçlardan sorumlu olunuyor , kulübü batağa sürüklemiş oluyorsunuz çünkü, transfer yasağı, puan silme cezası alınabilecek . Bu işin sonu küme düşmeye kadar gidiyor. Yani Shehu zaten gidecek 15 dakika oynarmış vs bu tip oyuncuların ve yönetimlerin Bursaspor’a verdikleri zarar U18 ile çıkma mecburiyetini getirdi sanırım. Sene başından beri menajerlik şirketi başını karışık hale getirdi ve bedavaya şimdi alıp götürmek istiyorlar dünkü maça menajerlik şirket elamanlarının otobüs dolusu geldiği ortadaydı!

  4
  11
  1. @recep yorumuna yanıt olarak

   Bu Yavuz Aman’ı nası yönetici yaptılar ya? İsþe onun için Bursaspor buralarda. Kalute çıtası Yavuzlara kadar düştü. Ondan sonra neymiş, tahta açılacakmiş. Lan Yavuz gibi boş beleş sinek sekiz adamların olduğu yönetim hangi tahtayı açtırcak be ya?

   3
   1
 10. Bu kulüpte profosyonellik hiç yok amatörüz be kardeşim gs 5 e 10 kalas adamları milyonlarca dolara satıyor şu bizimkilere bak

 11. Rahmetli yazıcı olucaktı sekiztaşın kaleci aradığını cinconun fıldır çıldır yerli stoper ihtiyac8 olduğunu görseydi ertugrulla Muhammed’i en az 5 e okuturdu

 12. Sezon sonunda sözleşmesi bitiyor diye biliyorum eğer uzatılmadıysa,
  12 MİLYON TL keş para+ sonraki satışından %20-PAY versinler,
  Hayırlı olsun denip gönderilmeli, kalmak istemeyeni malesef ki şuan da
  Zorla tutabilecek gücümüz yok, KARCEMASKAS kaleye transfer edilmeli
  1 yıl boyunca tecrübeli isim ATABERK’i de eğitmeli, seneye eldivenleri Ataberk giyer.

 13. muhamet mükemel kaleci yardımcı olun harcamayın cocuğu bak istanbula gitme hevesi nüksetmiş ilgilenin para dahi istemeyin bavulunu bile taşıyın gideceği yere kadar geri kalan arkadaşlarına da örnek davranış olarak kalsın diklenene yardım edin hic birini engelemeye kalkmayın yazıktır günahtır genclere bunlar bursasporu elin tersiyle saniyede itecek silecek kadar bursasporu seviyorlar furkan erturul say say bitmez geri kalanlar bu takımda bizi bir üst lige taşır tahtaya bile gerek kalmaz bide mestan diye başkan var şampiyon yaparlar bizi nasıl sahip cıktık başak şehire gitmek isteyene iştu bu bursasporluluk tarif etiniz gibi

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu