Muhammed Şengezer’den transfer açıklaması!

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay'ın yurtdışından teklifler var dediği genç kaleci Muhammed Şengezer, "Avrupa'ya transfer olursam çok büyük gurur duyarım. Hem Türk hem de Bursa halkı da benimle gurur duyar. Bunun için çok daha fazla çalışmam gerektiğinin de farkındayım" dedi. Muhammed ayrıca Harun Tekin'le ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay‘ın yurtdışından teklifler var dediği genç kaleci Muhammed Şengezer, önemli açıklamalar yaptı.

Başarılı eldiven, “İlk hedefim A Milli Takım‘da ve Bursaspor‘da birinci kaleci olmak. Bunlar lafla söylenecek şeyler değil. Sahada göstermek ve çalışmak gerekiyor. Çalışmayı sürdürür ve üstüne koyarsak hedefime ulaşacağıma inanıyorum” dedi.

Harun Tekin’le abi kardeş ilişkisi olduğunu belirten Muhammed Şengezer, şunları söyledi: “İlk zamanlardaki gibi değil Harun abi. Çok yakın bir bağımız var. Bana çok yardımcı oluyor. Bu başarımın üstüne koyduysam bunun büyük bir bölümü Harun abidir. Çünkü önümde büyük bir yetenek ve tecrübe var. Ondan baya bir şeyler aldım.”

Muhammed geleceği ile ilgili de son olarak şu ifadeleri kullandı: “Benim de hedefim Enes nasılsa, Cengiz nasılsa ben de Avrupa’da oynamak isterim. Türk halkı, Bursa halkı gurur duyar. Burada bir şeyleri kanıtlayarak gitmek isterim. Teklif var ki başkanımız da öyle dedi. Gidersem çok büyük gurur duyarım.”

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Atatürk’ün dediği gibi;
  “Ben Sporcunun Zeki Çevik ve Ahlaklısını Severim“‘
  Bunların hepsi sende var,sana düşen daha çok çalışıp üstüne koymak.
  Ve yeterki geldiğin yeri unutma bu taraftar her zaman sana sahip çıkar.

  65
  11
 2. Avrupaya seneye sadece HARUN kardeşimizi göndermeliyiz,
  OKAN ve MUHAMMED bu takımın kalesini koruyacak seviyeye geldiler,
  bu isimlere güvenmeliyiz

  43
  2
 3. Bundan sonra politika bu gençler avrupaya hem onlar için hem milli takım için hem bursamız için en hayırlısı.

  4
  1
 4. harunla muhammedi bu yaz avrupaya gönderelim ikisinden de 10-15 milyon euro kazanırsak çok iyi olur. seneyede okan ve ataberk kaleye geçer

  4
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu