Muhammed “Şanssızım”

Teknik Direktör Samet Aybaba'nın sezon başı hazırlıkları kapsamındaki prenslerinden Muhammed Emin Sarıkaya, sıçrama yapamamasını şansızlığa bağladı.

OLAY Spor‘a konuşan genç krampon, ‘Oynamak için yatıyorum kalkıyorum. Çok hazırım aslında. Kendimi maçlardan önce çok iyi hissediyorum. Sahaya çıkınca şansım tutmuyor. Üzerimde bir kısmetsizlik var. Bunu yakın zamanda kırmak istiyorum. Ali Akman gibi şanslı olmak istiyorum’ dedi.

Samet Aybaba‘nın kendileri için de büyük şans olduğunu kaydeden Muhammed, ‘Samet hocamız gençlere çok büyük önem veriyor. Kendisi gençleri oynatmak için elinden geleni yapıyor. Hepimiz de oynamak için çok çalışıyoruz. Şans çok nadir geliyor. Hocamız bizim için hazırlık maçları almaya çalışıyor. Yakında Ziraat Türkiye Kupası maçları var. Balıkesirspor karşısında hocam bana şans verdi’ diye konuştu.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Şansa inanmam.Çok çalışmaya ve torpile inanırım.Bak Ali Akman’a.Ayhan amcası her maç burada bir kamyon küfür yerdi ama yeğeni taş gibi top oynuyor.Ronaldonun lafı var.En yetenekli Quaresma ama en çalışkan benim diye.Samet hoca size oynama hakkı veriyor.Bunu degerlendiremiyorsaniz bu sizin hatanız.

  18
   1. @Gigs yorumuna yanıt olarak

    bır bjk bursa macında burda 1 0 yenılmıstık hatırlıyormusun ayhan atmıstı golü ve neler yapmıstı sence bı bursasporlu o sekılde sevıncler hareketler taraftara el kollar yaparmı ey dostum…

 2. Birisi bu çocuğa neler söylememesi gerektiğini öğretmeli. Konuşmasını banttan izledim. Hiç sempatik değildi.

  4
  2
   1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    Ben de izledim ama olumsuz yorum yapan arkadaşlara anlam veremedim. Çocuk çok çalışıp istekli olmasına rağmen istediği performansı sergileyemediğini, üzerinde bir şanssızlık olduğunu söylemiş.

  1. @Sadece 16 yorumuna yanıt olarak

   sana katılıyorum. çok yanış konuşmuş. özlüce ve vakıfköyde psikolog ve yaşam koçu var mı bilmiyorum. ama şart. bu aslında çocuğun suçu değil. bunların eğitimi kulübün sorumluluğunda. yaşlarına göre çok önemli yerlerde ve oldukça yükseklerde. buralarda rüzgarlar çok sert eser. ozan tufan da babası için bir kelam etmişti başına gelmeyen kalmadı.
   ”aman dikkat!.. hem kulüp, hem Muhammed. hem de ailesi…

 3. Emin Sarıkaya evladım hiç ümitsiz olma.Yılmadan,usanmadan,bıkmadan daima çalış.
  CR.Şöyle bir söz söylemişti.Ben bu halime çooook çalışarak geldim.Benden daha kabiliyetli arkdaşlarım vardı amma ben çok çalışarak buralara geldim.
  Basketbolda da İ.KUTLAY şöyle bir açıklama yapmıştı.’Normal antremanlardan sonra potaya 700’ün üzerinde atış yaparak buralara geldim.
  ÇALIŞ ÇALIŞ ÇALIŞ.YILMA,ÜMİTSİZ OLMA.ÇOK ÇALIŞIRSAN ŞANSDA,TALİHDE KISMETTE SENİN YANINDA.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu