Muhammed Şengezer’e Fransa’dan sürpriz talip!

Bursaspor'un genç file bekçisi Muhammed Şengezer hakkında son dakika resmi transfer açıklaması geldi.

Radyospor‘da Salim Manav‘ın canlı yayın konuğu olan Muhammed Şengezer‘in menajeri Yiğit Oruç, “Muhammed Şengezer‘le ilgilenen kulüpler var. Yurt içinden ve yurt dışından gelen teklifler var. Bursaspor çok büyük bir camia. Bursaspor‘da birçok oyuncu kulübe ihtar gönderdi fakat Muhammed Şengezer iyi bir Bursasporlu, kulübe ihtar göndermedi.

Muhammed‘in Bursaspor‘dan alacağı miktar 1 milyon TL. Fakat Muhammed için paradan daha önemli şeyler var. Bu da Bursaspor‘un menfaatleri ve kariyeri. Le Havre‘den bize gelen ilgi yazısı var. Le Havre önümüzdeki günlerde resmi teklifte bulunacaktır” dedi.

Oruç, ‘Galatasaray ve Beşiktaş‘ın Muhammed için teklifi oldu mu?’ sorusuna ise; “Şu anda kulüp ismi vermemem fakat Muhammed için birçok kulübün ilgisi var” cevabını verdi.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sende Batalla kadar övgüyü hakediyorsun.Hatta ailen ve seni yetiştirenler de hakediyor. Bu onurlu duruşun için teşekkürler Muhammed.

  148
  3
 2. Muhammed Bursaspor un birinci kalecisidir muhammed elde tutulması gereken tek oyuncu takıma hiçbir şey vermeden onunda gideceğini zannetmiyorum Okan satılmalı

  55
  1
 3. Sen adamsın lan vallahi adamsın bu kulüpte değerin bilinmedi A Milli takıma gittin kulüp sana bir tebrik mesajını çok gördü Allah yolunu bahtını açık etsin kardeşim

  42
 4. Okanda Muhammedte güzel ve karekterli çocuklar,işte bizi yarı yolda bırakmayacak bir nesil yetiştirmeliyiz.Menejerinin ağzına bakıpta kendisini bu günlere getiren BABA yerine geçen BURSASPORUNU satanlarla artık bir yol alamayız,evet umut meraş bu saatten sonra kalmasın zaten oysa bu takım onu kimse almazken keşfedip çıkarttı ve piyasa yaptırdı,ertuğrul ersoy kardeşime ise hiç yakıştıramadım oysa nereden nereye geldi kaptanlık bile verildi ama kendine fare yakıştırmasını yaptırdı ya ne diyelim helal olsun,senin paran bu takımda kalırmı be hey çocuk ,menejer futbolcunun hem dostu hem düşmanıdır malesef şuan birileri ertuğrulu satmak uğruna BURSASPORUNA ihanet ettiriyor,İnşallah ertuğrul bu yolun yol olmadığını kavrar.

  22
  1
 5. Le Guen bizdeyken de muhammed’i övüyordu gitti istiyor demek ki. Muhammed’i satacaksanız da okanla yeni sözleşme yapmak şart. 1 yıllık kontratı var.

  10
 6. ÖNÜMÜZDEKİ YIL MUTLAK
  SURETTEKALE MUHAMMED DE OLMALI
  MUHAMMEDİN SATILMASI İHANET OLACAKTIR
  BU GÖZLER HİÇ YANİLMADİ
  2 SENE SONRA ÇOK BÜYÜK KALECİ OLACAKTIR
  BUNU BİRYERE NOT EDİN

 7. Bence bu adam bu kulübün şuan da en önemli ismi olmalıdır.
  Okan gönderilip PTT LİGİNDE 1.kaleci olmalı, Kaptanlardan biri olup,
  Sorumluluk verilmeli, Süperlige çıkıp, Süper ligde de 1.KALECİ oalrak devam etmeli,
  Çok büyük paralara Avrupaya satışı yapılabilir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu